עקבו אחרינו ברשתות החברתיות

כתובתינו

רחוב יגאל אלון 94 תל אביב 6789156 מגדלי אלון 2 קומה 20 נווטו אלינו
 • שני  כ"ד אדר התשפ"א  08.03.2021
 • רחוב יגאל אלון 94 תל אביב 6789156 מגדלי אלון 2 קומה 20
 • לתיאום פגישה: 03-7765017
 • מעבר לשפה האנגלית RU
 • מעבר לשפה האנגלית EN
 • FIRM PROFILE PDF
אתר באנגלית אתר ברוסית
תפריט

עורך דין אובדן כושר עבודה: יניר הראל ושות'

יניר הראל ושות' מתמחים בייצוג בתביעות אובדן כושר עבודה

אנו מובילים בהשגת פיצויים מרביים ומומלצים בעקביות 


מסרבים להכיר במצב אובדן כושר העבודה שלכם? הגעתם למקום הנכון.


יניר הראל ושות' בהובלת עו"ד יניר הראל מתמחים בייצוג בתביעות אובדן כושר עבודה נגד חברות ביטוח וקרנות פנסיה, מובילים בהשגת פיצויים מרביים ומומלצים בעקביות ע"י לקוחות. אנו בעלי ניסיון של 20 שנים בייצוג בתביעות אובדן כושר עבודה עם הישגים והצלחות משמעותיים.


הידע והניסיון שלנו מאפשרים לנו להתמודד עבורכם בצורה נכונה מול טענות חברת הביטוח או קרן הפנסיה, להעלות את הטענות המשפטיות הנכונות למקרה שלכם ולהשיג לכם פיצויים מרביים במסגרת תביעת אובדן כושר עבודה מקצועית. אל תוותרו על זכויותיכם, ישנה פסיקה ענפה וכן הסדרי חקיקה מיוחדים המאפשרים למבוטח להתמודד מול טענות חברת הביטוח או קרן הפנסיה ולכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי בקשר למקרה שלכם.


אנו בעלי ניסיון רב בהתמודדות עם טענות חברות הביטוח בסוגיות ביטוחיות שונות כגון: פרשנות הפוליסה, טענות אי גילוי, ביטול פוליסה, התקיימות חריגים לפוליסה, טענת כוונת מרמה, הסתרת ענין מהותי, תשובות לשאלונים, הצהרות בריאות, מצגי שווא וממצאי חקירות.


חשוב לדעת: שכ"ט עו"ד המקובל בתביעות אי כושר מבוסס על הצלחה ומשולם רק במקרה של זכיה.


קיבלתם סירוב בקשר עם אובדן כושר עבודה? מושכים אותכם ולא נותנים לכם תשובה? יניר הראל ושות' יתמודדו עבורכם מול חברת הביטוח או קרן הפנסיה וישיגו לכם פיצויים מרביים.


פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני בטלפון:
03-7765017

01

קבלו ייעוץ ראשוני בשיחת טלפון

02

התקדמו לפגישת ייעוץ במשרדנו או בזום

03

הגישו תביעה למימוש זכויותיכם


  פנו אלינו במייל ונחזור אליכם בשעה הנוחה לכם:

  פנו אלינו במייל ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

  יניר הראל ושות׳ זמינים
  גם בוואטסאפ

  לחצו לפניה בוואטסאפ


  משרדנו מומלץ בעקביות ע"י לקוחות:

  יניר הראל ושות' מומלצים בעקביות:


  עו"ד יניר הראל הינו מחבר הספר: "דיני הראיות בתביעות ביטוח ופלת"ד"


  ספר דיני הראיות בתביעות ביטוח ופלת

  דיני הראיות בתביעות ביטוח ופלת"ד מאת עו"ד יניר הראל

  ספרו של עו"ד יניר הראל מוביל בתחומו ונרכש ע"י הנהלת בתי המשפט לספריות בתי המשפט בישראל.
  450 עמ', כריכה קשה, בהוצאת "פרלשטיין- גינוסר".

  מידע נוסף

  חותם אמינות

  יניר הראל ושות׳ נושאים את חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט.

  יניר הראל ושות׳ קיבלו בשנת 2018 את חותם האמינות של dun and bradstreet.

  מידע נוסף

  משרד יניר הראל ושות' הינו בעל ניסיון רב והצלחות מוכחות בהשגת פיצויים מרביים.
  אנו משיגים מזה שנים פיצויים מרביים ללקוחות בזכות ניסיון רב, מקצועיות וחתירה נחושה להצלחה.


  חברות ביטוח וקרנות פנסיה מנסות לדחות תביעות אובדן כושר עבודה

  באופן מקומם, חברות ביטוח וקרנות פנסיה מנסות לעיתים לדחות מבוטחים ולטעון כי אינם זכאים לקבל תגמולי ביטוח אובדן כושר עבודה וזאת למרות שלמעשה מצבם המשפטי והביטוחי מקנה להם את הזכות המלאה לכך. במצב דברים זה אסור למבוטחים לוותר והם חייבים לעמוד על זכויותיהם ולהגיש תביעת אובדן כושר עבודה מקצועית במסגרתה ידרשו תשלום מלא בגין אובדן כושר העבודה שלהם.


  אנו בעלי ניסיון רב בטיפול במקרי אובדן כושר עבודה שונים: מחלות, תאונות, פגיעות מקצוע, אובדן כושר זמני, טיפולי סרטן, ליקויים, פיברומיאלגיה, פוסט טראומה, מוגבלויות, כאב כרוני, בעיות אורטופדיות, בעיות נוירולוגיות, CRPS, מגבלות תנועה ותסמונות רפואיות.


  הצטרפו לקהל הלקוחות המרוצה שלנו. אנו נתמודד עבורכם מול טענות חברת הביטוח וקרן הפנסיה.


  כיסוי אובדן כושר עבודה בחברת הביטוח ובקרן הפנסיה

  חשוב לדעת כי קיים כיסוי למצב של אובדן כושר עובדה אצל חברות הביטוח המספקות כיסוי ביטוחי במסגרת פוליסות ביטוח אובדן כושר עבודה אך גם אצל קרנות פנסיה הכוללות רכיב של פנסיית נכות, חלקית או מלאה, לתקופה שלפני הפנסיה אשר מהווה למעשה ביטוח אובדן כושר עבודה. מבוטחים אשר בידם ביטוח אובדן כושר עבודה וגם כיסוי בקרן הפנסיה יכולים להגיש תביעות אובדן כושר עבודה בשני המסלולים ולקבל תשלומים מצטברים הן מחברת הביטח והן מקרן הפנסיה.


  מסרבים לשלם לכם? קבלו ייעוץ מקצועי לגבי זכויותיכם:

    


   וידאו דיני הראיות בתביעות ביטוח ופלת"ד • מאת עו"ד יניר הראל, 450 עמ' בכריכה קשה:   טיפול בהגשת תביעת אובדן כושר עבודה למימוש מלוא זכויותיכם

   במהלך החיים יכולים להתרחש אירועים מצערים, כגון מחלה קשה או תאונה, שגורמים לאובדן כושר עבודה זמני או קבוע. בדיוק למקרים כאלה מבוטחים רוכשים ביטוח אובדן כושר עבודה שאמור להגן עליהם מפני אובדן ההכנסה בתקופת אי הכושר. יחד עם זאת, חברות הביטוח או קרנות הפנסיה דוחות לעיתים תביעות של מבוטחים וזאת תוך הסתמכות על פרשנויות משפטיות שנוחות להן. במקרים בהם התקבלה דחייה של דרישת המבוטח לתשלום בגין אובדן כושר עבודה, יש לפעול למימוש זכויות הביטוח באמצעות הגשת תביעת אובדן כושר עבודה.


   אפשר לשוחח בטלפון, בוואטסאפ, בזום ובמסגרת פגישה:


   בחרו את התחום המתאים למקרה שלכם:


   בדקו זכויות: קבלו ייעוץ מעורך דין המתמחה באובדן כושר עבודה

   משרד עורכי דין יניר הראל ושות' מתמחה בטיפול בתביעות אובדן כושר עבודה ובהשגת תשלומים מרביים בתקופת העדר כושר העבודה. פנו אלינו לקבלת ייעוץ משפטי אישי ללא התחייבות. חשוב לדעת שתחום אובדן כושר העבודה הינו תחום ייחודי ומשרדנו הינו בעל הניסיון הנדרש כדי לטפל בצורה מיטבית בתביעות אובדן כושר עבודה.


   לוגו המשרדפנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי לגבי זכויותיכם: 03-7765017.
   במסגרת הייעוץ ניתן לקבל הערכה משפטית לגבי סיכויי התביעה והפיצוי אותו ניתן לקבל.
   ייעוץ משפטי מגדיל את סיכויי ההצלחה של תביעת אובדן כושר עבודה.


   זכויות מבוטחים המצויים במצב של אובדן כושר עבודה

   ביטוח "אובדן כושר עבודה" נותן כיסוי למבוטח למקרה של נכות או מחלה הפוגעים ביכולתו של המבוטח להמשיך ולעבוד באופן חלקי או מלא. קבלת פיצוי חודשי בגין אובדן כושר עבודה מותנה בכך שהמבוטח מקיים את הגדרת "מקרה הביטוח" המופיעה בפוליסת הביטוח וחברות הביטוח דורשות ממבוטחים להתייצב לשם כך לבדיקה רפואית המבוצעת ע"י רופא מטעמה של חברת הביטוח. יניר הראל ושות' מתמחים בטיפול במקרים בהן חברות הביטוח דחו, או שילמו באופן חלקי, את תביעת המבוטח לקבלת פיצוי בגין אובדן כושר העבודה ופועלים להסדרת ההכרה בזכויות מבוטחים המצויים במצב של העדר כושר העבודה. פנו אלינו כדי להתחיל את הטיפול במקרה שלכם.


   לוגו המשרדייעוץ מעו"ד המתמחה באובדן כושר עבודה יכול לגלות אפשרויות נוספות לקבלת פיצויים.


   וידאו משרד עורכי דין יניר הראל ושות' • קומה 20 מגדלי אלון 2 תל אביב:   יניר הראל ושות' יתמודדו עבורכם מול חברת הביטוח או קרן הפנסיה

   במקרה של קבלת דחייה מחברת ביטוח או קרן פנסיה הפתרון המשפטי הינו הגשת תביעת אובדן כושר עבודה לצורך מימוש זכויות הביטוח של מבוטח המצוי באי כושר. משרד עו"ד יניר הראל ושות' הינו בעל הניסיון המקצועי והיכולות הנדרשות לטיפול בתביעות אובדן כושר עבודה ולהשגת תשלומים מרביים. אנו נתמודד עבורכם מול חברת הביטוח או קרן הפנסיה. משרדנו מייצג מבוטחים בכל ההיבטים הנדרשים במסגרת תביעת אובדן כושר עבודה, כולל איתור מסמכים נדרשים, ניהול מו"מ מול חברת הביטוח או קרו הפנסיה והסדרת חוו"ד רופא מומחה.


   ייעוץ משפטי אישי לבירור זכויות

   התחלה נכונה של תביעת אובדן כושר עבודה מחייבת קבלת ייעוץ מקצועי מעורך דין לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה והתשלום אותו ניתן לקבל. 


   פנו אלינו לקבלת ייעוץ אישי לגבי זכויותיכם:


    יניר הראל ושות' הינו משרד עורכי דין המתמחה במתן ייעוץ משפטי מקצועי בקשר עם ביטוח אובדן כושר עבודה. ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתביעות אובדן כושר עבודה יכול לעשות את ההבדל.


    לוגו המשרדייעוץ מעורך דין בתחילת הדרך הוא המפתח להצלחה בהליך של תביעת אובדן כושר עבודה.


    וידאו תביעת ביטוח • איך מגדילים את הסיכוי לאישור תביעת ביטוח:


     


    • מה עושים אם חברת ביטוח מסרבת להכיר במצב של אובדן כושר עבודה?
     פעמים רבות חברות ביטוח מסרבות להכיר ללא הצדקה במצב של אובדן כושר עבודה של מבוטחים למרות שבעצם מצבם המשפטי והביטוחי מקנה להם את הזכות המלאה לקבל את תגמולי ביטוח אובדן כושר עבודה. לכן אסור לוותר ויש לבדוק היטב את הפוליסה, מסמכי החיתום והפסיקה החלה על המקרה. פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות. יניר הראל ושות'.
    • איך מתמודדים עם טענות חברת הביטוח בדבר אי גילוי מצד המבוטח?
     לעיתים חברת הביטוח מנסה לטעון לאי גילוי מצד המבוטח ולשלול עקב כך את זכויותיו. סוגיית האי גילוי נדונה בהרחבה בפסיקה וישנם פתרונות משפטיים להתמודדות מול טענות חברת הביטוח. פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות. יניר הראל ושות'.
    • מה שכר הטרחה של עורך דין בתביעות אובדן כושר עבודה?
     שכ"ט עו"ד המקובל בתביעות אובדן כושר עבודה מבוסס על הצלחה ומשולם רק במקרה של זכיה. פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות. יניר הראל ושות'.
    • האם יש התיישנות מקוצרת בתביעות ביטוח אובדן כושר עבודה?
     בתביעות ביטוח אובדן כושר עבודה קיימת התיישנות קצרה מהרגיל של שלוש שנים בלבד. יחד עם זאת ישנם חריגים שונים ואף הסדרי חקיקה מיוחדים בסוגיית ההתיישנות ולכן חשוב לקבל ייעוץ משפטי מקצועי על סמך נתוני המקרה. פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות. יניר הראל ושות'.

    כמה עצות לטיפול מוצלח בתביעה עקב אובדן כושר עבודה

    מאת: עורך דין יניר הראל

    שלב ראשון

    כדי להתחיל את התהליך צריך למלא טופס הודעה על תביעת אובדן כושר עבודה, אותו ניתן או לקבל מסוכן הביטוח או להוריד מאתר האינטרנט של החברה המבטחת. קראו היטב את הדרישות בטופס, לכל חברת ביטוח יש דרישות משלה ויש למלא את כל הנדרש. כמובן יש לעיין היטב בתנאי הפוליסה ולבדוק אם המקרה שלכם מתאים להגדרת "אובדן כושר עבודה" בפוליסת הביטוח שלכם.

    שלב שני 

    עליכם לצרף מסמכים התומכים בטענתכם בדבר אובדן כושר העבודה ובלעדיהם חברת הביטוח לא תאשר את התביעה שלכם. המסמכים הנדרשים כדי לקבל פיצוי חודשי בגין אובדן כושר העבודה, הם  מסמכים ואישורים רפואיים מהרופאים המטפלים ובמקרים רבים כדאי גם להגיש חוו"ד מרופא מומחה בתחום הרלוונטי וכן מרופא מומחה בתחום הרפואה התעסוקתית.

    שלב שלישי

    לאחר הגשת תביעת אובדן כושר העבודה ומסמכים ואישורים רפואיים התומכים סביר שתזומנו לבדיקה אצל רופא מומחה מטעם חברת הביטוח. רצוי לשתף פעולה, בגבולות הסביר והנדרש, עם חברת הביטוח. חשוב להדגיש שלא כל דרישה של חברת ביטוח היא בגדר חובה ולכן יש לשקול היטב את דרישותיה של חברת הביטוח ואת המשמעות המשפטית שלה. כדאי לעיין באתר האינטרנט של חברת הביטוח שלכם ופעמים רבות נרשמות שם הזכויות שלכם כמבוטחים בהליך בירור התביעה.

    שלב רביעי 

    לאחר הגשת תביעת אובדן כושר העבודה ובדיקתכם אצל רופא מומחה מטעם חברת הביטוח, חברת הביטוח תשקול את עמדתה ותמסור לכם את החלטתה. לצערנו על אף שחברת הביטוח מתחייבת לשלם את סכום הביטוח בהתאם לתנאי הפוליסה, פעמים רבות הזכאות שלכם מוטלת בספק על ידי חברת הביטוח וזאת תוך שימוש בפרשנות משפטית הנוחה לחברת הביטוח. אם קיבלתם הודעת דחייה מחברת הביטוח, זכרו שזה לא סוף פסוק ויש לכם אפשרויות נוספות כדי לגרום לחברת הביטוח להכיר בתביעה שלכם.

    אל תנחשו – התייעצו עם עורך דין המתמחה בתביעות אובדן כושר עבודה

    הדרך הפשוטה להתמודד עם המצב היא להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתביעות ביטוח אובדן כושר עבודה והתייעצות כזאת יכולה להביא לכם את הפיצוי המיוחל מחברת הביטוח בדרך הקצרה והנכונה ביותר.    פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

     רוצים לדבר איתנו?

     השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

      סגירת חלון
      דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)