• שני  ב' כסלו התשע"ח  20.11.2017
  • רחוב ז׳בוטינסקי 2 רמת גן 5250501 מגדל אטריום קומה 35
  • לתיאום פגישה: 03-776-5017

עורך דין אובדן כושר עבודה


ייעוץ משפטי לקבלת פיצויים בשל אובדן כושר עבודה

במהלך החיים יכולים להתרחש אירועים מצערים, כגון מחלה קשה או תאונה, שגורמים לאובדן כושר עבודה זמני או קבוע. בדיוק למקרים כאלה מבוטחים רוכשים ביטוח אובדן כושר עבודה שאמור להגן עליהם מפני אובדן ההכנסה בתקופת אי הכושר. מי שצריך לשלם למבוטח בגין אובדן כושר העבודה הן חברות הביטוח או קרנות הפנסיה, אך למרות זאת הן דוחות לעיתים תביעות של אובדן כושר עבודה וזאת תוך הסתמכות על פרשנות משפטית שנוחה להן. במקרים בהם התקבלה דחייה של דרישה לתשלום בגין אובדן כושר עבודה, יש לקבל ייעוץ משפטי לצורך הגשת תביעת אובדן כושר עבודה ולהכנת חוו"ד רפואית תומכת.

ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה באובדן כושר עבודה יכול למנוע טעויות נפוצות בתחילת הדרך

מימוש זכויות מבוטחים המצויים באובדן כושר עבודה

ביטוח בגין "אובדן כושר עבודה" נותן כיסוי למבוטח למקרה של נכות או מחלה הפוגעים ביכולתו של המבוטח להמשיך ולעבוד באופן חלקי או מלא. קבלת פיצוי חודשי בגין אובדן כושר עבודה מותנה בכך שהמבוטח מקיים את הגדרת "מקרה הביטוח" המופיעה בפוליסת הביטוח וחברות הביטוח דורשות ממבוטחים להתייצב לשם כך לבדיקה רפואית המבוצעת ע"י רופא מטעמה של חברת הביטוח.

ייעוץ משפטי מעו"ד המתמחה באובדן כושר עבודה יכול לגלות אפשרויות נוספות לקבלת פיצויים

אנו מתמחים בטיפול במקרים בהן חברות הביטוח דחו, או שילמו באופן חלקי, את תביעת המבוטח לקבלת פיצוי בגין מקרה אובדן כושר העבודה.

משרד עו"ד להגשת תביעת אובדן כושר עבודה

הפתרון למצב של קבלת דחייה מחברת ביטוח או קרן פנסיה הוא הגשת תביעת אובדן כושר עבודה לצורך מימוש זכויות המבוטח. ייעוץ משפטי מעורך דין בתחילת הדרך הינו המפתח להצלחה בתביעה ומשרדנו הוא בעל הניסיון המקצועי והיכולות הנדרשות לטיפול בתביעות אובדן כושר עבודה ולהשגת תשלום מרבי.

צוות משרדנו כולל עורכי דין המתמחים בטיפול בתביעות אובדן כושר עבודה ואין תחליף לעורך דין מנוסה. משרדנו הוא משרד עו"ד המטפל בכל הנדרש להגשת תביעת אובדן כושר עבודה, כולל איתור מסמכים נדרשים והסדרת חוו"ד רופא מומחה. אנו פועלים בכל המישורים הנדרשים כדי שלקוחותינו יקבלו פיצוי מרבי. התחילו את התהליך וצרו עמנו קשר לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני.


לקוחות ממליצים:

"קיבלתי המלצה עליכם מחבר ואני שמח שפניתי אליכם. נלחמתם עבורי כמו שצריך ובסוף קיבלתי את התשלום שהגיע לי. תודה רבה." ד.י. תביעת אובדן כושר עבודה מכוח פוליסת ביטוח.

"תודה שליוויתם אותי במצב לא פשוט והוצאתם עבורי את הפיצויים שהייתי צריך" נ.ת. תביעת אובדן כושר עבודה נגד מעסיק.

"המון תודות על ההתמדה והנחישות מול חברת הביטוח ואני ממליץ עליכם בשמחה" ג.כ. תביעת אובדן כושר עבודה מול חברת ביטוח.

"עזרתם לי כשנתקלתי בסירוב מחברת הביטוח והגשתם תביעה עבורי שהביאה לי הישגים משמעותיים. תודה רבה ואני ממליצה עליכם לכל מבוטח שרוצה להצליח לקבל את המגיע לו" י.ד. תביעת אובדן כושר עבודה מקצוע.


ייעוץ משפטי ראשוני לבירור זכויות

התחלה נכונה של הליך התביעה מחייבת קבלת ייעוץ מקצועי מעורך דין לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה וסכום הפיצוי אותו ניתן לקבל. ייעוץ משפטי ראשוני אינו כרוך בתשלום.

התחילו את התהליך וצרו עמנו קשר 03-7765017 או שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:

משרדנו הוא משרד עורכי דין המתמחה במתן ייעוץ משפטי מקצועי בקשר עם אובדן כושר עבודה. ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתביעות אובדן כושר עבודה יכול לעשות את ההבדל.

ייעוץ מעורך דין בתחילת הדרך הוא המפתח להצלחה בהליך התביעה

הידעתם: שכר הטרחה המקובל של עורך דין בתביעת אובדן כושר עבודה נקבע באחוזים מסכום הפיצוי שיתקבל וזאת על בסיס הצלחה. שכר טרחת עורך דין (שכ"ט עו"ד) מתווסף בד"כ לסכום הפיצוי שמשלמת חברת הביטוח או קרן הפנסיה כך שהלקוח אינו נושא בתשלום שכר טרחת עורך הדין שלו.


כמה עצות לטיפול מוצלח בתביעה עקב אובדן כושר עבודה

מאת: עורך דין יניר הראל

שלב ראשון

כדי להתחיל את התהליך צריך למלא טופס הודעה על תביעה, אותו ניתן או לקבל מסוכן הביטוח או להוריד מאתר האינטרנט של החברה המבטחת. קראו היטב את הדרישות בטופס, לכל חברת ביטוח יש דרישות משלה ויש למלא את כל הנדרש. כמובן יש לעיין היטב בתנאי הפוליסה ולבדוק את המקרה שלכם מתאים להגדרת "אובדן כושר עבודה" בפוליסת הביטוח שלכם.

שלב שני 

עליכם כמובן לצרף מסמכים התומכים בטענתכם בדבר אובדן כושר עבודה ובלעדיהם חברת הביטוח לא תאשר את תביעה שלכם. המסמכים הנדרשים כדי לקבל פיצוי חודשי בגין אובדן כושר העבודה, הם בדרך כלל מסמכים רפואיים ואישורים מפורטים ומעודכנים מהרופא המטפל ורצוי מאוד חוו"ד מרופא מומחה בתחום הרלוונטי וכן רופא מומחה בתחום הרפואה התעסוקתית.

שלב שלישי

לאחר הגשת טופס התביעה ומהמסכים התומכים סביר שתזומנו לבדיקה אצל רופא מומחה מטעם חברת הביטוח. רצוי לשתף פעולה, בגבולות הנדרש, עם חברת הביטוח. חשוב להדגיש שלא כל דרישה של חברת ביטוח היא בגדר חובה ולכן יש לשקול היטב את דרישותיה של חברת הביטוח ואת המשמעות המשפטית שלה. כדאי לעיין באתר האינטרנט של חברת הביטוח שלכם ופעמים רבות נרשמות שם הזכויות שלכם כמבוטחים בהליך בירור התביעה.

שלב רביעי 

לאחר הגשת התביעה ובדיקתכם אצל רופא מומחה מטעם חברת הביטוח, חברת הביטוח תשקול את עמדתה ותמסור לכם את החלטתה. לצערנו על אף שחברת הביטוח מתחייבת לשלם את סכום הביטוח בהתאם לתנאי הפוליסה, פעמים רבות הזכאות שלכם מוטלת בספק על ידי חברת הביטוח וזאת תוך שימוש בפרשנות משפטית הנוחה לחברת הביטוח. אם קיבלתם הודעת דחייה מחברת הביטוח, זכרו שזה לא סוף פסוק ויש לכם אפשרויות נוספות כדי לגרום לחברת הביטוח להכיר בתביעה שלכם.

אל תנחשו – התייעצו עם עורך דין המתמחה בתביעות אובדן כושר עבודה

הדרך הפשוטה להתמודד עם המצב היא להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתביעות אובדן כושר עבודה והתייעצות כזאת יכולה להביא לכם את הפיצוי המיוחל מחברת הביטוח בדרך הקצרה והנכונה ביותר.

הניסיון שלנו הוא המפתח להצלחהשלחו פרטים לקבלת פגישת ייעוץ לבירור זכויותיכם:

דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)