• שבת  כ"ח כסלו התשע"ח  16.12.2017
  • רחוב ז׳בוטינסקי 2 רמת גן 5250501 מגדל אטריום קומה 35
  • לתיאום פגישה: 03-776-5017

עורך דין תביעות ביטוח


טיפול בתביעה נגד חברת ביטוח 

משרדנו מתמחה בטיפול בתביעות ביטוח ובהשגת תשלומים מרביים מחברות הביטוח. מבוטחים קונים פוליסות ביטוח כדי שיהיה להם כיסוי ביטוחי מכוחו יקבלו בעת הצורך את תשלומי הביטוח הנדרשים. למרות זאת, חברות ביטוח בוחרות לעיתים לסרב לשלם למבוטחים את תשלומי הביטוח והן נעזרות בפרשנות משפטית הנוחה להן כדי לדחות את תביעות המבוטחים. במקרה בו מתקבל סירוב מחברת ביטוח, הדרך המשפטית של מבוטח לקבלת תשלומי הביטוח הינה הגשת תביעה נגד חברת הביטוח.• איך מגדילים את הסיכוי לאישור תביעת ביטוח
• טיפים להגשת תביעת ביטוח מוצלחת


› איך מקדמים את הטיפול מול חברת הביטוח:

איך מתקדמים לקבלת פיצוי:

01

קבלו ייעוץ ראשוני

קבלו הערכה בדבר סיכויי התביעה שלכם וסכום הפיצוי המגיע לכם. ייעוץ משפטי ראשוני אינו כרוך בתשלום.

02

הגישו תביעה

נגיש עבורכם תביעה יחד עם חוו״ד מומחה התומכת בטענותיכם.

03

קבלו פיצויים

נשיג עבורכם פיצוי מירבי במסגרת מו״מ או פסק דין.

התחילו את התהליך

צרו קשר לקבלת ייעוץ ראשוני:
03-776-5017

או שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
לחצו לטופס יצירת הקשר באתר


משרד עו"ד המתמחה בהסדרת זכויות מבוטחים

קבלת דחייה מחברת הביטוח הינה רק תחילת הדרך ומשרדנו הוא משרד עו"ד המתמחה במתן פתרונות משפטיים להסדרת זכויות מבוטחים. משרדנו מטפל במקרי ביטוח שונים ונותן ייעוץ משפטי ללקוחות פרטיים ועסקיים בדבר הדרך המיטבית למימוש זכויות הביטוח שלהם. ייעוץ משפטי מעורך דין הוא המפתח להצלחה ומשרדנו הוא בעל הידע והניסיון לטיפול מיטבי בתביעות ביטוח.

לוגו המשרדייעוץ משפטי מעו"ד המתמחה בביטוח יכול לגלות אפשרויות נוספות למימוש זכויות המבוטח

ניסיון בטיפול בתביעות ביטוח

צוות משרדנו כולל עורכי דין המתמחים בטיפול בתביעות ביטוח ואין תחליף לעורך דין בעל ניסיון בתביעות ביטוח. משרדנו מטפל בכל הנדרש להגשת תביעת ביטוח, כולל איתור מסמכים נדרשים, שמאויות וחוו"ד מומחה ואנו פועלים בכל המישורים הנדרשים כדי שהלקוחות שלנו יקבלו פיצוי מרבי. מימוש זכויות ביטוחיות מול חברות ביטוח זאת ההתמחות שלנו ובפרט מול חברות הביטוח מנורה, הראל, הפניקס, מגדל, ביטוח ישיר ואיילון. התחילו בצורה נכונה את הטיפול הנדרש וצרו עמנו קשר לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני.


לקוחות ממליצים:

"באתי אליכם עם נושא סבוך ומצאתם עבורי פתרון משפטי שהביא לי את התוצאה. אני מעריך מאוד את עבודתכם המקצועית וממליץ לכל אדם להסתייע בכם" מ.ו. תביעת ביטוח שהוגשה בבית משפט השלום בתל אביב.

"תודות מקרב לב על התוצאה המוצלחת שהבאתם לי. לא האמנתי שחברת הביטוח תסכים לשלם סכום כזה. שוב תודה. אני ממליצה עליכם לכל אחד שצריך עורך דין מעולה" מ.ל. תביעת ביטוח שנדונה בבית משפט השלום בתל אביב.


הידעתם: שכר הטרחה המקובל של עורך דין בתביעות ביטוח נקבע באחוזים מסכום הפיצוי שיתקבל וזאת על בסיס הצלחה. שכר טרחת עורך דין (שכ"ט עו"ד) מתווסף בד"כ לסכום הפיצוי שמשלמת חברת הביטוח כך שהלקוח אינו נושא בתשלום שכר טרחת עורך הדין שלו.


ייעוץ משפטי ראשוני לבירור זכויות

התחלה נכונה של הליך התביעה מחייבת קבלת ייעוץ מקצועי מעורך דין לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה וסכום הפיצוי אותו ניתן לקבל. ייעוץ משפטי ראשוני אינו כרוך בתשלום.

ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתביעות ביטוח יכול למנוע טעויות נפוצות בתחילת הדרך.

התחילו את התהליך וצרו עמנו קשר 03-7765017 או שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:

משרדנו הוא משרד עורכי דין המתמחה במתן ייעוץ משפטי מקצועי בקשר עם ביטוח חיים, ביטוח נכות מתאונה, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח מחלות קשות, ביטוח סיעודי, ביטוח רכוש ועסק וביטוחי מנהלים.

לוגו המשרדייעוץ מעורך דין בתחילת הדרך הוא המפתח להצלחה בהליך התביעה

כמה עצות בנוגע לתביעות נגד חברות ביטוח 

מאת: עורך דין יניר הראל

מדי שנה מוגשות אלפי תביעות נגד חברות ביטוח ובמסגרתן מנסים מבוטחים לקבל את הפיצוי המגיע להם בגין התרחשות מקרה הביטוח. בין אם המדובר בביטוח מחלות קשות, ביטוח רכוש, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח חיים, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח נכות או מוות מתאונה ועוד – הגשת התביעה היא האמצעי המשפטי שמאפשר למבוטח לממש את הזכויות המגיעות לו מכוח פוליסת הביטוח. אם אתם מעוניינים להגיש תביעה נגד חברת ביטוח, כדאי לקרוא כמה דברים שיסייעו לכם להגדיל את הסיכויים שתביעתכם תתקבל.

חברות ביטוח מתנהלות כעסק כלכלי לכל דבר וענין

הנקודה שחשוב ביותר להבין, שהינה מרכזית מאוד לדיון על אודות הגשת תביעות ביטוח, היא שחברות הביטוח פועלות כעסק כלכלי לכל דבר וענין. המשמעות היא, שהן פועלות במטרה למקסם רווחים, ולכן הן תפעלנה בהתאם למתווה הכדאי להן, ובמקביל לכך, גם יעשו כל שביכולתן כדי לחסוך בהוצאות. בפועל זה אומר שלעתים חברות הביטוח בוחרות להשתמש דווקא בפרשנויות משפטיות, מהן עולה שלמבוטח לא מגיע לקבל פיצוי בהתאם לפוליסה. חוסר ההיכרות של מבוטחים עם תנאי הפוליסה אותה הם רכשו, הפסיקה והחוק – כמובן שלא תורם למצב. הדרך הנכונה להתמודד עם מצב דברים זה, היא להשיג את הידע המשפטי והביטוחי הנדרש כדי להתמודד מול חברות הביטוח. חשוב לזכור כי הודעת דחייה מחברת ביטוח היא רק תחילת הדרך ומבוטח יכול לפעול בדרכים שונות להשגת הפיצוי המגיע לו.

התייעצות עם עורך דין יכולה לעשות את ההבדל בין סירוב לבין קבלת פיצוי מלא

מדברים אלו עולה שמבוטח חייב להכיר היטב את הזכויות שמגיעות לו במסגרת העסקה הביטוחית וכי הוא צריך להיות בקיא בסעיפי הפוליסה, במשמעותם המשפטית ובמגוון הכיסויים להם הוא זכאי. לעיתים מבוטחים רוכשים פוליסת ביטוח ללא בדיקה מעמיקה, "כי צריך" או "כי כך עושים", ואינם ערים לכיסויים הקיימים, לזכויות הביטוחיות שלהם ולמשמעויות המשפטית שלהם. הבנת הבנה מלאה של המצב המשפטי יכולה לשחק תפקיד מרכזי בעת הגשת תביעה לקבלת פיצוי מהחברה המבטחת. במצב דברים זה כדאי מאוד להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתביעות ביטוח, שיכול לייעץ לגבי הפרשנות המשפטית שתתמוך בטענות שלכם ולגרום לכך שתקבלו פיצוי מלא. אל תנחשו – נכון ופשוט יותר להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתביעות נגד חברות ביטוח.

לוגו המשרדייעוץ מעורך דין בתחילת הדרך הוא המפתח להצלחה בהליך התביעה

חשוב לדעת שבתביעות ביטוח יש התיישנות מקוצרת

חשוב לדעת שאת התביעה כדאי להגיש כמה שיותר קרוב להתרחשות המקרה הביטוחי. תביעות שמוגשות לאחר תקופה של שלוש שנים מיום קרות המקרה הביטוחי יידחו בדרך כלל על ידי בית המשפט בגין התיישנות. בנוסף, חשוב לדעת שהתכתבות עם חברת ביטוח אינה עוצרת את מרוץ ההתיישנות ורק הגשת תביעה לביהמ"ש יכולה לעשות זאת. מעבר לכך, ככל שהתביעה מוגשת סמוך למועד הרלוונטי, כך יהיה למבוטח קל יותר להוכיח את טענותיו ולאתר את כל המסמכים שהוא נדרש להציג במסגרת הגשת התביעה.שלחו פרטים לקבלת פגישת ייעוץ לבירור זכויותיכם:

דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)