• שלישי  ד' ניסן התשע"ח  20.03.2018
  • רחוב ז׳בוטינסקי 2 רמת גן 5250501 מגדל אמות אטריום קומה 35
  • לתיאום פגישה: 072-3311434

עורך דין תביעות נזיקין


משרד עו"ד המתמחה בתביעות נזיקין

במהלך החיים מתרחשים לעיתים אירועים שגורמים לנזקי גוף ומעבר להחלמה ולשיקום חשוב להסדיר את הנדרש לצורך קבלת פיצויים בגין הנזקים שנגרמו. הדרך המשפטית לקבלת פיצויים עבור נזקי גוף הינה הגשת תביעת נזיקין וייעוץ משפטי הוא הבסיס לתוצאה מוצלחת.

משרדנו הינו משרד עורכי דין בעל הניסיון המקצועי והיכולות הנדרשות להתמודדות עם גורם הנזק ולהשגת פיצויים מרביים במסגרת תביעת נזיקין.

לוגו המשרדקבלו ייעוץ משפטי ראשוני לגבי המקרה שלכם: 072-3311434.
ייעוץ ראשוני אינו כרוך בתשלום.

במסגרת הייעוץ ניתן לקבל הערכה משפטית לגבי סיכויי התביעה והפיצוי אותו ניתן לקבל.

לוגו המשרדהניסיון שלנו משיג הצלחות ללקוחותינו. צרו עמנו קשר כדי להתחיל את הטיפול במקרה שלכם.

משרד ראשי: רח' ז'בוטינסקי 2 רמת גן | סניף חיפה: רח' סוקולוב 18 חיפה | סניף ירושלים: רח' רשב"א 15 ירושלים.


• פיצוי של מעל 250 אלף ש"ח לרוכב אופניים שנפל בכביש • "שופרסל" תפצה קונה שנפלה בסופר ב-103 אלף ש"ח
• פיצוי בגין נפילה על משטח קרח: האתר יפצה ב-139 אלף ש"ח • כחצי מיליון ₪ פיצויים לחניך שנפל


איך מקדמים את הטיפול לקבלת פיצויים:

איך מתקדמים לקבלת פיצוי:

01

קבלו ייעוץ ראשוני

קבלו הערכה בדבר סיכויי התביעה שלכם וסכום הפיצוי המגיע לכם. ייעוץ משפטי ראשוני אינו כרוך בתשלום.

02

הגישו תביעה

נגיש עבורכם תביעה יחד עם חוו״ד מומחה התומכת בטענותיכם.

03

קבלו פיצויים

נשיג עבורכם פיצוי מירבי במסגרת מו״מ או פסק דין.

התחילו את התהליך

צרו קשר לקבלת ייעוץ:
072-3311434

או שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
לחצו לטופס יצירת הקשר באתר


בחרו את התחום המתאים למקרה שלכם:


קבלו ייעוץ משפטי מעו"ד המומלץ ע"י לקוחות:

"עברנו דרך ארוכה ביחד ובסופה אני מודה לכם מעומק ליבי על הסכום המשמעותי בו זכיתי. בלעדיכם זה לא היה קורה" ד.ב. תביעת נזקי גוף.

"המון תודות לצוות המשרד שליווה אותי בכל הליך התביעה, עזר ותמך עד שזכינו בפסק הדין. ממליץ עליכם בחום" ח.כ. תביעת נזקי גוף.


משרד עו"ד לטיפול בתביעות נזיקין 

משרדנו הוא משרד עו"ד המתמחה במתן פתרונות משפטיים לצורך השגת פיצוי מרבי לנפגעים ולמימוש מלוא זכויותיהם. תביעת נזיקין תוגש במידה ונגרם לאדם נזק גוף עקב פגיעה הנובעת ממעשה של גורם מזיק או עקב רשלנות של גורם כלשהו. במסגרת תביעת הנזיקין יתבעו מלוא הנזקים שנגרמו לנפגע עקב הפגיעה לרבות פגיעה בכושר העבודה, נכות חלקית או מלאה, עזרה נדרשת הוצאות שונות, כאב וסבל, עגמת נפש וכיוצ"ב. תביעת הנזיקין תוגש כנגד הגורם אשר אחראי לנזק וכנגד חברת הביטוח המבטחת את אותו גורם.

לוגו המשרדיעוץ משפטי מעו"ד המתמחה בתביעות נזיקין יכול לגלות אפשרויות נוספות לקבלת פיצויים


חישוב הפיצויים בתביעת נזיקין

פיצויים בתביעות נזיקין מחושבים באמצעות "ראשי נזק" הנוגעים לעבר ולעתיד. ראש נזק בגין נזקי העבר מתייחס לנזק שהתגבש עד למועד הגשת התביעה ומתן פסק הדין וראש נזק המתייחס לנזקי העתיד, מציין את הנזקים שיתגבשו ממועד פסק הדין ועד תום חייו של הנפגע. תחום הפיצויים מוסדר בפסיקת בתי המשפט והוא מתבסס על עקרונות הקבועים בחוקים שונים כגון פקודת הנזיקין.


ניסיון בטיפול בתביעות נזיקין

צוות משרדנו כולל עורכי דין המתמחים בטיפול בתביעות נזיקין ואין תחליף לעורך דין בעל ניסיון בתביעות נזיקין. משרדנו מטפל בכל הנדרש להגשת תביעת נזיקין בגין נזקי גוף, כולל איתור מסמכים נדרשים והסדרת חוו"ד רופא מומחה ואנו פועלים בכל המישורים הנדרשים כדי שלקוחותינו יקבלו פיצוי מרבי.

לוגו המשרדייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתביעות נזיקין יכול למנוע טעויות נפוצות בתחילת הדרך


ייעוץ ראשוני לבירור זכויות

התחלה נכונה של הליך התביעה מחייבת פגישת ייעוץ מקצועית עם עורך דין לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה וסכום הפיצוי אותו ניתן לקבל.

התחילו את התהליך וצרו עמנו קשר 03-7765017 או שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:

משרדנו מתמחה במתן ייעוץ מקצועי בקשר עם תביעות נזיקין עקב נזקי גוף מתאונה.

לוגו המשרדייעוץ מקצועי בתחילת הדרך הוא המפתח להצלחה בהליך התביעה

הידעתם: שכר הטרחה המקובל של עורך דין בתביעות נזיקין נקבע באחוזים מסכום הפיצוי שיתקבל וזאת על בסיס הצלחה. שכר טרחת עורך דין (שכ"ט עו"ד) מתווסף בד"כ לסכום הפיצוי שמשלמת חברת הביטוח או גורם הנזק כך שהלקוח אינו נושא בתשלום שכר טרחת עורך הדין שלו.


כמה עצות לטיפול נכון בתביעת נזיקין

מאת: עורך דין יניר הראל

אם נפגעתם אתם וודאי רוצים לקבל את הפיצוי המקסימלי מחברת הביטוח, או מהגורם שפגע בכם, כך שתקבלו את המשענת הכלכלית המגיעה לכם. חברות ביטוח או גורמי הנזק בוחרים לעיתים בפרשנויות משפטיות שגורמות להם לדחות תביעות וכתוצאה מכך לא לשלם פיצויים, גם כשחבותם והנזק נראים ברורים לחלוטין. במצב דברים זה לכן צריך לפעול להגשת תביעת נזיקין. כדי שתצליחו קבלו כמה עצות לטיפול נכון בתביעת נזיקין.

תיעוד מדויק של כל פרטי האירוע

סמוך ככל האפשר לאחר האירוע, הקפידו לבצע רישום מדויק וברור של השתלשלות האירועים כולל כל הפרטים החשובים שנוגעים למקרה, לרבות מיקום האירוע ופרטי העדים למקרה. במסגרת התביעה תידרשו לתת פירוט מלא של נסיבות התרחשות האירוע.

שמירת כל הרשומות הרפואיות

חשוב לשמור על כל הרשומות הרפואיות ובפרט מסמכים מהצוות הרפואי המאשרים את הנזק הגופני שנגרם לכם. בהליך התביעה תידרשו להציג את המידע הזה, ולכן כדאי שכבר מההתחלה הוא ישמר אצלכם באופן מאורגן ומסודר. זכרו, שחשוב, מצד אחד, לגשת לרופא או לבית החולים, גם כשנראה שלכאורה לא נגרם נזק פיזי רציני, ומצד שני, חשוב שהיקף הבדיקות ומספר הפניות והביקורים אצל הרופא יהיו במידה הגיונית ביחס לנזק שנגרם בתאונה. אם נגרמו לכם חבלות קלות, אין שום סיבה להגיע למיון כל יום, ואם תעשו כך, התביעה שלכם תהפוך פחות אמינה וסביר שגם תקבלו פיצוי נמוך בהרבה ממה שציפיתם לקבל, אם בכלל.

אל תנחשו – התייעצו עם עורך דין המתמחה בתביעות נזיקין בגין נזקי גוף

פתחנו עם זה שחברות הביטוח בוחרות לעתים בפרשנויות משפטיות המאפשרות להן לא לשלם פיצוי למבוטחים. כדי שזה לא יקרה גם לכם, מומלץ מיד לאחר התרחשות האירוע לפנות לקבלת ייעוץ מעורך דין נזיקין המתמחה בתביעות של נזקי גוף. ייעוץ מקצועי מעורך דין יסייע לכם להימנע מטעויות שעלולות להטות את הכף נגדיכם. חבל לנחש, עורך הדין יסייע לכם להפיק את המקסימום מהליך התביעה, כדי שתוכלו לקבל פיצוי כמה שיותר גבוה. בדרך זו תוכלו להתמקד במאמצי ההחלמה וההתאוששות, במקום לדאוג לעניינים משפטיים ופיננסיים שיסיטו אתכם מהדבר הכי חשוב – החזרה לשגרה לאחר הפגיעה או התאונה.

לוגו המשרדאנו מאמינים במצוינות ובחתירה נחושה להצלחהשלחו פרטים לקבלת פגישת ייעוץ לבירור זכויותיכם:

דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)