• שני  ב' כסלו התשע"ח  20.11.2017
  • רחוב ז׳בוטינסקי 2 רמת גן 5250501 מגדל אטריום קומה 35
  • לתיאום פגישה: 03-776-5017

עורך דין תביעות ביטוח חיים


מימוש זכויות מכוח פוליסת ביטוח חיים

"ביטוח חיים" הינו ביטוח המכסה אירוע של מקרה מוות אשר מזכה את המשפחה והמוטבים בתגמולי הביטוח בהתאם לסכום הכיסוי שנרכש. ביטוח חיים נרכש כתנאי לאישור משכנתא וכביטוח עצמאי המיועד לדאוג למשפחה ולמוטבים במקרה של פטירה. לצורך מימוש הזכויות מכוח הפוליסה על היורשים להגיש תביעה לחברת הביטוח ולהוכיח את מקרה הביטוח, כלומר את אירוע המוות, וכן לעמוד במלוא תנאי הביטוח של הפוליסה לרבות חובת הגילוי של המבוטח בעת רכישת הביטוח.

ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בביטוח חיים יכול למנוע טעויות נפוצות בתחילת הדרך

במקרה של מחלוקת עם חברת הביטוח יש להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתביעות ביטוח חיים ולברר את זכויות המבוטח. חברות ביטוח המובילות בתחום ביטוח החיים הן הראל, כלל, ביטוח ישיר, AIG, הפניקס, מנורה ומגדל.

משרד עו"ד לטיפול בדחיה מחברת ביטוח

חברות הביטוח מפרשות לעיתים פוליסות ביטוח חיים באופן שמביא לדחיית תביעת הביטוח של המבוטח והן מעלות טענות כגון "אי תשלום פרמיה", "מצגים מטעים" ועוד. לעיתים הסירוב נעוץ במחדלים ורשלנות של סוכן הביטוח שלא פעל כנדרש בעת הפקת פוליסת ביטוח החיים. אנו משרד עו"ד שמתמחה בטיפול במקרים של דחיית תביעת ביטוח ופועלים להסדרת זכויות המבוטח לקבלת תשלום מכוח ביטוח חיים. התחילו את התהליך וצרו קשר לצורך קבלת ייעוץ משפטי ראשוני לבירור זכויותיכם.


ייעוץ משפטי ראשוני לבירור זכויות

התחלה נכונה של תביעה בגין ביטוח חיים מחייבת קבלת ייעוץ מקצועי מעורך דין לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה והתשלום אותו ניתן לקבל. ייעוץ משפטי ראשוני אינו כרוך בתשלום.

התחילו את התהליך וצרו עמנו קשר 03-7765017 או שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:

משרדנו הוא משרד עורכי דין המתמחה במתן ייעוץ משפטי מקצועי בקשר עם ביטוח חיים. ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בביטוח יכול לעשות את ההבדל.

ייעוץ מעורך דין בתחילת הדרך הוא המפתח להצלחה בהליך התביעה

הידעתם: שכר הטרחה המקובל של עורך דין בתביעות ביטוח נקבע באחוזים מסכום הפיצוי שיתקבל וזאת על בסיס הצלחה. שכר טרחת עורך דין (שכ"ט עו"ד) מתווסף בד"כ לסכום הפיצוי שמשלמת חברת הביטוח כך שהלקוח אינו נושא בתשלום שכר טרחת עורך הדין שלו.


ייעוץ משפטי בנוגע לזכויות מכוח פוליסות ביטוח חיים

משרדנו מאפשר קבלת ייעוץ משפטי ראשוני בנוגע לפוליסות ביטוח חיים של חברות ביטוח שונות:

ביטוחי חיים "מגן" למקרה מוות הינן משפחת פוליסות ביטוח חיים של חברת הביטוח הראל. פוליסות ביטוח החיים מעניקות כיסוי ביטוחי למקרה מוות ומציעות הגנה בשני מסלולים לבחירת המבוטח ובסכום ביטוח התואם את צרכיו. פוליסות ביטוח החיים מיועדות לספק למבוטח ובני משפחתו ביטחון כלכלי באמצעות סכום ביטוח חד פעמי שישולם להם במקרה של פטירת המבוטח.

ביטוח חיים "ברקת", ביטוח חיים " ספיר", ביטוח חיים "מוות מתאונה", ביטוח חיים "שוהם" וביטוח חיים " לכל אחד" הן פוליסות ביטוח חיים למקרה מוות של חברת הביטוח כלל ומעניקות למבוטח את הסכומים הנדרשים על מנת להבטיח את כלכלת המשפחה ויציבותה לאחר פטירת המבוטח.

ביטוח חיים "ריסק" הינו ביטוח חיים של חברת ביטוח ישיר אשר מקנה למשפחת המבוטח פיצוי חד פעמי במקרה של פטירת המבוטח מכל סיבה.

ביטוח חיים "ריסק 1", ביטוח חיים "ריסק 5", ביטוח חיים "ריסק דינאמי- מותאם אישית" הן פוליסות ביטוח חיים של חברת הביטוח הפניקס. פוליסות ביטוח חיים אלו נועדו כדי לפצות על אובדן ההכנסות הנגרם לתא המשפחתי במקרה של פטירת אחד המפרנסים.

ביטוח חיים "ריסק 1", "ריסק טופ", "משפחה בטוחה", "אקסטרה לייף", "ריסק עולה", "ריסק פיקס" הן פוליסות ביטוח של חברת הביטוח מנורה מבטחים אשר מטרתן לספק למבוטחים כיסוי ביטוחי למקרה מוות כך שמשפחת המבוטח תהיה מוגנת.

ביטוח חיים "אור" הינה פוליסת ביטוח חיים של חברת הביטוח מגדל אשר מעניקה כיסוי ביטוחי במקרה של מות המבוטח. שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:

דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)