• שני  כ"ט אב התשע"ז  21.08.2017
  • רחוב ז׳בוטינסקי 2 רמת גן 5250501 מגדל אטריום קומה 35
  • לתיאום פגישה: 03-776-5017

תביעות ביטוח - מחלקת נזיקין וביטוח


תביעה נגד חברת ביטוח 

מבוטחים קונים פוליסות ביטוח כדי שיהיה להם כיסוי ביטוחי מכוחו יקבלו בעת הצורך את תשלומי הביטוח הנדרשים. למרות זאת חברות ביטוח בוחרות לעיתים לסרב לשלם את תשלומי הביטוח ומשתמשות בפרשנות משפטית הנוחה להן כדי לגבות את החלטתן. במקרה של קבלת סירוב מחברת ביטוח הדרך המשפטית לקבלת תגמולי הביטוח המגיעים למבוטח היא תביעה נגד חברת ביטוח. ייעוץ מקצועי הוא הבסיס לתוצאה מוצלחת ומשרדנו הוא בעל הניסיון המקצועי והיכולות הנדרשות לטיפול מיטבי בתביעת ביטוח.

התייעצות עם עו"ד המתמחה בביטוח יכולה לחשוף אפשרויות שונות למימוש זכויות המבוטח

הסדרת זכויות מבוטחים

קבלת סירוב מחברת הביטוח הינה רק תחילת הדרך ואנו מתמחים במתן מגוון פתרונות משפטיים להסדרת זכויות מבוטחים. משרדנו מטפל במקרי ביטוח שונים ומייעץ ללקוחות פרטיים ועסקיים בדבר הדרך המיטבית למימוש זכויות הביטוח שלהם. משרדנו הינו בעל ניסיון משמעותי בהסדרת מחלוקות ביטוחיות מול חברות ביטוח.

ניסיון בטיפול בתביעות ביטוח

צוות משרדנו כולל עורכי דין המתמחים בטיפול בתביעות ביטוח ואין תחליף לעורך דין בעל ניסיון בתביעות ביטוח. משרדנו מטפל בכל הנדרש להגשת תביעת ביטוח, כולל איתור מסמכים נדרשים, שמאויות וחוו"ד מומחה ואנו פועלים בכל המישורים הנדרשים כדי שהלקוחות שלנו יקבלו פיצוי מרבי. מימוש זכויות ביטוחיות מול חברות ביטוח זאת ההתמחות שלנו ובפרט מול חברות הביטוח מנורה, הראל, הפניקס, מגדל, ביטוח ישיר ואיילון.

לקוחות ממליצים:

"באתי אליכם עם נושא סבוך ומצאתם עבורי פתרון משפטי שהביא לי את התוצאה. אני מעריך מאוד את עבודתכם המקצועית וממליץ לכל אדם להסתייע בכם" מ.ו. תביעת ביטוח שהוגשה בבית משפט השלום בתל אביב.

"תודות מקרב לב על התוצאה המוצלחת שהבאתם לי. לא האמנתי שחברת הביטוח תסכים לשלם סכום כזה. שוב תודה. אני ממליצה עליכם לכל אחד שצריך עורך דין מעולה" מ.ל. תביעת ביטוח שנדונה בבית משפט השלום בתל אביב.


ייעוץ ראשוני לבירור זכויות

התחלה נכונה של הליך התביעה מחייבת קבלת ייעוץ מקצועי לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה וסכום הפיצוי אותו ניתן לקבל.

שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:

Please leave this field empty.

משרדנו מתמחה במתן ייעוץ משפטי מקצועי בקשר עם ביטוח חיים, ביטוח נכות מתאונה, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח סיעודי, ביטוח בריאות, ביטוח רכוש וביטוחי מנהלים.

ייעוץ מקצועי בתחילת הדרך הוא המפתח להצלחה בהליך התביעה

הידעתם: שכר הטרחה המקובל של עו"ד בתביעות ביטוח נקבע באחוזים מסכום הפיצוי שיתקבל וזאת על בסיס הצלחה. שכר טרחת עוה"ד (שכ"ט עו"ד) מתווסף בד"כ לסכום הפיצוי שמשלמת חברת הביטוח כך שהלקוח של עוה"ד אינו זה שנושא בתשלום שכר טרחת עוה"ד שלו.


כמה עצות בנוגע לתביעות נגד חברות ביטוח 

מאת: עורך דין יניר הראל

מדי שנה מוגשות אלפי תביעות נגד חברות ביטוח ובמסגרתן מבקשים מבוטחים לקבל את הפיצוי המגיע להם בגין התרחשות מקרה הביטוח. בין אם המדובר בביטוח מחלות קשות, ביטוח רכוש, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח חיים ועוד – הגשת התביעה היא האמצעי שמאפשר למבוטח לממש את הזכויות המגיעות לו מכוח פוליסת הביטוח. אם אתם מעוניינים להגיש תביעה נגד חברת ביטוח, כדאי לקרוא כמה דברים שיסייעו לכם להגדיל את הסיכויים שתביעתכם תתקבל.

חברות ביטוח מתנהלות כעסק כלכלי לכל דבר וענין

הנקודה שחשוב ביותר להבין, שהיא מרכזית מאוד לדיון על אודות הגשת תביעות ביטוח, היא שחברות הביטוח פועלות כעסק כלכלי לכל דבר וענין. המשמעות היא, שהן קמו מלכתחילה במטרה למקסם רווחים, ולכן הן גם יחתרו לפעול בהתאם למתווה הכדאי להן, ובמקביל לכך, הן גם יעשו כל שביכולתן כדי לחסוך בהוצאות. מה זה אומר בפועל – זה אומר שלעתים חברות הביטוח בוחרות להשתמש דווקא בפרשנויות משפטיות, מהן משתמע שלמבוטח לא מגיע לקבל פיצוי בהתאם לפוליסה. חוסר ההיכרות של מבוטחים עם תנאי הפוליסה אותה הם רכשו, הפסיקה והחוק – כמובן שלא תורם למצב. הדרך הנכונה להתמודד עם מצב דברים זה, היא להשיג את הידע המשפטי והביטוחי הנדרש כדי להתמודד מול חברות הביטוח. חשוב לזכור כי הודעת דחייה מחברת ביטוח היא רק תחילת הדרך ומבוטח יכול לפעול בדרכים שונות להשגת הפיצוי המגיע לו.

התייעצות עם עורך דין יכולה לעשות את ההבדל בין סירוב לבין קבלת הפיצוי המיוחל

מדברים אלו עולה שמבוטח חייב להכיר היטב את הזכויות שמגיעות לו במסגרת העסקה הביטוחית וכי הוא צריך להיות בקיא בסעיפי הפוליסה, במשמעותם המשפטית ובמגוון הכיסויים להם הוא זכאי. לעיתים מבוטחים רוכשים פוליסת ביטוח ללא בדיקה מעמיקה, "כי צריך" או "כי כך עושים כולם", ואינם ערים לכיסויים הקיימים ולמשמעויות המשפטית שלהם. הבנת המשמעויות הללו יכולה לשחק תפקיד מרכזי בעת הגשת תביעה לקבלת פיצוי מהחברה המבטחת. במצב דברים זה כדאי מאוד להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתביעות ביטוח, שיכול לייעץ לגבי הפרשנות המשפטית שתתמוך בטענות שלכם. אל תנחשו – נכון ופשוט יותר להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתביעות נגד חברות ביטוח.

יש לבדוק אם הסכום שהוצע ע"י חברת הביטוח תואם את המגיע למבוטח מכוח הפוליסה

חשוב לדעת שבתביעות ביטוח יש התיישנות מקוצרת

חשוב לדעת שאת התביעה כדאי להגיש כמה שיותר קרוב להתרחשות המקרה הביטוחי. תביעות שמוגשות לאחר תקופה של שלוש שנים מיום קרות המקרה הביטוחי יידחו בדרך כלל על ידי בית המשפט בגין התיישנות. בנוסף, חשוב לדעת שהתכתבות עם חברת ביטוח אינה עוצרת את מרוץ ההתיישנות ורק הגשת תביעה לביהמ"ש יכולה לעשות זאת. מעבר לכך, ככל שהתביעה מוגשת סמוך למועד הרלוונטי, כך יהיה למבוטח קל יותר להוכיח את טענותיו ולאתר את כל המסמכים שהוא נדרש להציג במסגרת הגשת התביעה.


משרדנו מתמחה בטיפול בתביעות נגד חברות ביטוח בנושאים:

אובדן כושר עבודה, נכות מתאונה, נכות, תאונות אישית, פוסט טראומה – תסמונת בתר חבלתית, עורך דין תאונות דרכים, סיעוד, נזקי רכוש עסקים וחברות – שריפות, הצפות ונזקי מים, סירוב חברת ביטוח להכיר במקרה הביטוח, מימוש זכויות מכוח פוליסת ביטוח, ליווי וייעוץ למבוטחים בקשר עם זכויות ביטוח וניהול משא ומתן מול חברות ביטוח.

אנו מאמינים במצוינות ובחתירה נחושה להצלחה

מידע נוסף: שאלות ותשובות בנוגע לתביעות נגד חברות ביטוח
שלחו פרטים לקבלת פגישת ייעוץ לבירור זכויותיכם:

Please leave this field empty.
דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)