• שלישי  כ"ח אלול התשע"ז  19.09.2017
  • רחוב ז׳בוטינסקי 2 רמת גן 5250501 מגדל אטריום קומה 35
  • לתיאום פגישה: 03-776-5017

עורך דין אובדן כושר עבודה - מחלקת נזיקין וביטוח


קבלת פיצויים בעקבות אובדן כושר עבודה

במהלך החיים יכולים להתרחש אירועים מצערים, כגון מחלה קשה או תאונה, שגורמים לאובדן כושר עבודה. בדיוק למקרים כאלה מבוטחים רוכשים ביטוח אובדן כושר עבודה שאמור להגן עליהם מפני אובדן ההכנסה. מי שצריך לשלם בגין אובדן כושר העבודה הן חברת הביטוח או קרן הפנסיה אך למרות זאת לעיתים הן דוחות תביעות של אובדן כושר עבודה תוך הסתמכות על פרשנות משפטית שנוחה להן.

הפתרון למצב של קבלת דחייה מחברת ביטוח או קרן פנסיה הוא הגשת תביעת אובדן כושר עבודה לצורך מימוש זכויות המבוטח. ייעוץ מקצועי הוא המפתח להצלחה בתביעה ומשרדנו הוא בעל הניסיון המקצועי והיכולות הנדרשות לטיפול תביעות אובדן כושר עבודה ולהשגת תשלום מרבי.

במידה ואובדן כושר העבודה נגרם בגלל אירוע הקשור בעבודה ניתן לתבוע את הביטוח הלאומי ולקבל קצבת נכות מעבודה. לצורך קבלת קצבת הנכות יש להוכיח כי אכן ארעה תאונת עבודה. לפרטים נוספים על תביעת אובדן כושר עבודה נגד הביטוח הלאומי – לחצו כאן.

התייעצות עם עו"ד המתמחה באובדן כושר עבודה יכולה לחשוף אפשרויות שונות לקבלת פיצויים

מימוש זכויות מבוטחים המצויים באובדן כושר עבודה

ביטוח בגין "אובדן כושר עבודה" נותן כיסוי למבוטח למקרה של נכות או מחלה הפוגעים ביכולתו של המבוטח להמשיך ולעבוד באופן חלקי או מלא. קבלת פיצוי חודשי בגין אובדן כושר עבודה מותנה בכך שהמבוטח מקיים את הגדרת "מקרה הביטוח" המופיעה בפוליסת הביטוח וחברות הביטוח דורשות ממבוטחים להתייצב לשם כך לבדיקה רפואית המבוצעת ע"י רופא מטעמה של חברת הביטוח. אנו מתמחים בטיפול במקרים בהן חברות הביטוח דחו, או שילמו באופן חלקי, את תביעת המבוטח לקבלת פיצוי בגין מקרה אובדן כושר העבודה.

טיפול בתביעת אובדן כושר עבודה

צוות משרדנו כולל עורכי דין המתמחים בטיפול בתביעות אובדן כושר עבודה ואין תחליף לעורך דין מנוסה. משרדנו מטפל בכל הנדרש להגשת תביעת אובדן כושר עבודה, כולל איתור מסמכים נדרשים והסדרת חוו"ד רופא מומחה. אנו פועלים בכל המישורים הנדרשים כדי שלקוחותינו יקבלו פיצוי מרבי.

לקוחות ממליצים:

"המון תודות על ההתמדה והנחישות מול חברת הביטוח ואני ממליץ עליכם בשמחה" ג.כ. תביעת אובדן כושר עבודה מול חברת ביטוח.

"עזרתם לי כשנתקלתי בסירוב מחברת הביטוח והגשתם תביעה עבורי שהביאה לי הישגים משמעותיים. תודה רבה ואני ממליצה עליכם לכל מבוטח שרוצה להצליח לקבל את המגיע לו" נ.ד. תביעת אובדן כושר עבודה מקצוע.


ייעוץ ראשוני לבירור זכויות

התחלה נכונה של הליך התביעה מחייבת קבלת ייעוץ מקצועי לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה וסכום הפיצוי אותו ניתן לקבל.

שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:

Please leave this field empty.

משרדנו מתמחה במתן ייעוץ משפטי מקצועי בקשר עם אובדן כושר עבודה.

ייעוץ מקצועי בתחילת הדרך הוא המפתח להצלחה בהליך התביעה

הידעתם: שכר הטרחה המקובל של עו"ד בתביעת אובדן כושר עבודה נקבע באחוזים מסכום הפיצוי שיתקבל וזאת על בסיס הצלחה. שכר טרחת עוה"ד (שכ"ט עו"ד) מתווסף בד"כ לסכום הפיצוי שמשולם ע"י חברת הביטוח או קרן הפנסיה כך שהלקוח של עוה"ד אינו זה שנושא בתשלום שכר טרחת עוה"ד שלו.


כמה עצות לטיפול מוצלח בתביעה עקב אובדן כושר עבודה

מאת: עורך דין יניר הראל

שלב ראשון

כדי להתחיל את התהליך צריך למלא טופס הודעה על תביעה, אותו ניתן או לקבל מסוכן הביטוח או להוריד מאתר האינטרנט של החברה המבטחת. קראו היטב את הדרישות בטופס, לכל חברת ביטוח יש דרישות משלה ויש למלא את כל הנדרש. כמובן יש לעיין היטב בתנאי הפוליסה ולבדוק את המקרה שלכם מתאים להגדרת "אובדן כושר עבודה" בפוליסת הביטוח שלכם.

שלב שני 

עליכם כמובן לצרף מסמכים התומכים בטענתכם בדבר אובדן כושר עבודה ובלעדיהם חברת הביטוח לא תאשר את תביעה שלכם. המסמכים הנדרשים כדי לקבל פיצוי חודשי בגין אובדן כושר העבודה, הם בדרך כלל מסמכים רפואיים ואישורים מפורטים ומעודכנים מהרופא המטפל ורצוי מאוד חוו"ד מרופא מומחה בתחום הרלוונטי וכן רופא מומחה בתחום הרפואה התעסוקתית.

שלב שלישי

לאחר הגשת טופס התביעה ומהמסכים התומכים סביר שתזומנו לבדיקה אצל רופא מומחה מטעם חברת הביטוח. רצוי לשתף פעולה, בגבולות הנדרש, עם חברת הביטוח. חשוב להדגיש שלא כל דרישה של חברת ביטוח היא בגדר חובה ולכן יש לשקול היטב את דרישותיה של חברת הביטוח ואת המשמעות המשפטית שלה. כדאי לעיין באתר האינטרנט של חברת הביטוח שלכם ופעמים רבות נרשמות שם הזכויות שלכם כמבוטחים בהליך בירור התביעה.

שלב רביעי 

לאחר הגשת התביעה ובדיקתכם אצל רופא מומחה מטעם חברת הביטוח, חברת הביטוח תשקול את עמדתה ותמסור לכם את החלטתה. לצערנו על אף שחברת הביטוח מתחייבת לשלם את סכום הביטוח בהתאם לתנאי הפוליסה, פעמים רבות הזכאות שלכם מוטלת בספק על ידי חברת הביטוח וזאת תוך שימוש בפרשנות משפטית הנוחה לחברת הביטוח. אם קיבלתם הודעת דחייה מחברת הביטוח, זכרו שזה לא סוף פסוק ויש לכם אפשרויות נוספות כדי לגרום לחברת הביטוח להכיר בתביעה שלכם.

אל תנחשו – התייעצו עם עורך דין המתמחה בתביעות אובדן כושר עבודה

הדרך הפשוטה להתמודד עם המצב היא להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתביעות אובדן כושר עבודה והתייעצות כזאת יכולה להביא לכם את הפיצוי המיוחל מחברת הביטוח בדרך הקצרה והנכונה ביותר.


משרדנו מתמחה בטיפול בנושאים:

פוליסת ביטוח פרטית אובדן כושר עבודה, אובדן כושר עבודה במסגרת הסדר פנסיה – קרן פנסיה, אובדן כושר עבודה במסגרת ביטוח קבוצתי, אובדן כושר עבודה עקב פוסט טראומה – תסמונת בתר חבלתית, סירוב חברת ביטוח להכיר במצב של אובדן כושר עבודה, מימוש זכויות מכוח פוליסת אובדן כושר עבודה וליווי ויעוץ למבוטח במצב אובדן כושר עבודה.


מידע נוסף: שאלות ותשובות בנוגע לתביעות אובדן כושר עבודהשלחו פרטים לקבלת פגישת ייעוץ לבירור זכויותיכם:

Please leave this field empty.
דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)