• שני  ב' כסלו התשע"ח  20.11.2017
  • רחוב ז׳בוטינסקי 2 רמת גן 5250501 מגדל אטריום קומה 35
  • לתיאום פגישה: 03-776-5017

תביעות ביטוח תאונות אישיות


מימוש זכויות מכוח פוליסת ביטוח תאונות אישיות

באופן מצער תאונות עלולות לקרות לכל אחד בבית, בעבודה, בשעות הפנאי ובמהלך פעילויות ספורטיביות. מטרת הכיסוי הביטוחי "תאונות אישיות" היא לתת למבוטח תשלום כספי ידוע מראש במקרה של נכות או מוות של אחד המבוטחים כתוצאה מתאונה.

ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בביטוח תאונות אישיות יכול למנוע טעויות נפוצות בתחילת הדרך

לצורך מימוש זכויות המבוטח יש להגיש תביעה לחברת הביטוח ובמסגרתה על המבוטח להוכיח כי התקיים מקרה הביטוח המזכה אותו בתשלום תגמולי הביטוח. חברות הביטוח המובילות בתחום ביטוח ה"תאונות אישיות" הן הראל, כלל, ביטוח ישיר, AIG, הפניקס ומגדל.

משרד עו"ד לטיפול בדחייה מחברת הביטוח

חברות הביטוח מפרשות לעיתים פוליסות ביטוח תאונות אישיות באופן שמביא לדחיית תביעת הביטוח של המבוטח ושולחות למבוטח מכתב דחייה. אנו משרד עו"ד המתמחה במימוש זכויות מבוטחים שנדחו ע"י חברת הביטוח שביטחה בביטוח "תאונות אישיות" ופועלים להסדרת זכות המבוטח לקבלת תשלום. התחילו את התהליך וצרו עמנו קשר לצורך קבלת ייעוץ משפטי לבירור זכויותיכם.


ייעוץ ראשוני לבירור זכויות

התחלה נכונה של תביעה בגין תאונות אישיות מחייבת קבלת ייעוץ מעורך דין לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה וסכום הפיצוי אותו ניתן לקבל. ייעוץ משפטי ראשוני אינו כרוך בתשלום.

התחילו את התהליך וצרו עמנו קשר 03-7765017 או שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:

משרדנו הוא משרד עורכי דין המתמחה במתן ייעוץ משפטי מקצועי בקשר עם ביטוח תאונות אישיות. ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בביטוח יכול לעשות את ההבדל.

ייעוץ מעורך דין בתחילת הדרך הוא המפתח להצלחה בהליך התביעה

הידעתם: שכר הטרחה המקובל של עורך דין בתביעות ביטוח נקבע באחוזים מסכום הפיצוי שיתקבל וזאת על בסיס הצלחה. שכר טרחת עורך דין (שכ"ט עו"ד) מתווסף בד"כ לסכום הפיצוי שמשלמת חברת הביטוח כך שהלקוח אינו נושא בתשלום שכר טרחת עורך הדין שלו.


ייעוץ משפטי בנוגע לזכויות מכוח פוליסות ביטוח תאונות אישיות

משרדנו מאפשר קבלת ייעוץ משפטי ראשוני בנוגע לפוליסות ביטוח תאונות אישיות של חברות ביטוח שונות:

פוליסת ביטוח תאונות מגדל תאונות אישיות הינה פוליסת ביטוח של חברת הביטוח מגדל למקרה מוות, נכות ואובדן כושר עבודה. פוליסת הביטוח מכסה תאונות אישיות עקב פעילויות שונות המתרחשות בבית, ברחוב ובמהלך פעילות ספורטיבית.

פוליסת ביטוח תאונות אישיות של חברת הביטוח ביטוח ישיר מכסה את המבוטח במקרים כגון: מוות מתאונה, אשפוז עקב תאונה, כוויות עקב תאונה, מצב סיעודי עקב תאונה.

פוליסות ביטוח תאונות אישיות אמצע החיים למשפחה, ביטוח תאונות אישיות אלמנטרי, ביטוח תאונות אישיות – נכות תעסוקתית הינן פוליסות של חברת הביטוח הראל לביטוח תאונות אישיות בגובה תגמול כספי לבחירת המבוטח.

פוליסות ביטוח תאונות אישיות "פרט", ביטוח תאונות אישיות "קבוצתי ע"ש נעמת" וביטוח תאונות אישיות עבור אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב הן פוליסות של חברת הביטוח כלל אשר מציעות מגוון כיסויים לפיצוים בגין תאונות אישיות.

פוליסת ביטוח תאונות אישיות של חברת הפניקס הינה תכנית ביטוח משפחתית הכוללת בתוכה גם ביטוח מיוחד לילדים, תכנית הביטוח מאפשרת למבוטח בחירה בסכום הביטוח הרצוי.

50 פלוס, AIG FAMILY, AIG PROTECT ,AIG ACTIVE הן פוליסות של חברת הביטוח AIG אשר מציעות כיסויים שונים למבחר רחב של השלכות הנובעות מהתרחשותן של תאונות אישיות.שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:

דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)