• שלישי  כ"ח אלול התשע"ז  19.09.2017
  • רחוב ז׳בוטינסקי 2 רמת גן 5250501 מגדל אטריום קומה 35
  • לתיאום פגישה: 03-776-5017

תביעות נזיקין - מחלקת נזיקין וביטוח


קבלת פיצויים בשל נזקי גוף

במהלך החיים מתרחשים לצערנו אירועים שגורמים לנזקי גוף ומעבר להחלמה ולשיקום חשוב להסדיר את הנדרש לצורך קבלת פיצויים מלאים בגין הנזקים שנגרמו. הדרך המשפטית לקבלת פיצוי עבור נזקי גוף היא תביעת הנזיקין וייעוץ מקצועי הוא הבסיס לתוצאה מוצלחת. משרדנו הוא בעל הניסיון המקצועי והיכולות הנדרשות לטיפול מיטבי בתביעת נזיקין ולהשגת פיצויים מרביים.

התייעצות עם עו"ד המתמחה בתביעות נזיקין יכולה לחשוף אפשרויות שונות לקבלת פיצויים

תביעת נזיקין עקב פגיעה

תביעת נזיקין תוגש במידה ונגרם לאדם נזק גוף עקב פגיעה הנובעת ממעשה של גורם מזיק או עקב רשלנות של גורם כלשהו. במסגרת תביעת הנזיקין יתבעו מלוא הנזקים שנגרמו לנפגע עקב הפגיעה לרבות פגיעה בכושר העבודה, נכות חלקית או מלאה, עזרה נדרשת הוצאות שונות, כאב וסבל, עגמת נפש וכיוצ"ב. תביעת הנזיקין תוגש כנגד הגורם אשר אחראי לנזק וכנגד חברת הביטוח המבטחת את אותו גורם. משרדנו מתמחה במתן פתרונות משפטיים לצורך השגת פיצוי מרבי לנפגעים ולמימוש מלוא זכויותיהם.

חישוב הפיצויים בתביעת נזיקין

פיצויים בתביעות נזיקין מחושבים באמצעות "ראשי נזק" הנוגעים לעבר ולעתיד. ראש נזק בגין נזקי העבר מתייחס לנזק שהתגבש עד למועד הגשת התביעה ומתן פסק הדין וראש נזק המתייחס לנזקי העתיד, מציין את הנזקים שיתגבשו ממועד פסק הדין ועד תום חייו של הנפגע. תחום הפיצויים מוסדר בפסיקת בתי המשפט והוא מתבסס על עקרונות הקבועים בחוקים כגון פקודת הנזיקין.

ניסיון בטיפול בתביעות נזיקין

צוות משרדנו כולל עורכי דין המתמחים בטיפול בתביעות נזיקין ואין תחליף לעורך דין בעל ניסיון בתביעות נזיקין. משרדנו מטפל בכל הנדרש להגשת תביעת נזיקין בגין נזקי גוף, כולל איתור מסמכים נדרשים והסדרת חוו"ד רופא מומחה ואנו פועלים בכל המישורים הנדרשים כדי שלקוחותינו יקבלו פיצוי מרבי.לקוחות ממליצים:

"עברנו דרך ארוכה ביחד ובסופה אני מודה לכם מעומק ליבי על הסכום המשמעותי בו זכיתי. בלעדיכם זה לא היה קורה" ד.ב. תביעת נזקי גוף שהוגשה בבית משפט המחוזי בתל אביב.

"המון תודות לצוות המשרד שליווה אותי בכל הליך התביעה, עזר ותמך עד שזכינו בפסק הדין. ממליץ עליכם בחום" ח.כ. תביעת נזקי גוף שהוגשה בבית משפט השלום בתל אביב.


ייעוץ ראשוני לבירור זכויות

התחלה נכונה של הליך התביעה מחייבת פגישת ייעוץ מקצועית לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה וסכום הפיצוי אותו ניתן לקבל.

שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:

Please leave this field empty.

משרדנו מתמחה במתן ייעוץ מקצועי בקשר עם תביעות נזיקין עקב נזקי גוף מתאונה.

ייעוץ מקצועי בתחילת הדרך הוא המפתח להצלחה בהליך התביעה

הידעתם: שכר הטרחה המקובל של עו"ד בתביעות נזיקין נקבע באחוזים מסכום הפיצוי שיתקבל וזאת על בסיס הצלחה. שכר טרחת עוה"ד (שכ"ט עו"ד) מתווסף בד"כ לסכום הפיצוי שמשולם ע"י חברת הביטוח או המזיק כך שהלקוח של עוה"ד אינו זה שנושא בתשלום שכר טרחת עוה"ד שלו.


כמה עצות לטיפול נכון בתביעת נזיקין

מאת: עורך דין יניר הראל

אם נפגעתם אתם וודאי רוצים לקבל את הפיצוי המקסימלי מחברת הביטוח, או מהגורם שפגע בכם, כך שתקבלו את המשענת הכלכלית המגיעה לכם. חברות ביטוח או גורם הנזק בוחרים לעיתים בפרשנויות משפטיות שגורמות להם לדחות תביעות וכתוצאה מכך לא לשלם פיצויים, גם כשחבותם והנזק נראים ברורים לחלוטין ולכן צריך להגיש נגדם תביעת נזיקין. כדי שתצליחו קבלו כמה עצות לטיפול נכון בתביעת נזיקין.

תיעוד מדויק של כל פרטי האירוע

סמוך ככל האפשר לאחר האירוע, הקפידו לבצע רישום מדויק וברור של השתלשלות האירועים כולל כל הפרטים החשובים שנוגעים למקרה, לרבות מיקום האירוע ופרטי העדים למקרה. במסגרת התביעה תידרשו לתת פירוט מלא של נסיבות התרחשות האירוע.

שמירת כל הרשומות הרפואיות

חשוב לשמור על כל הרשומות הרפואיות ובפרט מסמכים מהצוות הרפואי המאשרים את הנזק הגופני שנגרם לכם. בהליך התביעה תידרשו להציג את המידע הזה, ולכן כדאי שכבר מההתחלה הוא ישמר אצלכם באופן מאורגן ומסודר. זכרו, שחשוב, מצד אחד, לגשת לרופא או לבית החולים, גם כשנראה שלכאורה לא נגרם נזק פיזי רציני, ומצד שני, חשוב שהיקף הבדיקות ומספר הפניות והביקורים אצל הרופא יהיו במידה הגיונית ביחס לנזק שנגרם בתאונה. אם נגרמו לכם חבלות קלות, אין שום סיבה להגיע למיון כל יום, ואם תעשו כך, התביעה שלכם תהפוך פחות אמינה וסביר שגם תקבלו פיצוי נמוך בהרבה ממה שציפיתם לקבל, אם בכלל.

אל תנחשו – התייעצו עם עורך דין המתמחה בתביעות נזיקין בגין נזקי גוף

פתחנו עם זה שחברות הביטוח בוחרות לעתים בפרשנויות משפטיות המאפשרות להן לא לשלם פיצוי למבוטחים. כדי שזה לא יקרה גם לכם, מומלץ מיד לאחר התרחשות האירוע לפנות לקבלת ייעוץ מעורך דין נזיקין המתמחה בתביעות של נזקי גוף. ייעוץ מקצועי מעורך דין יסייע לכם להימנע מטעויות שעלולות להטות את הכף נגדיכם. חבל לנחש, עורך הדין יסייע לכם להפיק את המקסימום מהליך התביעה, כדי שתוכלו לקבל פיצוי כמה שיותר גבוה. בדרך זו תוכלו להתמקד במאמצי ההחלמה וההתאוששות, במקום לדאוג לעניינים משפטיים ופיננסיים שיסיטו אתכם מהדבר הכי חשוב – החזרה לשגרה לאחר הפגיעה או התאונה.

אנו מאמינים במצוינות ובחתירה נחושה להצלחה


משרדנו מתמחה בתביעות נזיקין בנושאים:

תביעות נזיקין בגין נזקי גוף נכות, תאונות, נזקי גוף במקום העבודה, נזקי גוף בשטחים ציבוריים, נזקי גוף תאונות בבית, תביעת נזיקין של רוכב אופניים, תאונות מהלך חופשה בארץ ובחו"ל, תאונות ימיות ותאונות אופנוע ים.


מידע נוסף: שאלות ותשובות בנוגע לתביעות נזיקין בגין נזקי גוףשלחו פרטים לקבלת פגישת ייעוץ לבירור זכויותיכם:

Please leave this field empty.
דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)