עקבו אחרינו ברשתות החברתיות

כתובתינו

רחוב יגאל אלון 94 תל אביב 6789156 מגדלי אלון 2 קומה 20 נווטו אלינו
 • רביעי  י"ג אב התשפ"ב  10.08.2022
 • רחוב יגאל אלון 94 תל אביב 6789156 מגדלי אלון 2 קומה 20
 • לתיאום פגישה: 03-7765017
 • מעבר לשפה האנגלית RU
 • מעבר לשפה האנגלית EN
 • FIRM PROFILE PDF
אתר באנגלית אתר ברוסית
תפריט

נוסעת במונית שירות תפוצה בכ 85 אלף ₪ בשל תאונת דרכים

yanir@yhc-law.co.il · מאמר
27.05.2019, 14:11 · מדור תאונות דרכים · נקרא 1,553 פעמים

תמונת נושא עבור נוסעת במונית שירות תפוצה בכ 85 אלף ₪ בשל תאונת דרכים

עודכן לאחרונה ב־07:08, 06 בדצמבר 2019.

פיצויים לנוסעת במונית שרות בשל תאונת דרכים

נוסעת במונית שירות תפוצה ב 85,040 ₪ לפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים עקב תאונת דרכים שנגרמה בשל נסיעת נהג המונית במהירות. הנוסעת תפוצה על ידי "הכשרה" חברת הביטוח אשר ביטחה את המונית.


בית משפט השלום בעפולה, השופטת מאג'דה ג'ובראן מורקוס, קיבלה את תביעת תאונת הדרכים של התובעת לפיצוי נזקיה בשל מהירות רבה בה נסע נהג המונית תוך שעלה על במפרים במהירות וכתוצאה מנסיעתו נגרם לנוסעת נזקי גוף.
התובעת, הינה בת 60, לטענתה במהלך נסיעתה במונית, נהג המונית נסע במהירות רבה, עלה על במפרים ונחת בעוצמה רבה, ובשל כך נפגעה בגבה. התובעת פנתה לבית החולים ואושפזה ליומיים, בתוצאות בדיקותיה עלה כי התובעת סובלת משבר בחוליה.

המחלוקת העיקרית בתיק הייתה לנסיבות התאונה.


שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני בנוגע לתביעה בגין תאונת דרכים:


  קבלו ייעוץ ללא התחייבות: עוד תאונת דרכים


  התובעת נחקרה ארוכות בחקירה נגדית לגבי נסיבות התאונה, בית המשפט פסק כי עדותה של התובעת עשתה רושם חיובי ביותר וכי עדותה הייתה מהימנה, עקבית ומסודרת בכל הקשור לתיאור התאונה ומנגנון הפגיעה.
  טענות התובעת נתמכו גם בעדת ראייה לאירוע התאונה – נוסעת שהייתה בעת האירוע במונית השירות, וכן נהג המונית בעצמו שהעיד כי לאחר שבנסיעתו עלה על פסי האטה התובעת צעקה שכואב לה וכן תיאור התאונה במסמכים הרפואיים תמכו גם כן בטענות התובעת.

  אי לכך, בית המשפט פסק כי התובעת נפגעה בתאונת דרכים עת נסעה במונית שירות, וכי על הנתבעים מוטלת החובה לפצות את התובעת בגין נזקיה בעקבות התאונה. לפי חוות דעת המומחים בית המשפט פסק כי התובעת תפוצה בסך של 85,040 ₪ בתוספת אגרת התביעה, ובצירוף הפרשי ריבית והצמדה עד למועד התשלום בפועל.

  תא (עפ') 46770-09-15 פלונית נ' רחמים זאנד

  עורך דין יניר הראל מתמחה בתביעות ביטוח ותאונות דרכים ומייצג מבוטחים ונפגעים בתביעות פיצויים עקב תאונות דרכים. עו"ד יניר הראל וצוות המשרד מטפלים במלוא ההליכים הנדרשים לצורך מימוש זכויות מבוטחים ונפגעים לקבלת פיצויים בגין נזקי גוף. עו"ד יניר הראל כותב מאמרים משפטיים ועדכוני חדשות שבועיים מפסיקת בתי המשפט בישראל. משרד עורכי דין יניר הראל ושות' מתמחה במימוש זכויות מבוטחים ונפגעי תאונות.  קבלו ייעוץ משפטי ראשוני לבירור זכויותיכם:

   רוצים לדבר איתנו?

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

    סגירת חלון
    דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)