• ראשון  י' אב התשע"ח  22.07.2018
  • רחוב ז׳בוטינסקי 2 רמת גן 5250501 מגדל אמות אטריום קומה 35
  • לתיאום פגישה: 03-7765017

עורך דין תביעות תאונות עבודה ביטוח לאומי ומעסיק


משרד עו"ד המתמחה בתביעות בשל תאונות עבודה • קבלו ייעוץ מקצועי ואישי

משרד עורכי דין יניר הראל ושות' מתמחה בתביעות בשל תאונות עבודה ואנו מייעצים ומלווים נפגעים לצורך מימוש מלוא הזכויות שלהם. פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי ואישי לגבי המקרה שלכם.


איך מקדמים את הטיפול בתביעת תאונת עבודה:

איך מקדמים את הטיפול במקרה שלכם:

01

קבלו ייעוץ ראשוני

קבלו הערכה בדבר סיכויי התביעה שלכם וסכום הפיצוי המגיע לכם.

02

הגישו תביעה

נגיש עבורכם תביעה יחד עם חוו״ד מומחה התומכת בטענותיכם.

03

קבלו פיצויים

נשיג עבורכם פיצוי מירבי במסגרת מו״מ או פסק דין.

התחילו את התהליך

פנו אלינו לקבלת ייעוץ:
03-7765017

לחצו לטופס יצירת הקשר באתר


לקבלת שיחת ייעוץ בשעה המתאימה לכם:

פנו אלינו לקבלת ייעוץ אישי ללא התחייבות:


הגשת תביעת תאונת עבודה למימוש מלוא זכויות הנפגע

פגיעה מתאונת עבודה יכולה לגרום לאובדן כושר עבודה, לנזקי גוף ולנכות חלקית או מלאה. אדם אשר נפגע בתאונת עבודה זכאי לפיצויים בגין נזקיו מהביטוח הלאומי והמעסיק, בהתאם למקרה. לצורל מימוש זכויות הנפגע יש להגיש תביעת תאונת עבודה.

קבלו ייעוץ משפטי אישי לצורך מימוש זכויותיכם

משרדנו הינו משרד עורכי דין המתמחה בטיפול בתאונות עבודה ובמימוש מלוא הזכויות המגיעות לנפגעים. פנו אלינו לקבלת ייעוץ משפטי אישי ללא התחייבות.

לוגו המשרדפנו אלינו לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני לגבי המקרה שלכם: 072-3311434.
במסגרת הייעוץ ניתן לקבל הערכה משפטית לגבי סיכויי התביעה והפיצוי אותו ניתן לקבל.
אנו נילחם עבורכם כדי שתקבלו פיצוי מרבי.

לוגו המשרדהניסיון שלנו משיג הצלחות ללקוחותינו. פנו אלינו כדי להתחיל את הטיפול במקרה שלכם.

לוגו המשרדמשרד ראשי: רח' ז'בוטינסקי 2, מגדל אמות אטריום, רמת גן.
סניף פ"ת: הסיבים 13 פ"ת • סניף חיפה: סוקולוב 18 חיפה • סניף ירושלים: רשב"א 15 ירושלים.


• 500 אלף ש"ח פיצוי לעובד שנפל בעת ירידתו במדרגות רטובות • 217 אלף ש"ח לעובד בניין שנפל מסולם רעוע
• צינור מתכת נפל על ידו של העובד ויפוצה בכ- 590 אלף ש"ח • כ-630 אלף ש"ח פיצויים לאחות


קבלו ייעוץ משפטי מעו"ד המומלץ ע"י לקוחות

ראו המלצות מלקוחותינו בדף הפייסבוק של המשרד: www.facebook.com/yhc-law


מהי פגיעה בעבודה מבחינת הביטוח הלאומי

תאונה עבודה המתרחשת תוך כדי ועקב עבודה, לרבות בדרך אליה וממנה, ובנסיבות המפורטות בחוק הביטוח הלאומי. פגיעת עבודה יכולה לזכות בגמלת נכות מעבודה מהביטוח הלאומי.


מהי מחלת מקצוע מבחינת הביטוח הלאומי

מחלה לפי רשימת המחלות המפורטת שנקבעה בתקנות הביטוח הלאומי אשר אדם חלה בה עקב עבודתו. מחלת מקצוע יכולה לזכות בגמלת נכות מעבודה מהביטוח הלאומי.


תביעות תאונת עבודה נגד ביטוח לאומי או המעסיק?

אדם שנפגע בתאונות עבודה רשאי להגיש תביעת תאונת עבודה נגד ביטוח לאומי והן נגד המעסיק. נפגעים רבים אינם מודעים לזכויותיהם וכי הם יכולים לתבוע בנוסף לביטוח הלאומי גם את המעסיק. תביעה נגד המעסיק יכולה להביא לפיצויים נוספים על התשלומים המתקבלים מהביטוח הלאומי. חשוב מאוד לעמוד על הזכות לתביעה נגד המעסיק ולמצות את מלוא האפשרויות לקבלת פיצוי בגין תאונת העבודה. נפגע מתאונת עבודה יכול לתבוע פיצוי וקצבה בגין אובדן כושר עבודה, נכות חלקית או מלאה, נזקי גוף שונים, צרכים שיקומיים ועזרה בתפקוד.

לוגו המשרדייעוץ משפטי מעורך דין מאפשר לגלות אפשרויות נוספות לקבלת פיצויים בגין תאונת עבודה


בחרו את התחום המתאים למקרה שלכם:


משרד עו"ד לטיפול בתביעה נגד הביטוח הלאומי או המעביד

צוות משרדנו כולל עורכי דין המתמחים בטיפול בתביעות של תאונות עבודה נגד הביטוח הלאומי ונגד מעסיקים ואין תחליף לעו"ד מנוסה. משרדנו הוא משרד עו"ד מטפל בכל הנדרש להגשת תביעת נפגע עבודה, כולל איתור מסמכים נדרשים והסדרת חוו"ד רופא מומחה. אנו פועלים בכל המישורים הנדרשים כדי שלקוחותינו יקבלו פיצוי מרבי.

לוגו המשרדייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתאונות עבודה יכול למנוע טעויות נפוצות בתחילת הדרך


ייעוץ משפטי אישי לבירור זכויות

התחלה נכונה של תביעת תאונת עבודה ביטוח לאומי ומעסיק מחייבת קבלת ייעוץ מקצועי מעורך דין לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה והפיצוי אותו ניתן לקבל. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ אישי ללא התחייבות:

משרדנו מתמחה במתן ייעוץ משפטי מקצועי בקשר עם מימוש זכויות נפגעי עבודה עקב תאונות עבודה. מימוש הזכויות נעשה מול הביטוח הלאומי והמעסיק, בהתאם למקרה.

לוגו המשרדייעוץ מקצועי בתחילת הדרך הוא המפתח להצלחה בהליך של תביעת תאונת עבודה


טיפים לתביעת תאונת עבודה נגד הביטוח הלאומי

מאת: עורך דין יניר הראל

בשנים האחרונות הולכות ומתרבות תלונותיהם של אזרחים על היחס הקשוח שמפגין כלפיהם המוסד לביטוח לאומי ובפרט במקרים בו מתרחשת תאונת עבודה. המפתח לעמידה איתנה אל מול הביטוח הלאומי, כזו שתאפשר לכם להשיג את מלוא הזכויות שלכם, הוא ידע בדיני הביטוח הלאומי. זהו מקרה מובהק בו ניתן לומר בוודאות כי ידע הוא כוח, והוא יאפשר לכם להבין היטב את ההתנהלות של הביטוח הלאומי, כיצד חושבים נציגיו ואיך להגדיל את הסיכויים שתביעתכם תיענה ושתקבלו את מלוא הפיצוי לו אתם זכאים.

להיעזר בבן משפחה או חבר 

מילוי נכון של טפסי הגשת התביעה לביטוח לאומי אינו פשוט, בדומה למילוי כל טופס אחר בעל מאפיינים בירוקרטיים, וזהו תהליך המחייב הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. עבור אלה מביניכם, שקשה להם להתעכב על הפרטים הקטנים הללו, שיש להם הפרעת קשב וריכוז או שלא שולטים היטב בשפה העברית, רצוי לבקש עזרה מחבר או קרוב משפחה שאתם סומכים עליהם במאת האחוזים ושיש להם יכולות מבחינת התנסחות, יכולת הבעה מילולית בכתב, סדר וארגון.

שמרו מסמכים

חשוב מאוד לשמור על כמה שיותר מסמכים, קבלות ותיעוד הנוגעים למחלה או לנזקי הגוף שנגרמו לכם ואם תנהגו כך יהיה לכם קל יותר להוכיח כי נגרם לכם נזק וכי חומרתו היא משמעותית. במקרה של הגשת תביעה לביטוח הלאומי בשל תאונת עבודה, יש גם להתייעץ עם רופאים מומחים כדי שאלו יאשרו שקיים קשר סיבתי בין נזקי הגוף שלכם לבין מקום העבודה, שכן קשר זה הוא תנאי הכרחי לקבלת התביעה שלכם על ידי ביטוח לאומי.

להיות עקביים עד להשגת התוצאה הרצויה 

מצו את ההליכים העומדים בפניכם עד תום – התביעה שלכם נדחתה? אל תרימו ידיים ואל תאמרו נואש. אתם רשאים להגיש ערעור על שיעור הנכות שנקבע לכם על ידי הוועדה הרפואית. הסוד הוא לבוא חדורי מטרה ועם ידיעה ברורה, שאתם – את הפיצוי המגיע לכם – עומדים להשיג, גם אם זה ייקח קצת יותר זמן וידרוש סבלנות.

אל תנחשו – התייעצו עם עורך דין המתמחה בתביעות תאונת עבודה מול הביטוח לאומי

כדאי כמובן להתייעץ עם עורך דין המתמחה בהגשת תביעות לביטוח הלאומי, בפרט בקשר עם תאונות עבודה, שכן ייעוץ מקצועי מעורך דין יכול לעשות את ההבדל בין דחייה של התביעה שלכם לבין היענות לתביעה וקבלת קצבה המשקפת את מלוא הנזק שנגרם לכם. חבל לנחש ולטעות כשאפשר לקבל ייעוץ מעורך דין המתמחה בתחום ויכול להנחות אותכם בכל הנדרש למימוש נכון של זכויותיכם.שלחו פרטים לקבלת פגישת ייעוץ לבירור זכויותיכם:

דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)