• שבת  י' תמוז התשע"ח  23.06.2018
  • רחוב ז׳בוטינסקי 2 רמת גן 5250501 מגדל אמות אטריום קומה 35
  • לתיאום פגישה: 072-3311434

עורך דין רשלנות רפואית: עו"ד יניר הראל ושות'


פיצויים בשל רשלנות רפואית • ייעוץ מקצועי ואישי

באופן מצער גם רופאים טועים וגורמים בשל רשלנות רפואית לנזקי גוף למטופלים שלהם. מעבר לצורך בהחלמה ובשיקום ראוי וצודק כי נפגעים יקבלו גם פיצויים מרביים בגין הנזקים שנגרמו להם. בדקו זכויות: פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי ואישי לגבי המקרה שלכם.


איך מקדמים את הטיפול בתביעת רשלנות רפואית:

איך מקדמים את הטיפול במקרה שלכם:

01

קבלו ייעוץ ראשוני

קבלו הערכה בדבר סיכויי התביעה שלכם וסכום הפיצוי המגיע לכם.

02

הגישו תביעה

נגיש עבורכם תביעה יחד עם חוו״ד מומחה התומכת בטענותיכם.

03

קבלו פיצויים

נשיג עבורכם פיצוי מירבי במסגרת מו״מ או פסק דין.

התחילו את התהליך

פנו אלינו לקבלת ייעוץ:
072-3311434

לחצו לטופס יצירת הקשר באתר


בחרו את השעה המתאימה לכם לשיחת ייעוץ:

פנו אלינו לקבלת ייעוץ אישי ללא התחייבות:


קבלו ייעוץ משפטי אישי ללא התחייבות

הדרך המשפטית הנתונה לנפגעים כדי לקבל פיצויים בגין נזקי רשלנות רפואית הינה הגשת תביעת רשלנות רפואית נגד הרופאים המטפלים. פנו אלינו לקבלת ייעוץ משפטי אישי ללא התחייבות. משרדנו הינו בעל הניסיון המקצועי והיכולות הנדרשות לטיפול מיטבי בתביעות רשלנות רפואית.

לוגו המשרדפנו אלינו לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני לגבי רשלנות רפואית: 072-3311434.
במסגרת הייעוץ ניתן לקבל הערכה משפטית לגבי סיכויי התביעה והפיצוי אותו ניתן לקבל.
אנו נילחם עבורכם כדי שתקבלו פיצוי מרבי בגין רשלנות רפואית.

לוגו המשרדהניסיון שלנו משיג הצלחות ללקוחותינו. פנו אלינו כדי להתחיל את הטיפול במקרה שלכם.

לוגו המשרדמשרד ראשי: רח' ז'בוטינסקי 2, מגדל אמות אטריום, רמת גן.
סניף פ"ת: הסיבים 13 פ"ת • סניף חיפה: סוקולוב 18 חיפה • סניף ירושלים: רשב"א 15 ירושלים.


יניר הראל ושות' מומלצים לקוחות

ראו המלצות מלקוחותינו בדף הפייסבוק של המשרד: www.facebook.com/yhc-law


מהי רשלנות רפואית

רשלנות רפואית מתרחשת כאשר רופא או איש צוות רפואי טועה, תוך חריגה מהחובות ומנורמות הטיפול המחייבות ובכך מסב נזק לגופו של החולה שלא היה נגרם אחרת. בהתאם לכללי האתיקה הרפואית, הפסיקה והחוק, רופאים ואנשי צוות רפואי מחויבים לשמור על נורמות מקצועיות מקובלות במסגרת מתן טיפול רפואי למטופלים. אך כאשר מתרחשת חריגה מהנורמות המחייבות והפעולה מסבה נזק גופני לחולה, נזק שהוא תוצאה של אותה חריגה, הרי שלרוב המדובר ברשלנות רפואית.

לוגו המשרדייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה ברשלנות רפואית יכול למנוע טעויות נפוצות בתחילת הדרך

מאמר המסביר: מהי רשלנות רפואית


משרד עו"ד לטיפול בתביעת רשלנות רפואית

צוות משרדנו כולל עורכי דין המתמחים בטיפול בתביעות רשלנות רפואית ואין תחליף לעורך דין בעל ניסיון ברשלנות רפואית. משרדנו מטפל בכל הנדרש להגשת תביעת רשלנות רפואית, כולל בדיקה באם האירוע מהווה רשלנות רפואית, איתור מסמכים נדרשים, והסדרת חוו"ד רופא מומחה. אנו פועלים בכל המישורים הנדרשים כדי שלקוחותינו יקבלו פיצוי מרבי.


ייעוץ משפטי מקצועי ואישי לבירור זכויות

התחלה נכונה של תביעת רשלנות רפואית מחייבת קבלת ייעוץ מקצועי ואישי מעורך דין לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה והפיצוי אותו ניתן לקבל. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי ואישי ללא התחייבות:


האתגר בביסוס תביעת רשלנות רפואית 

מאת: עורך דין יניר הראל

מבחינה משפטית הוכחת קיומה של רשלנות רפואית מהווה אתגר המוטל על כתפי התובע. זה אומר, שגם אם מטופל בטוח, באופן חד משמעי, כי נגרם לו נזק עקב רשלנות רפואית, וגם אם הנזק נראה ברור, עדיין מוטלת עליו חובת ההוכחה המשפטית בדבר קיומה של רשלנות רפואית. על מנת להוכיח שבמקרה הספציפי ארעה רשלנות רפואית, על התובע להוכיח לבית המשפט לא רק את המעשה הרשלני של הרופא ואת הנזק שנגרם לו, אלא גם להוכיח שישנו קשר סיבתי בין שניהם. כלומר, על התובע להוכיח שהמעשה הרשלני של הרופא הוא זה שגרם לנזק הטען. חשוב להבהיר שללא הוכחת יסודות אלו: קיומו של מעשה הרשלנות הרפואית, קיומו של נזק כתוצאה מהמעשה הרשלני והוכחת הקשר הסיבתי ביניהם, לא ניתן לבסס תביעת רשלנות רפואית. פסקי דין רבים מנתחים מצבים עובדתיים שונים ודנים בדיוק בשאלות אלה וכל מקרה ומקרה הינו בעל מאפיינים ייחודיים.

איך מצליחים לבסס תביעת רשלנות רפואית

הוכחת הרשלנות הרפואית אינה פשוטה ומחייבת התייעצות עם מומחים והתעמקות בספרות הרפואית המקצועית ובנהלים רפואיים מקובלים. כאמור, הצלחה בתביעת רשלנות רפואית מחייבת את התובע להוכיח כי קיים קשר סיבתי בין הטיפול הרשלני שניתן ע"י הרופא המטפל לבין הנזק שנגרם ולכדי להגיע לתוצאה זו קראו על שלושה שלבים נדרשים:

שלב ראשון – מסמכים המבססים את הנזק שנגרם 

עליכם לשמור את כל המסמכים והתיעוד הנוגעים לטיפול הרפואי שניתן ואם לא תשמרו אותם בזמן אמת לא בטוח שתשיגו אותם לאחר מכן. חשוב מאוד שתשמרו כל רישום רפואי או מסמך שנמסרו לכם במסגרת הטיפול הרפואי שקיבלתם ואשר מתארים ומוכיחים את ההתרחשויות הקשורות במעשה הרשלנות הרפואית. מאחר שיש לצרף לתביעה מסמכים רפואיים, ומאחר שלעיתים כשהחומרים אינם נשמרים כראוי, קשה מאוד לשחזר אותם, רצוי להיות מסודרים, לשמור את כל הנדרש וכך להימנע מנזק אפשרי לסיכויי ההצלחה של תביעה.

שלב שני – אל תנחשו התייעצו עם עורך דין המתמחה ברשלנות רפואית 

עכשיו קחו את כל המסמכים שאספתם וקבעו פגישת ייעוץ מקצועית עם עורך דין המתמחה ברשלנות רפואית. שוחחו עם עורך הדין, הציגו בפניו את המקרה שלכם ושמעו את דעתו בדבר סיכויי ההצלחה של התביעה שלכם. כפי שכבר ציינו, ההוכחה של תביעת רשלנות רפואית אינה פשוטה והיא תלויה במידה רבה ביכולת המקצועית של עורך הדין שלכם. בהתחשב במצב דברים זה חשוב שתהיו בטוחים שאתם עובדים עם מישהו מקצועי שבקיא בתחום הנזיקין ובתחום הרשלנות הרפואית.

שלב שלישי – ניסוח כתב התביעה והגשת התביעה לביהמ"ש המוסמך 

לאחר שהחלטתם להגיש תביעה, יש לנסח את כתב תביעה המפרט את פרטי המקרה שלכם ויש להשיג חוות דעת רפואית תומכת של רופא מומחה, שתיקבע שהטיפול שקיבלתם אכן מהווה רשלנות רפואית וכי קיים קשר סיבתי בין הטיפול לנזק שנגרם לכם. כאשר כתב התביעה וחוות הדעת של הרופא יהיו מוכנים, הם יוגשו על ידי עורך הדין שלכם לבית המשפט המוסמך. ההחלטה בתיק שלכם תינתן על ידי בית המשפט לאחר עיון בטענות הצדדים, חוות הדעת שהוגשו, חקירות העדים והסיכומים שיוגשו.

סרטון המסביר איך מוכיחים רשלנות רפואית:שלחו פרטים לקבלת פגישת ייעוץ לבירור זכויותיכם:

דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)