• שלישי  כ"ח אלול התשע"ז  19.09.2017
  • רחוב ז׳בוטינסקי 2 רמת גן 5250501 מגדל אטריום קומה 35
  • לתיאום פגישה: 03-776-5017

אודות משרדנו


מחלקת נזיקין וביטוח

משרדנו הינו בעל התמחות ייחודית בדיני נזיקין וביטוח

התמחות משרדנו מתבטאת בניסיון של שנים והתמקצעות בדיני נזיקין וביטוח, היכרות עם נהלי עבודה של חברות ביטוח והיכרות מעמיקה עם החקיקה בתחום הנזיקין והביטוח, פסיקה עדכנית והוראות הפיקוח על הביטוח. הניסיון שלנו הוא המפתח להצלחה של הלקוחות שלנו במימוש זכויותיהם.

משרד מקצועי לצורך מימוש זכויות

פעמים רבות גורמי נזק וחברות ביטוח דוחים את דרישות הפיצוי ופוגעים בכך בזכויות הנפגעים וביכולתם להשתקם. במקרים כאלה מתחייבת עמידה איתנה על הזכויות המוקנות לנפגעים ויש לנקוט בהליכים המשפטיים הנדרשים לצורך מימוש הזכויות וקבלת פיצוי מלא. משרדנו נותן מענה מקצועי מלא לנפגעים המבקשים לממש את זכויותיהם.

אנו מייצגים לקוחות במקרים של תביעות נגד חברות ביטוחנזקי גוף, רשלנות רפואית, אובדן כושר עבודה, סיעוד, נכות, תאונות דרכים, תאונות אישית, תאונות עבודה, ביטוח בריאות, פוסט טראומה – תסמונת בתר חבלתית, ביטוח לאומי ונזקי רכוש של עסקים וחברות.


מחלקת משפט מסחרי

ניסיון ומקצועיות

משרדנו מייצג עסקים וחברות בדיני חברות, חוזים, הליכים בבתי משפט, תכנון ובניה, רשויות מקומיות, מינהל מקרקעי ישראל, מיסוי עירוני, מקרקעין, הגבלים עסקיים ורכישות ומיזוגים וכן מייעץ ומלווה את לקוחותיו בהליכי משא ומתן ובניהול נכון של תביעות מורכבות. אנו בעלי ניסיון מקצועי משמעותי בייצוג בסוגיות הקשורות במשפט מסחרי.

אנו מייצרים ערך עבור הלקוחות שלנו

צוות המשרד מתמחה בייעוץ ללקוחותיו בהליכי משא ומתן מול רשויות, בבניית אסטרטגיה משפטית ובניהול נכון של תביעות מורכבות. משרדנו מייצג את אחת הקבוצות המובילות בישראל בתחום המחצבות, הבטון והאספלט, חברות בתחומי הפיננסים ומיזמים בתחום המדיה הדיגטלית, מידע כמותי ושיווק דיגיטלי. הייעוץ המשפטי שאנו נותנים מייצר ערך ממשי עבור הלקוחות שלנו.


מחלקת דיני עבודה

ייצוג חברות ועובדים בהייטק ובתעשייה

משרדנו מתמחה בייצוג חברות ועובדים בהייטק ובתעשייה בתחום יחסי העבודה בנושאים: הסכמי עבודה לסוגיהם, חוות דעת משפטיות בנוגע לדיני עבודה, הליכים בבית הדין לעבודה, הליכי פיטורים, ליווי מעסיקים בתהליכי גיוס עובדים וכיוצ"ב. משרדנו מתמחה בייצוג עובדים בתחום ההייטק והתעשיה, בענייני זכאות לאופציות ולמניות, הסכמי עבודה אישיים, ליווי במו"מ, הגבלת עיסוק, קניין רוחני של עובדים ובמקרים רלוונטיים – עתירות לצווי מניעה בתחום הגבלת העיסוק, אכיפת יחסי העבודה ומניעת התעמרות בעבודה.

ניסיון במשפט העבודה

משרדנו מייצג בהצלחה מזה שני עשורים חברות ועובדים בהייטק ובתעשייה וצוות משרדנו כולל עורכי דין המתמחים בדיני עבודה. הניסיון שלנו הוא הבסיס להצלחה ואין תחליף לעורך דין בעל ניסיון במשפט העבודה.


צוות המשרד

משרדנו כולל עורכי דין המתמחים בביטוח, נזיקין ומסחרי. צוות המשרד מציג יכולות המבוססות על ניסיון של שנים, מקצועיות וחתירה למצוינות.


תנאי שימוש באתר

המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני עם עורך דין ומהווה מידע כללי בלבד.
בכל מקרה פרטני יש לפרט את מלוא עובדות המקרה בפני עורך דין המתמחה בתחום ולקבל את חוות דעתו המשפטית.


זכויות יוצרים

כל הזכויות בתוכן האתר, בקוד האתר ובעיצוב שמורות ליניר הראל ושות'.

לקבלת ייעוץ מקצועי, שלח פרטים:

Please leave this field empty.
דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)