• שלישי  כ"ח אלול התשע"ז  19.09.2017
  • רחוב ז׳בוטינסקי 2 רמת גן 5250501 מגדל אטריום קומה 35
  • לתיאום פגישה: 03-776-5017

תביעות ביטוח חיים


מימוש זכויות מכוח פוליסת ביטוח חיים

"ביטוח חיים" הינו ביטוח המכסה אירוע של מקרה מוות אשר מזכה את המשפחה והמוטבים בתגמולי הביטוח בהתאם לסכום הכיסוי שנרכש. ביטוח חיים נרכש כתנאי לאישור משכנתא וכביטוח עצמאי המיועד לדאוג למשפחה ולמוטבים במקרה של פטירה. לצורך מימוש הזכויות מכוח הפוליסה על היורשים להגיש תביעה לחברת הביטוח ולהוכיח את מקרה הביטוח, כלומר את אירוע המוות, וכן לעמוד במלוא תנאי הביטוח של הפוליסה. חברות ביטוח המובילות בתחום ביטוח החיים הן הראל, כלל, ביטוח ישיר, AIG, הפניקס, מנורה ומגדל.

טיפול בדחיה מחברת ביטוח

חברות הביטוח מפרשות לעיתים את תנאי הפוליסה באופן שמביא לדחיית תביעת הביטוח של המבוטח והן מעלות טענות כגון "אי תשלום פרמיה", "מצגים מטעים" ועוד. לעיתים הסירוב נעוץ במחדלים ורשלנות של סוכן הביטוח שלא פעל כנדרש בעת הסדר פוליסת ביטוח החיים. אנו מתמחים בטיפול במקרים של דחיית תביעת ביטוח ופועלים להסדרת זכויות המבוטח לקבלת תשלום מכוח ביטוח חיים. התחילו את התהליך וצרו עמנו קשר לצורך קבלת ייעוץ משפטי ראשוני לבירור זכויותיכם.


ייעוץ ראשוני לבירור זכויות

התחלה נכונה של תביעה בגין ביטוח חיים מחייבת קבלת ייעוץ מקצועי לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה והתשלום אותו ניתן לקבל.

שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:

Please leave this field empty.

משרדנו מתמחה במתן ייעוץ משפטי מקצועי בקשר עם ביטוח חיים.

ייעוץ מקצועי בתחילת הדרך הוא המפתח להצלחה בהליך התביעה

הידעתם: שכר הטרחה המקובל של עו"ד בתביעות ביטוח נקבע באחוזים מסכום הפיצוי שיתקבל וזאת על בסיס הצלחה. שכר טרחת עוה"ד (שכ"ט עו"ד) מתווסף בד"כ לסכום הפיצוי שמשלמת חברת הביטוח כך שהלקוח של עוה"ד אינו זה שנושא בתשלום שכר טרחת עוה"ד שלו.


ייעוץ משפטי בנוגע לזכויות מכוח פוליסות ביטוח חיים

ביטוחי חיים "מגן" למקרה מוות הינן משפחת פוליסות ביטוח חיים של חברת הביטוח הראל. פוליסות ביטוח החיים מעניקות כיסוי ביטוחי למקרה מוות ומציעות הגנה בשני מסלולים לבחירת המבוטח ובסכום ביטוח התואם את צרכיו. פוליסות ביטוח החיים מיועדות לספק למבוטח ובני משפחתו ביטחון כלכלי באמצעות סכום ביטוח חד פעמי שישולם להם במקרה של פטירת המבוטח.

ביטוח חיים "ברקת", ביטוח חיים " ספיר", ביטוח חיים "מוות מתאונה", ביטוח חיים "שוהם" וביטוח חיים " לכל אחד" הן פוליסות ביטוח חיים למקרה מוות של חברת הביטוח כלל ומעניקות למבוטח את הסכומים הנדרשים על מנת להבטיח את כלכלת המשפחה ויציבותה לאחר פטירת המבוטח.

ביטוח חיים "ריסק" הינו ביטוח חיים של חברת ביטוח ישיר אשר מקנה למשפחת המבוטח פיצוי חד פעמי במקרה של פטירת המבוטח מכל סיבה.

ביטוח חיים "ריסק 1", ביטוח חיים "ריסק 5", ביטוח חיים "ריסק דינאמי- מותאם אישית" הן פוליסות ביטוח חיים של חברת הביטוח הפניקס. פוליסות ביטוח חיים אלו נועדו כדי לפצות על אובדן ההכנסות הנגרם לתא המשפחתי במקרה של פטירת אחד המפרנסים.

ביטוח חיים "ריסק 1", "ריסק טופ", "משפחה בטוחה", "אקסטרה לייף", "ריסק עולה", "ריסק פיקס" הן פוליסות ביטוח של חברת הביטוח מנורה מבטחים אשר מטרתן לספק למבוטחים כיסוי ביטוחי למקרה מוות כך שמשפחת המבוטח תהיה מוגנת.

ביטוח חיים "אור" הינה פוליסת ביטוח חיים של חברת הביטוח מגדל אשר מעניקה כיסוי ביטוחי במקרה של מות המבוטח. שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:

Please leave this field empty.
דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)