• שני  ב' כסלו התשע"ח  20.11.2017
  • רחוב ז׳בוטינסקי 2 רמת גן 5250501 מגדל אטריום קומה 35
  • לתיאום פגישה: 03-776-5017

עורך דין תאונת דרכים אופנוע וקטנוע


תביעה בגין תאונת דרכים של אופנוע וקטנוע

תאונת דרכים עם אופנוע או קטנוע גורמת לרוב לנזקי גוף לרוכב ולאובדן הכנסה בתקופת ההחלמה. רוכב אופנוע וקטנוע זכאי מכוח חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים לפיצוי מלא בגין נזקיו. הדרך לקבלת פיצוי הינה באמצעות הגשת תביעת ביטוח נגד חברת הביטוח שהפיקה את פוליסת ביטוח החובה לאופנוע או לקטנוע שהיו מעורבים בתאונה.

ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתאונות דרכים יכול למנוע טעויות נפוצות בתחילת הדרך

קבלת ייעוץ משפטי מעורך דין בסמוך לאחר תאונת הדרכים הוא המפתח להצלחה בתביעה נגד חברת הביטוח ולקבלת פיצוי מרבי בגין נזקי הגוף שנגרמו עקב התאונה.

משרד עו"ד לטיפול בנזקי גוף לאחר תאונת דרכים

חברות הביטוח מנסות לעיתים להתנער מאחריותן מכוח פוליסת ביטוח החובה שהפיקו לאופנוע או לקטנוע וזאת ע"י שלילת עצם הכיסוי הביטוחי או הצעה של סכום פיצוי נמוך בגין נזקי הגוף שנגרמו לרוכב. אנו משרד עו"ד המתמחה בטיפול במקרים של תביעות בגין תאונת דרכים ופועלים להסדרת זכויות הרוכבים לקבלת פיצוי מלא וראוי לנזקים שנגרמו להם. התחילו את התהליך וצרו קשר לצורך קבלת ייעוץ משפטי ראשוני לבירור זכויותיכם.


ייעוץ משפטי ראשוני לבירור זכויות 

התחלה נכונה של תביעה בגין תאונת דרכים של אופנוע וקטנוע מחייבת קבלת ייעוץ מקצועי מעורך דין לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה וסכום הפיצוי אותו ניתן לקבל. ייעוץ משפטי ראשוני אינו כרוך בתשלום.

התחילו את התהליך וצרו עמנו קשר 03-7765017 או שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:

משרדנו הוא משרד עורכי דין המתמחה במתן ייעוץ משפטי מקצועי בקשר עם תאונות דרכים של אופנוע וקטנוע. ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתאונות דרכים יכול לעשות את ההבדל.

ייעוץ מעורך דין בתחילת הדרך הוא המפתח להצלחה בהליך התביעה

הידעתם: שכר הטרחה של עורך דין תאונת דרכים קבוע בחוק כאחוזים מסכום הפיצוי שיתקבל וזאת על בסיס הצלחה. שכר טרחת עוה"ד (שכ"ט עו"ד) מתווסף לסכום הפיצוי שמשלמת חברת הביטוח כך שהלקוח של עוה"ד אינו זה שנושא בתשלום שכר טרחת עוה"ד שלו.


ייעוץ משפטי בנוגע לזכויות מכוח פוליסות ביטוח חובה לכיסוי נזקי גוף בתאונת דרכים

משרדנו מאפשר קבלת ייעוץ משפטי ראשוני בנוגע לפוליסות ביטוח חובה וצד שלישי לאופנוע וקטנוע של חברות ביטוח שונות:

המאגר הישראלי לביטוח רכב חובה ליד איגוד חברות הביטוח בישראל מבטח את מרבית רוכבי האופנועים והקטנועים בישראל מכיוון שחברות ביטוח רבות אינן מעוניינות להפיק ביטוח לרוכבים מנימוקים ושיקולים שונים.

9000000 IDI חברה לביטוח בע"מ מציעה ביטוח חובה לאופנוע וכן ביטוח מקיף וצד ג'.

הראל חברה לביטוח בע"מ מציעה ביטוח חובה לנהגים זהירים בעלי אופנועים עד 500 סמ"ק ביטוח אחריות כלפי צד שלישי המכסה נזקי רכוש עקב השימוש באופנוע.

ביטוח ישיר IDI חברה לביטוח בע"מ מציעה ביטוח חובה לאופנוע וביטוח מקיף או צד ג'.

כלל חברה לביטוח בע"מ מציעה ביטוח צד ג' לאופנוע עם גבולות אחריות מרבי של 350,000 ש"ח.

מנורה חברה לביטוח בע"מ מציעה ביטוח לנזקי רכוש כלפי צד שלישי וכן אפשרות להרחבות בגין שרותי גרירה והגנה משפטית.שלחו פרטים לקבלת פגישת ייעוץ לבירור זכויותיכם:

דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)