• שבת  ג' אייר התשע"ז  29.04.2017  16:14
  • רחוב ז׳בוטינסקי 2, מגדל אטריום קומה 35, רמת גן 5250501
  • לתיאום פגישה: 03-776-5017

תביעות ביטוח - מחלקת נזיקין וביטוח


תביעה נגד חברת ביטוח

מבוטחים קונים פוליסות ביטוח כדי שיהיה להם כיסוי ביטוחי ביום פקודה מכוחו יקבלו את תשלומי הביטוח הנדרשים. למרות זאת חברות ביטוח בוחרות לעיתים לסרב לשלם את תשלומי הביטוח ומשתמשות בפרשנות משפטית הנוחה להן כדי לגבות את החלטתן. במקרה של סירוב הדרך המשפטית לקבלת תגמולי הביטוח המגיעים למבוטח היא תביעה נגד חברת ביטוח וייעוץ מקצועי הוא הבסיס לתוצאה מוצלחת. משרדנו הוא בעל הניסיון המקצועי והיכולות הנדרשות לטיפול מיטבי בתביעת ביטוח.

מימוש זכויות מכוח פוליסת ביטוח

קבלת סירוב מחברת הביטוח הינה רק תחילת הדרך ואנו מתמחים במתן מגוון פתרונות משפטיים להסדרת זכויות מבוטחים. משרדנו מטפל במקרי ביטוח שונים ומייעץ ללקוחותיו בדבר הדרך המיטבית למימוש זכויות הביטוח של המבוטח.

תביעת ביטוח נכות מתאונה

ביטוח "נכות מתאונה" נותן כיסוי ביטוחי במקרה של נכות חלקית או מלאה עקב תאונה ומאפשר למבוטח לקבל תשלום חד פעמי בגין נזקיו. פוליסת הביטוח יכולה להיות תוספת לביטוח חיים או פוליסה עצמאית. חברות הביטוח המובילות בתחום נכות מתאונה הן חברות הביטוח כלל, הראל, הפניקס, מנורה ומגדל. הגדרות "מקרה הביטוח" והיקף הכיסוי הביטוחי משתנות בין חברות הביטוח. אנו מתמחים בטיפול במבוטחים שקיבלו דחייה מחברת ביטוח ומטפלים בהליך ההכרה בזכות המבוטח לקבלת פיצוי.

התייעצות עם עו"ד המתמחה בביטוח יכולה לחשוף אפשרויות משפטיות נוספות למימוש זכויות המבוטח

תביעת ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח "אובדן כושר עבודה" נותן כיסוי ביטוחי מקרה של מחלה או תאונה ומאפשר למבוטח במקרה של אובדן כושר עבודה חלקי או מלא לקבל פיצוי חודשי ושחרור מהתשלום החודשי של דמי הביטוח. איש אינו יכול לצפות  מתי ובאיזה נסיבות תיפגע היכולת להשתכר ולכן ביטוח אובדן כושר עבודה מהווה הגנה משמעותית מפני אובדן הכנסות. התנאים להכרה במצב של אובדן כושר עבודה משתנים בין חברות הביטוח השונות וכך גם פרטי הגדרת "מקרה הביטוח". חברות הביטוח מפרשות לעיתים את תנאי הפוליסה באופן שמביא לדחיית תביעת הביטוח של המבוטח. אנו מתמחים בטיפול במקרים של דחיית תביעת ביטוח ופועלים להסדרת זכות המבוטח לקבלת פיצוי חודשי בגין אובדן כושר העבודה. חברות ביטוח המתמחות בביטוח אובדן כושר עבודה הן חברות הביטוח כלל, הראל, הפניקס, מנורה ומגדל.

קיימים כלים משפטיים שונים המאפשרים התמודדות עם חברת ביטוח שדחתה תביעה של מבוטח

תביעת ביטוח תאונות אישיות

באופן מצער תאונות עלולות לקרות לכל אחד בבית, בעבודה, בשעות הפנאי ובמהלך פעילויות ספורטיביות. מטרת הכיסוי הביטוחי "תאונות אישיות" היא לתת למבוטח תשלום כספי ידוע מראש במקרה של נכות או מוות של אחד המבוטחים כתוצאה מתאונה. אנו מתמחים במימוש זכויות מבוטחים שנדחו ע"י חברת הביטוח אשר ביטחה בביטוח "תאונות אישיות". חברות הביטוח המובילות בתחום ביטוח ה"תאונות אישיות" הן הראל, כלל, ביטוח ישיר, AIG, הפניקס ומגדל.

ניסיון בטיפול בתביעות ביטוח

צוות משרדנו כולל עורכי דין המתמחים בטיפול בתביעות ביטוח ואין תחליף לעורך דין בעל ניסיון בתביעות ביטוח. משרדנו מטפל בכל הנדרש להגשת תביעת ביטוח, כולל איתור מסמכים נדרשים, שמאויות וחוו"ד מומחה ואנו פועלים בכל המישורים הנדרשים כדי שהלקוחות שלנו יקבלו פיצוי מרבי.

לקוחות ממליצים:

"באתי אליכם עם נושא סבוך ומצאתם עבורי פתרון משפטי שהביא לי את התוצאה. אני מעריך מאוד את עבודתכם המקצועית וממליץ לכל אדם להסתייע בכם" מ.ו. תביעת ביטוח שהוגשה בבימ"ש השלום בתל אביב.

"תודות מקרב לב על התוצאה המוצלחת שהבאתם לי. לא האמנתי שחברת הביטוח תסכים לשלם סכום כזה. שוב תודה. אני ממליצה עליכם לכל אחד שצריך עורך דין מעולה" מ.ל. תביעת ביטוח שנדונה בבימ"ש השלום בתל אביב.


ייעוץ ראשוני לבירור זכויות

התחלה נכונה של הליך התביעה מחייבת קבלת ייעוץ מקצועי לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה וסכום הפיצוי אותו ניתן לקבל.

שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:

Please leave this field empty.

משרדנו מתמחה במתן ייעוץ משפטי מקצועי בקשר עם ביטוח חיים, ביטוח נכות מתאונה, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח רכוש, ביטוח עבודות קבלניות וביטוחי מנהלים.

ייעוץ מקצועי בתחילת הדרך הוא המפתח להצלחה בהליך התביעה

כתובת משרדנו: רחוב ז'בוטינסקי 2, מגדל אטריום קומה 35, רמת גן 5250501.

הידעתם: שכר הטרחה המקובל של עו"ד בתביעות ביטוח נקבע באחוזים מסכום הפיצוי שיתקבל וזאת על בסיס הצלחה. שכר הטרחה של עוה"ד מתווסף בד"כ לסכום הפיצוי שמשלמת חברת הביטוח כך שהלקוח של עוה"ד אינו זה שנושא בתשלום שכר הטרחה של עוה"ד שלו.


כמה עצות בנוגע לתביעות נגד חברות ביטוח 

מדי שנה מוגשות אלפי תביעות נגד חברות ביטוח ובמסגרתן מבקשים מבוטחים לקבל את הפיצוי המגיע להם בגין התרחשות מקרה הביטוח. בין אם המדובר בביטוח מחלות קשות, ביטוח רכוש, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח חיים ועוד – הגשת התביעה היא האמצעי שמאפשר למבוטח לממש את הזכויות המגיעות לו מכוח פוליסת הביטוח. אם אתם מעוניינים להגיש תביעה נגד חברת ביטוח, כדאי לקרוא כמה דברים שיסייעו לכם להגדיל את הסיכויים שתביעתכם תתקבל.

חברות ביטוח מתנהלות כעסק כלכלי לכל דבר וענין

הנקודה שחשוב ביותר להבין, שהיא מרכזית מאוד לדיון על אודות הגשת תביעות ביטוח, היא שחברות הביטוח פועלות כעסק כלכלי לכל דבר וענין. המשמעות היא, שהן קמו מלכתחילה במטרה למקסם רווחים, ולכן הן גם יחתרו לפעול בהתאם למתווה הכדאי להן, ובמקביל לכך, הן גם יעשו כל שביכולתן כדי לחסוך בהוצאות. מה זה אומר בפועל – זה אומר שלעתים חברות הביטוח בוחרות להשתמש דווקא בפרשנויות משפטיות, מהן משתמע שלמבוטח לא מגיע לקבל פיצוי בהתאם לפוליסה. חוסר ההיכרות של מבוטחים עם תנאי הפוליסה אותה הם רכשו, הפסיקה והחוק – כמובן שלא תורם למצב. הדרך הנכונה להתמודד עם מצב דברים זה, היא להשיג את הידע המשפטי והביטוחי הנדרש כדי להתמודד מול חברות הביטוח. חשוב לזכור כי הודעת דחייה מחברת ביטוח היא רק תחילת הדרך ומבוטח יכול לפעול בדרכים שונות להשגת הפיצוי המגיע לו.

התייעצות עם עורך דין יכולה לעשות את ההבדל בין סירוב לבין קבלת הפיצוי המיוחל

מדברים אלו עולה שמבוטח חייב להכיר היטב את הזכויות שמגיעות לו במסגרת העסקה הביטוחית וכי הוא צריך להיות בקיא בסעיפי הפוליסה, במשמעותם המשפטית ובמגוון הכיסויים להם הוא זכאי. לעיתים מבוטחים רוכשים פוליסת ביטוח ללא בדיקה מעמיקה, "כי צריך" או "כי כך עושים כולם", ואינם ערים לכיסויים הקיימים ולמשמעויות המשפטית שלהם. הבנת המשמעויות הללו יכולה לשחק תפקיד מרכזי בעת הגשת תביעה לקבלת פיצוי מהחברה המבטחת. במצב דברים זה כדאי מאוד להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתביעות ביטוח, שיכול לייעץ לגבי הפרשנות המשפטית שתתמוך בטענות שלכם. אל תנחשו – נכון ופשוט יותר להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתביעות נגד חברות ביטוח.

יש לבדוק אם הסכום שהוצע ע"י חברת הביטוח תואם את המגיע למבוטח מכוח הפוליסה

חשוב לדעת שבתביעות ביטוח יש התיישנות מקוצרת

חשוב לדעת שאת התביעה כדאי להגיש כמה שיותר קרוב להתרחשות המקרה הביטוחי. תביעות שמוגשות לאחר תקופה של שלוש שנים מיום קרות המקרה הביטוחי יידחו בדרך כלל על ידי בית המשפט בגין התיישנות. בנוסף, חשוב לדעת שהתכתבות עם חברת ביטוח אינה עוצרת את מרוץ ההתיישנות ורק הגשת תביעה לביהמ"ש יכולה לעשות זאת. מעבר לכך, ככל שהתביעה מוגשת סמוך למועד הרלוונטי, כך יהיה למבוטח קל יותר להוכיח את טענותיו ולאתר את כל המסמכים שהוא נדרש להציג במסגרת הגשת התביעה.


אולי יעניין אותך גם:


משרדנו מתמחה בטיפול בתביעות נגד חברות ביטוח בנושאים:

אובדן כושר עבודה
נכות מתאונה
נכות
תאונות אישית
פוסט טראומה – תסמונת בתר חבלתית
עורך דין תאונות דרכים
סיעוד
נזקי רכוש עסקים וחברות – שריפות, הצפות ונזקי מים
סירוב חברת ביטוח להכיר במקרה הביטוח
מימוש זכויות מכוח פוליסת ביטוח
ליווי וייעוץ למבוטחים בקשר עם זכויות ביטוח
ניהול משא ומתן מול חברות ביטוח

מידע נוסף: שאלות ותשובות בנוגע לתביעות נגד חברות ביטוח

 

שלחו פרטים לקבלת פגישת ייעוץ לבירור זכויותיכם:

Please leave this field empty.
דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)