• שישי  ח' כסלו התשע"ט  16.11.2018
  • רחוב יגאל אלון 94 תל אביב 6789156 מגדלי אלון 2 קומה 20
  • לתיאום פגישה: 03-7765017

אודות משרד יניר הראל ושות'

מחלקת ביטוח ונזיקין

משרדנו הינו בעל התמחות ייחודית בתביעות ביטוח ונזיקין

התמחות משרדנו מתבטאת בניסיון של שנים והתמקצעות בדיני ביטוח ונזיקין, היכרות עם נהלי עבודה של חברות ביטוח, היכרות מעמיקה עם החקיקה בתחום הנזיקין והביטוח, פסיקה עדכנית והוראות הפיקוח על הביטוח. הניסיון שלנו הוא המפתח להצלחה של הלקוחות שלנו במימוש זכויותיהם. חשוב לדעת שתחום הביטוח והנזיקין מהווה תחום ייחודי ומשרדנו הינו בעל הידע והניסיון הנדרשים כדי לטפל באופן מיטבי בתביעות ביטוח. אם קיבלתם סירוב יניר הראל ושות' יתמודדו עבורכם מול חברת הביטוח וישיגו את מלוא זכויותיכם.

משרד עורכי דין יניר הראל ושות' נושא את חותם האמינות של dun and bradstreet.
עו"ד יניר הראל מתמחה בדיני ביטוח והינו המחבר של הספר: "דיני הראיות בתביעות ביטוח ופלת"ד".
הצטרפו גם אתם לקהל הלקוחות המרוצה של משרדנו. יניר הראל ושות' ישיגו לכם את מלוא זכויותיכם.

משרד מקצועי לצורך מימוש זכויות
פעמים רבות גורמי נזק וחברות ביטוח דוחים את דרישות הפיצוי תוך הסתמכות על טענות שנוחות להם ופוגעים בכך בזכויות מבוטחים ונפגעים וביכולתם להשתקם. במקרים כאלה מתחייבת עמידה איתנה על הזכויות המוקנות למבוטחים ונפגעים ויש לנקוט בהליכים משפטיים לצורך מימוש הזכויות וקבלת פיצוי מלא. משרדנו נותן מענה מקצועי מלא למבוטחים ונפגעים המבקשים לממש את זכויותיהם.

הניסיון שלנו נותן ערך של ממש ללקוחתינו

משרדנו מייצג לקוחות בתביעות והליכים הנוגעים לתביעות ביטוח ונזיקין והניסיון שלנו נותן ערך ממשי ללקוחותינו ומהווה את המפתח להצלחה. הניסיון שלנו משיג הצלחות ללקוחותינו.


עו״ד יניר הראל מומלץ ע״י לקוחות וההמלצות מדברות בעד עצמן:

5.0
יש עורך דין ויש עורך דין .. הניסיון של עו"ד יניר הראל בא לידי ביטוי בשטח, הוא ייצג אותי נאמנה ודאג שאקבל את הזכויות המגיעות לי! מעריכה בחום רב! ממליצה בחום והכי חשוב תודה רבה.
5.0
עו"ד יניר הראל יישר והגון, בעל ניסיון מרשים, ידע רחב והכי חשוב קבלות בשטח. ממליץ בחום רב!
5.0
אפשר לכתוב כאן כמה הוא מקצועי, שירותי וכד. אבל לעניננו הבן אדם סוג של קוסם. מאוד מומלץ.
5.0
המון תודה על שירות מקצועי ואדיב. על רגישות וסבלנות אין-קץ. יצאנו מאוד מרוצים הן מהתהליך והן מהתוצאה. ממליצה עליכם בחום. יישר כוחכם.
5.0
אין עליו, גם כשאנחנו בחול עם הפרשי שעות בעייתיים יניר מוצא את הזמן והסבלנות עבורנו. מקצועי,מיומן ונחוש. מומלץ בחום רב!
5.0
אני רוצה להודות למשרד עו״ד יניר הראל ושות׳ במיוחד לעו״ד יניר עבור הליווי והתמיכה, העבודה שנעשתה ביסודיות, מקצועיות ביעילות ובמסירות ראויה לשבח. והכי חשוב, היחס האישי, האדיב, הבטחון והרצון לעזור בכל עת. יישר כח.

ספר דיני הראיות בתביעות ביטוח ופלת

דיני הראיות בתביעות ביטוח ופלת"ד

מאת: עורך דין יניר הראל

ספרו של עו"ד יניר הראל מהווה ספר מוביל בתחום תביעות הביטוח והפיצויים לנפגעי תאונות דרכים ומבטא ידע משפטי מקיף בתחום דיני הביטוח.
מידע נוסף

מחלקת משפט מסחרי

ניסיון ומקצועיות

משרד עו"ד יניר הראל ושות' מייצג חברות מובילות בישראל וצבר מוניטין משמעותי בקהילת העסקים בישראל. יניר הראל ושות' הינם בעלי ניסיון מקצועי משמעותי בייצוג בסוגיות הקשורות במשפט מסחרי. הניסיון שלנו משיג הצלחות ללקוחותינו. יניר הראל ושות' מייצגים עסקים וחברות בדיני חברות, חוזים, הליכים בבתי משפט, רשויות מקומיות, רשות מקרקעי ישראל, מיסוי עירוני, מקרקעין, תכנון ובניה, הגבלים עסקיים ומיזוגים ורכישות. אנו מייעצים ומלווים את לקוחותינו בהליכי משא ומתן בעסקאות ומול רשויות ובניהול נכון של תביעות מורכבות.

משרד עורכי דין יניר הראל ושות' נושא את חותם האמינות של dun and bradstreet.

אנו מייצרים ערך עבור הלקוחות שלנו

צוות המשרד מתמחה בייעוץ ללקוחותיו בהליכי משא ומתן במסגרת עסקאות ומול רשויות, בבניית אסטרטגיה משפטית ובניהול נכון של תביעות מורכבות. משרדנו מייצג את אחת הקבוצות המובילות בישראל בתחום המחצבות, הבטון והאספלט, חברות בתחומי הפיננסים, יבוא מסחרי, יזמות ובניה ומיזמים בתחומי הביטוח InsureTech, המדיה הדיגטלית, מידע כמותי ושיווק דיגיטלי. הייעוץ המשפטי שאנו נותנים מייצר ערך ממשי עבור הלקוחות שלנו.


צוות המשרד

משרדנו כולל עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח, נזיקין ומסחרי. צוות המשרד מציג יכולות המבוססות על ניסיון של שנים, מקצועיות וחתירה למצוינות.


תנאי שימוש באתר

המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני עם עורך דין ומהווה מידע כללי בלבד.
בכל מקרה פרטני יש לפרט את מלוא עובדות המקרה בפני עורך דין המתמחה בתחום ולקבל את חוות דעתו המשפטית.


זכויות יוצרים

כל הזכויות בתוכן האתר, בקוד האתר ובעיצוב שמורות ליניר הראל ושות'.
לקבלת ייעוץ מקצועי, שלח פרטים:

דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)