• שלישי  כ"ח אלול התשע"ז  19.09.2017
  • רחוב ז׳בוטינסקי 2 רמת גן 5250501 מגדל אטריום קומה 35
  • לתיאום פגישה: 03-776-5017

תביעות ביטוח נכות מתאונה


מימוש זכויות מכוח פוליסת ביטוח נכות מתאונה

ביטוח "נכות מתאונה" נותן כיסוי ביטוחי במקרה של נכות חלקית או מלאה עקב תאונה ומאפשר למבוטח לקבל תשלום חד פעמי בגין נזקיו. פוליסת הביטוח יכולה להיות תוספת לביטוח חיים או פוליסה עצמאית. הגדרות "מקרה הביטוח" והיקף הכיסוי הביטוחי משתנות בין חברות הביטוח. לצורך מימוש זכויות המבוטח יש להגיש תביעה לחברת הביטוח ובמסגרתה על המבוטח להוכיח באמצעות תיעוד רפואי כי התקיים מקרה הביטוח המזכה אותו בתשלום תגמולי הביטוח. חברות הביטוח המובילות בתחום נכות מתאונה הן חברות הביטוח כלל, הראל, הפניקס, מנורה ומגדל.

טיפול בדחייה מחברת הביטוח

חברות הביטוח מפרשות לעיתים את תנאי הפוליסה באופן שמביא לדחיית תביעת הביטוח של המבוטח. אנו מתמחים בטיפול במבוטחים שקיבלו דחייה מחברת ביטוח ומטפלים בהליך ההכרה בזכות המבוטח לקבלת תשלום מכוח הפוליסה. התחילו את התהליך וצרו עמנו קשר לצורך קבלת ייעוץ משפטי לבירור זכויותיכם.


ייעוץ ראשוני לבירור זכויות

התחלה נכונה של תביעה בגין נכות מתאונה מחייבת קבלת ייעוץ מקצועי לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה וסכום הפיצוי אותו ניתן לקבל.

שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:

Please leave this field empty.

משרדנו מתמחה במתן ייעוץ משפטי מקצועי בקשר עם ביטוח נכות מתאונה.

ייעוץ מקצועי בתחילת הדרך הוא המפתח להצלחה בהליך התביעה

הידעתם: שכר הטרחה המקובל של עו"ד בתביעות ביטוח נקבע באחוזים מסכום הפיצוי שיתקבל וזאת על בסיס הצלחה. שכר טרחת עוה"ד (שכ"ט עו"ד) מתווסף בד"כ לסכום הפיצוי שמשלמת חברת הביטוח כך שהלקוח של עוה"ד אינו זה שנושא בתשלום שכר טרחת עוה"ד שלו.שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:

Please leave this field empty.
דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)