• שלישי  כ"ח אלול התשע"ז  19.09.2017
  • רחוב ז׳בוטינסקי 2 רמת גן 5250501 מגדל אטריום קומה 35
  • לתיאום פגישה: 03-776-5017

תביעות ביטוח תאונות אישיות


מימוש זכויות מכוח פוליסת ביטוח תאונות אישיות

באופן מצער תאונות עלולות לקרות לכל אחד בבית, בעבודה, בשעות הפנאי ובמהלך פעילויות ספורטיביות. מטרת הכיסוי הביטוחי "תאונות אישיות" היא לתת למבוטח תשלום כספי ידוע מראש במקרה של נכות או מוות של אחד המבוטחים כתוצאה מתאונה. לצורך מימוש זכויות המבוטח יש להגיש תביעה לחברת הביטוח ובמסגרתה על המבוטח להוכיח כי התקיים מקרה הביטוח המזכה אותו בתשלום תגמולי הביטוח. חברות הביטוח המובילות בתחום ביטוח ה"תאונות אישיות" הן הראל, כלל, ביטוח ישיר, AIG, הפניקס ומגדל.

טיפול בדחייה מחברת הביטוח

חברות הביטוח מפרשות לעיתים את תנאי הפוליסה באופן שמביא לדחיית תביעת הביטוח של המבוטח ושולחות למבוטח מכתב דחייה. אנו מתמחים במימוש זכויות מבוטחים שנדחו ע"י חברת הביטוח שביטחה בביטוח "תאונות אישיות" ופועלים להסדרת זכות המבוטח לקבלת תשלום. התחילו את התהליך וצרו עמנו קשר לצורך קבלת ייעוץ משפטי לבירור זכויותיכם.


ייעוץ ראשוני לבירור זכויות

התחלה נכונה של תביעה בגין תאונות אישיות מחייבת קבלת ייעוץ מקצועי לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה וסכום הפיצוי אותו ניתן לקבל.

שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:

Please leave this field empty.

משרדנו מתמחה במתן ייעוץ משפטי מקצועי בקשר עם ביטוח תאונות אישיות.

ייעוץ מקצועי בתחילת הדרך הוא המפתח להצלחה בהליך התביעה

הידעתם: שכר הטרחה המקובל של עו"ד בתביעות ביטוח נקבע באחוזים מסכום הפיצוי שיתקבל וזאת על בסיס הצלחה. שכר טרחת עוה"ד (שכ"ט עו"ד) מתווסף בד"כ לסכום הפיצוי שמשלמת חברת הביטוח כך שהלקוח של עוה"ד אינו זה שנושא בתשלום שכר טרחת עוה"ד שלו.שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:

Please leave this field empty.
דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)