• שלישי  כ"ח אלול התשע"ז  19.09.2017
  • רחוב ז׳בוטינסקי 2 רמת גן 5250501 מגדל אטריום קומה 35
  • לתיאום פגישה: 03-776-5017

עורך דין תאונות עבודה - מחלקת נזיקין וביטוח


קבלת פיצויים לאחר תאונת עבודה

אדם אשר נפגע בתאונת עבודה זכאי לפיצויים מלאים עקב נזקיו מהביטוח הלאומי או מהמעביד.

תביעה נגד הביטוח הלאומי בשל תאונת עבודה

במקרה של נזק גוף או מחלת מקצוע שנגרמו במהלך ועקב העבודה ניתן לתבוע את הביטוח הלאומי ולקבל קצבת נכות חודשית. תביעת נפגע עבודה נגד הביטוח הלאומי דורשת ניסיון מקצועי של ממש וכדי להצליח בתביעה יש צורך בהכנה מקצועית, ידע משפטי והיכרות מעמיקה עם מלוא ההיבטים הקשורים בדיני הביטוח הלאומי. הליכי התביעה מיועדים למי שנפגע בתאונת עבודה או חלה במחלת מקצוע ואנו פועלים להכרה בנכות ולהסדרת דרגת הנכות הנכונה. משרדנו הוא בעל הניסיון המקצועי והיכולות הנדרשות לטיפול מיטבי בתביעות נגד הביטוח הלאומי.

התייעצות עם עורך דין מאפשרת חשיפת אפשרויות שונות להכרה מלאה בזכויות נפגע עבודה

מהי פגיעה בעבודה?

תאונה עבודה מתרחשת תוך כדי ועקב עבודה, לרבות בדרך אליה וממנה, ובנסיבות המפורטות בחוק הביטוח הלאומי. פגיעת עבודה יכולה לזכות בגמלת נכות מעבודה מהביטוח הלאומי.

מהי מחלת מקצוע?

מחלה לפי רשימת מחלות מפורטת שנקבעה בתקנות הביטוח הלאומי אשר אדם חלה בה עקב עבודתו. מחלת מקצוע יכולה לזכות בגמלת נכות מעבודה מהביטוח הלאומי.

תביעה נגד המעביד בשל תאונת עבודה

במקרה של תאונת עבודה שגרמה לנזק גוף ניתן גם להגיש תביעת נזיקין נגד המעביד. במידה ויוכח שהמעביד התרשל ולא סיפק תנאי בטיחות הולמים יפסקו לטובת הנפגע פיצויים בגין נזקיו לרבות פיצויים בגין נזקים עתידיים הנובעים מהפגיעה. מעבידים רבים מבוטחים בביטוח "חבות מעבידים" והגשת תביעת הנזיקין נעשית כנגד המעביד וחברת הביטוח המכסה את אחריות המעביד למקרה.

נפגעתם בעבודה ואתם מעוניינים לתבוע את הביטוח הלאומי או את המעביד?

צוות משרדנו כולל עורכי דין המתמחים בטיפול בתביעות של תאונות עבודה נגד הביטוח הלאומי ונגד מעבידים ואין תחליף לעו"ד מנוסה. משרדנו מטפל בכל הנדרש להגשת תביעת נפגע עבודה, כולל איתור מסמכים נדרשים והסדרת חוו"ד רופא מומחה. אנו פועלים בכל המישורים הנדרשים כדי שלקוחותינו יקבלו פיצוי מרבי.


ייעוץ ראשוני לבירור זכויות

התחלה נכונה של הליך התביעה מחייבת קבלת ייעוץ מקצועי לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה וסכום הפיצוי אותו ניתן לקבל.

שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:

Please leave this field empty.

משרדנו מתמחה במתן ייעוץ משפטי מקצועי בקשר עם מימוש זכויות נפגעי עבודה עקב תאונות עבודה.

ייעוץ מקצועי בתחילת הדרך הוא המפתח להצלחה בהליך התביעה

טיפים לתביעה נגד הביטוח הלאומי

מאת: עורך דין יניר הראל

בשנים האחרונות הולכות ומתרבות תלונותיהם של אזרחים על היחס הקשוח שמפגין כלפיהם המוסד לביטוח לאומי. המפתח לעמידה איתנה אל מול הביטוח הלאומי, כזו שתאפשר לכם להשיג את מלוא הזכויות שלכם, הוא ידע בדיני הביטוח הלאומי. זהו מקרה מובהק בו ניתן לומר בוודאות כי ידע הוא כוח, והוא יאפשר לכם להבין היטב את ההתנהלות של הביטוח הלאומי, כיצד חושבים נציגיו ואיך להגדיל את הסיכויים שתביעתכם תיענה ושתקבלו את מלוא הפיצוי לו אתם זכאים.

להיעזר בבן משפחה או חבר 

מילוי נכון של טפסי הגשת התביעה לביטוח לאומי אינו פשוט, בדומה למילוי כל טופס אחר בעל מאפיינים בירוקרטיים, וזהו תהליך המחייב הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. עבור אלה מביניכם, שקשה להם להתעכב על הפרטים הקטנים הללו, שיש להם הפרעת קשב וריכוז או שלא שולטים היטב בשפה העברית, רצוי לבקש עזרה מחבר או קרוב משפחה שאתם סומכים עליהם במאת האחוזים ושיש להם יכולות מבחינת התנסחות, יכולת הבעה מילולית בכתב, סדר וארגון.

שמרו מסמכים

חשוב מאוד לשמור על כמה שיותר מסמכים, קבלות ותיעוד הנוגעים למחלה או לנזקי הגוף שנגרמו לכם ואם תנהגו כך יהיה לכם קל יותר להוכיח כי נגרם לכם נזק וכי חומרתו היא משמעותית. במקרה של הגשת תביעה לביטוח הלאומי בשל תאונת עבודה, יש גם להתייעץ עם רופאים מומחים כדי שאלו יאשרו שקיים קשר סיבתי בין נזקי הגוף שלכם לבין מקום העבודה, שכן קשר זה הוא תנאי הכרחי לקבלת התביעה שלכם על ידי ביטוח לאומי.

להיות עקביים עד להשגת התוצאה הרצויה 

מצו את ההליכים העומדים בפניכם עד תום – התביעה שלכם נדחתה? אל תרימו ידיים ואל תאמרו נואש. אתם רשאים להגיש ערעור על שיעור הנכות שנקבע לכם על ידי הוועדה הרפואית. הסוד הוא לבוא חדורי מטרה ועם ידיעה ברורה, שאתם – את הפיצוי המגיע לכם – עומדים להשיג, גם אם זה ייקח קצת יותר זמן וידרוש סבלנות.

אל תנחשו – התייעצו עם עורך דין המתמחה בתביעות ביטוח לאומי

כדאי כמובן להתייעץ עם עורך דין המתמחה בהגשת תביעות לביטוח הלאומי, שכן ייעוץ מקצועי מעורך דין יכול לעשות את ההבדל בין דחייה של התביעה שלכם לבין היענות לתביעה וקבלת קצבה המשקפת את מלוא הנזק שנגרם לכם. חבל לנחש ולטעות כשאפשר לקבל ייעוץ מעורך דין המתמחה בתחום ויכול להנחות אותכם בכל הנדרש למימוש נכון של זכויותיכם.


משרדנו מתמחה בטיפול בתביעות נגד הביטוח הלאומי בנושאים:

פגיעה בעבודה, מחלת מקצוע, נזקי גוף, תאונת עבודה, קביעת אחוזי נכות וועדות רפואיות.


מידע נוסף: שאלות ותשובות בנוגע לתביעות ביטוח לאומישלחו פרטים לקבלת פגישת ייעוץ לבירור זכויותיכם:

Please leave this field empty.
דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)