עקבו אחרינו ברשתות החברתיות

כתובתינו

רחוב יגאל אלון 94 תל אביב 6789156 מגדלי אלון 2 קומה 20 נווטו אלינו
  • שלישי  י"א תשרי התשפ"א  29.09.2020
  • רחוב יגאל אלון 94 תל אביב 6789156 מגדלי אלון 2 קומה 20
  • לתיאום פגישה: 03-7765017
חותם אמינות
תפריט

איך מגישים תביעת ביטוח בכמה צעדים פשוטים

yanir@yhc-law.co.il · מאמר
28.09.2016, 16:10 · מדריכים משפטיים · נקרא 2,612 פעמים

תמונת נושא עבור איך מגישים תביעת ביטוח בכמה צעדים פשוטים

כך תגישו תביעת ביטוח צעד אחר צעד

מבוטחים רוכשים פוליסות ביטוח כדי שבעת התרחשותו של מקרה ביטוחי יוכלו לקבל פיצוי הולם ולא יצטרכו לשאת בהוצאות הכספיות בעצמם. לא משנה באיזה מקרה ביטוחי מדובר ובאיזה תחום ביטוח, קבלת הפיצוי המבוקש כרוכה בדרך כלל בהגשת תביעת ביטוח, תהליך שאינו פשוט ומחייב ידע מקצועי ואורך רוח. אז כדי שתוכלו לנקוט בפעולות הנכונות ולמקסם את התהליך הזה לתועלת האישית שלכם, הנה כמה דברים שכדאי לכם לדעת על הצעדים שתצטרכו לעבור בדרך להגשת תביעת ביטוח תקינה.צעד ראשון

השלב הראשון שתצטרכו לעבור הוא מילוי של טופס הודעה על תביעת ביטוח. את טופס ההודעה ניתן לקבל מסוכן הביטוח או להוריד מאתר האינטרנט של החברה המבטחת. קראו היטב את הדרישות בטופס, לכל חברת ביטוח יש דרישות משלה ויש למלא את כל הנדרש.


צעד שני

לצד מילוי טופס ההודעה הנידון, תידרשו לצרף מסמכים, שבלעדיהם חברת הביטוח לא תהיה מוכנה לבחון את התביעה שלכם. סוג המסמכים יכול להשתנות ממקרה ביטוחי אחד לאחר ומתחום ביטוחי אחד למשנהו. כך למשל, כדי להגיש תביעה לקבלת פיצוי חודשי בגין אובדן כושר העבודה, תידרשו להראות מסמכים רפואיים ואישורים מפורטים ומעודכנים מהרופא המטפל ומרופא תעסוקתי, ואם אתם מעוניינים לקבל פיצוי על נזקי גוף בגין תאונת דרכים, חשוב שתצרפו בנוסף למסמכים הרפואיים גם אישור משטרתי, צילום רישיון, דיווח המפרט את נסיבות האירוע ועוד. היות, שכאמור, ללא המסמכים הללו להגשת התביעה שלכם לא יהיה תוקף ממשי, חשוב לברר עם סוכן הביטוח או באתר חברת הביטוח, אילו מסמכים צריך לצרף בהתאם למקרה הביטוחי שלכם.


פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי ואישי לגבי זכויותיכם:

משרד עו"ד יניר הראל ושות' מתמחה במתן ייעוץ משפטי מקצועי ואישי בקשר עם ביטוח חיים, ביטוח נכות מתאונה, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח מחלות קשות, ביטוח נכות או מוות כתוצאה מתאונה, ביטוח בריאות, ביטוח עבודות קבלניות וביטוחי מנהלים.


חותם אמינות

יניר הראל ושות׳ נושאים את חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט.

יניר הראל ושות׳ קיבלו בשנת 2018 את חותם האמינות של dun and bradstreet.

מידע נוסף

צעד שלישי

חשוב לדעת, שבנוסף למסמכים שחובה לצרף, לעיתים תידרשו להבהרות נוספות מעבר וכן להתייצב לבדיקה אצל רופאים מומחים מטעם חברת הביטוח. לצורך מימוש הזכויות שלכם רצוי לשתף פעולה, בגבולות הסביר, עם חברת הביטוח. מובהר שלא כל דרישה של חברת ביטוח היא בגדר חובה ולכן יש לשקול היטב את דרישותיה של חברת הביטוח ואת המשמעות המשפטית שלה.


צעד רביעי

לאחר הגשת תביעת הביטוח, חברת הביטוח תבחן אותה, ובסיום הליך הבדיקה תודיע לכם בכתב על עמדתה. שימו לב לכך, שעל אף שחברות הביטוח מתחייבות לשלם את סכום הביטוח בהתאם לתנאי הפוליסה בהתרחש מקרה הביטוח, שאלת הזכאות שלכם פעמים רבות מוטלת בספק על ידי חברות הביטוח. מה זה אומר? זה אומר בפועל, שהתביעה שלכם, מפורטת ונתמכת בכל המסמכים הדרושים ככל שתהיה, עלולה להידחות. חברות הביטוח, הפועלות כגוף כלכלי, עשויות להשתמש בפרשנויות משפטיות המאפשרות להן לדחות בקשות של מבוטחים לקבל פיצוי, והן אכן עושות זאת כאשר הן יכולות.


ספר דיני הראיות בתביעות ביטוח ופלת

דיני הראיות בתביעות ביטוח ופלת"ד מאת עו"ד יניר הראל

כריכה קשה, 450 עמ' הוצאת "פרלשטיין- גינוסר".
ספרו של עו"ד יניר הראל מוביל בתחומו ונרכש ע"י הנהלת בתי המשפט לספריות בתי המשפט בישראל.

יניר הראל ושות׳ מומלצים בעקביות ע"י לקוחות ובעלי הצלחות מוכחות.
מידע נוסף

אל תנחשו – קבלו ייעוץ מקצועי

לאור תמונת מצב זו, רצוי להתייעץ עם עורך דין המתמחה בהגשת תביעות לחברות הביטוח. על אף שהצעד הזה מוצג כאחרון ברשימה, ולמרות שתוכלו להתייעץ עם עורך דין גם לאחר שחברת הביטוח סירבה לשלם לכם, למעשה, מוטב כי זה יהיה הצעד הראשון שלכם. עם ליווי משפטי של עורך דין בעל ניסיון בתחום הביטוחי הרלוונטי, תוכלו לעמוד איתנים וחכמים יותר מול חברת הביטוח, והסיכויים שתיענו בחיוב, יגדלו. אל תנחשו – קחו ייעוץ מקצועי.


לוגו המשרדהתייעצות עם עו"ד יכולה למנוע טעויות נפוצות בתחילת הדרך: 03-7765017.


עורך דין יניר הראל מתמחה בתביעות ביטוח, תאונות דרכים ונזיקין, בעל הצלחות מוכחות וניסיון רב. עו"ד יניר הראל וצוות המשרד מטפלים במלוא ההליכים הנדרשים לצורך מימוש זכויות נפגעים ומבוטחים. עו"ד יניר הראל כותב מאמרים משפטיים ועדכוני חדשות שבועיים מפסיקת בתי המשפט בישראל. משרד עורכי דין יניר הראל ושות' מתמחה במימוש מלוא זכויותיהם של מבוטחים ונפגעי תאונות.


עו״ד יניר הראל מומלץ ע״י לקוחות וההמלצות מדברות בעד עצמן:

ענבר היקרה , תודה רבה לך ולצוות על הטיפול המסור , הסבלנות , הזמינות ובסופו של דבר על התוצאה בתביעה שלנו מול חברת הביטוח .
תודה רבה לעו"ד ענבר על השירות המסור והמעולה. יסודית, נעימה וזמינה תמיד. כן ירבו עובדים כמוה.
ברצוני להודות לעו"ד הראל יניר על הטיפול המקצועי והמסור בתביעה נגד חברת הביטוח. תודה על הסובלנות, ההקשבה, האוירה הנינוחה וכמובן על תוצאות התביעה. ממליצה בחום על משרד עורכי דין יניר הראל. המון תודה.
תודה רבה לעו"ד הראל על סיוע מול חברות הביטוח,לאחר ש-3 עורכי דין אחרים לא הצליחו. תותח.
אני ממליץ על עו"ד יניר הראל ושות' בגלל מס סיבות 1. אדיב ומנומס 2. מקצוען עקשן לא מוותר מול כול נתבע ונתבע 3. 100% הצלחה בהוצאת פיצויים מרביים לטובת הלקוח 4. כול צד הנתבע שרואה את עו"ד יניר ושות' מבינים שעומד מולם עו"ד תותח שמבין עיניין ושהם בעמדת קושי מול התובע 5. ממליץ בחום אל תתפשרו
אני רוצה להודות למשרד עו״ד יניר הראל ושות׳ במיוחד לעו״ד יניר עבור הליווי והתמיכה , העבודה שנעשתה ביסודיות ,מקצועיות ביעילות ובמסירות ראויה לשבח. והכי חשוב ,היחס האישי ,האדיב , הבטחון והרצון לעזור בכל עת . יישר כח
אנו מודים למשרד עורכי דין יניר הראל ושות' לעורכת דין ענבר על היחס החם תודה על העזרה ותודה על הסבלנות שירות אישי ואדיב מאוד מומלץ בחום
טופלתי לאחרונה בתיק נזיקין מול חברת ביטוח ע"י המשרד. ברצוני להודות על שירות וטיפול נעים ואדיב. ישר כח !
עורך דין תותח, טיפול מסור ויסודי לאורח כל הדרך עבור תביעת ביטוח סיעודי.
פיניתי לעוד יניר בגין תביעת תשלום סעודי לאימי .התוצאות מדהימות , מעבר למצוופה יש על מי לסמוך ; יחס אישי .אמין ,מקצועי .אל תהססו ,שוווהההההה!!!!!
עו"ד יניר מלווה אותי מרגע שיצאתי לאזרחות מול ביטוח לאומי ומול מגדל מבטחים אני כל כך שמח שנמצא לידי איש מקצוע מהמדרגה הראשון בתחום. אני ממליץ בחום לקהל הרחב להיות שותפים
תודה לעורך דין יניר הראל . על יצוג מוצלח, יחס מצויין, מקצועיות רבה תודה
תודה רבה על השרות המקצועי, הליווי והתמיכה.
יניר היקר, תודה רבה על טיפול מקצועי ומסור. אין ספק שהרגשנו שאנחנו בידיים טובות לכל אורך הדרך והיחס החם והאדיב שלך רק שיפר עוד יותר את החוויה הטובה מלכתחילה. מומלץ בחום!!!
יניר, תודה רבה על שירות מקצועי ואדיב. יצאנו מאוד מרוצים הן מהתהליך והן מהתוצאה. ממליץ בחום.
יש עורך דין ויש עורך דין .. הניסיון של עו"ד יניר הראל בא לידי ביטוי בשטח, הוא ייצג אותי נאמנה ודאג שאקבל את הזכויות המגיעות לי! מעריכה בחום רב! ממליצה בחום והכי חשוב תודה רבה.
עו"ד יניר הראל יישר והגון, בעל ניסיון מרשים, ידע רחב והכי חשוב קבלות בשטח. ממליץ בחום רב!
אפשר לכתוב כאן כמה הוא מקצועי, שירותי וכד. אבל לעניננו הבן אדם סוג של קוסם. מאוד מומלץ.
המון תודה על שירות מקצועי ואדיב. על רגישות וסבלנות אין-קץ. יצאנו מאוד מרוצים הן מהתהליך והן מהתוצאה. ממליצה עליכם בחום. יישר כוחכם.
אין עליו, גם כשאנחנו בחול עם הפרשי שעות בעייתיים יניר מוצא את הזמן והסבלנות עבורנו. מקצועי,מיומן ונחוש. מומלץ בחום רב!
אני רוצה להודות למשרד עו״ד יניר הראל ושות׳ במיוחד לעו״ד יניר עבור הליווי והתמיכה, העבודה שנעשתה ביסודיות, מקצועיות ביעילות ובמסירות ראויה לשבח. והכי חשוב, היחס האישי, האדיב, הבטחון והרצון לעזור בכל עת. יישר כח.
Yanir has handled a range of issues for me in Israel, including litigation and contract work. Yanir is a very adept lawyer with an excellent understanding of Israeli law and it’s practical applications in everyday situations.
רצינו להודות לעו"ד ענבר אביאל ועו"ד יניר הראל על הטיפול המסור בתביעה כנגד חברת הביטוח, על הליווי הצמוד, מאיר הפנים והיעיל והמקצועי, ממליצים בחום, מומחים בתחום, היינו מאוד מרוצים מהתוצאה הסופית ולכל אורך הדרך על האכפתיות והיחס החם מצב עו"ד ענבר!
תודה לעו"ד ענבר על שירות מקצועי ומסור מהמעלה הראשונה. ירבו כמוך בישראל!


קבלו ייעוץ משפטי ראשוני לבירור זכויותיכם:

דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)
WhatsApp
קבלו ייעוץ ראשוני ללא התחייבות.
פנו אלינו לצורך מימוש זכויותיכם: