• שבת  כ"ח כסלו התשע"ח  16.12.2017
  • רחוב ז׳בוטינסקי 2 רמת גן 5250501 מגדל אטריום קומה 35
  • לתיאום פגישה: 03-776-5017

עורך דין תביעות ביטוח סיעודי פרטי


מימוש זכויות מכוח פוליסת ביטוח סיעודי פרטי

"ביטוח סיעודי" הינו ביטוח המכסה אירוע של מצב סיעודי של המבוטח ומאפשר קבלת תגמולים חודשיים הנדרשים לבוטח לאור מצבו הסיעודי. ביטוח סיעודי פרטי הינו ביטוח המוצע ע"י חברות ביטוח במסגרת פוליסות ביטוח פרטניות . לצורך מימוש זכויות המבוטח לקבלת תגמולי הביטוח יש להגיש תביעה לחברת הביטוח ולהוכיח במסגרתה כי המבוטח מצוי במצב סיעודי מזכה וכן כי מתקיימת הגדרת מקרה הביטוח.

לוגו המשרדייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בביטוח חיים יכול למנוע טעויות נפוצות בתחילת הדרך

במקרה של מחלוקת עם חברת הביטוח יש להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתביעות ביטוח סיעודי פרטי ולברר את זכויות המבוטח. חברות הביטוח המובילות בביטוח סיעודי פרטי הן הראל, מנורה, איילון, אליהו, מגדל, הפניקס וכלל.


› איך מקדמים את הטיפול מול חברת הביטוח:

איך מתקדמים לקבלת פיצוי:

01

קבלו ייעוץ ראשוני

קבלו הערכה בדבר סיכויי התביעה שלכם וסכום הפיצוי המגיע לכם. ייעוץ משפטי ראשוני אינו כרוך בתשלום.

02

הגישו תביעה

נגיש עבורכם תביעה יחד עם חוו״ד מומחה התומכת בטענותיכם.

03

קבלו פיצויים

נשיג עבורכם פיצוי מירבי במסגרת מו״מ או פסק דין.

התחילו את התהליך

צרו קשר לקבלת ייעוץ ראשוני:
03-776-5017

או שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
לחצו לטופס יצירת הקשר באתר


משרד עו"ד לטיפול בדחיה מחברת ביטוח

חברות הביטוח מפרשות לעיתים פוליסות ביטוח סיעוד פרטי באופן שמביא לדחיית תביעת הביטוח של המבוטח והן מעלות טענות כגון "אי עמידה בתנאים", "אי תשלום פרמיה", "מצגים מטעים" ועוד. אנו משרד עו"ד שמתמחה בטיפול במקרים של דחיית תביעת ביטוח סיעודי פרטי ופועלים להסדרת זכויות המבוטח לקבלת תשלום מכוח ביטוח הסיעוד. התחילו את התהליך וצרו קשר לצורך קבלת ייעוץ משפטי ראשוני לבירור זכויותיכם.


ייעוץ משפטי ראשוני לבירור זכויות

התחלה נכונה של תביעה בגין ביטוח סיעוד פרטי מחייבת קבלת ייעוץ מקצועי מעורך דין לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה והתשלום אותו ניתן לקבל. ייעוץ משפטי ראשוני אינו כרוך בתשלום.

התחילו את התהליך וצרו עמנו קשר 03-7765017 או שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:

משרדנו הוא משרד עורכי דין המתמחה במתן ייעוץ משפטי מקצועי בקשר עם ביטוח סיעודי פרטי. ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בביטוח יכול לעשות את ההבדל.

לוגו המשרדייעוץ מעורך דין בתחילת הדרך הוא המפתח להצלחה בהליך התביעה

הידעתם: שכר הטרחה המקובל של עורך דין בתביעות ביטוח נקבע באחוזים מסכום הפיצוי שיתקבל וזאת על בסיס הצלחה. שכר טרחת עורך דין (שכ"ט עו"ד) מתווסף בד"כ לסכום הפיצוי שמשלמת חברת הביטוח כך שהלקוח אינו נושא בתשלום שכר טרחת עורך הדין שלו.דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)