• חמישי  ט"ז אדר א' התשע"ט  21.02.2019
  • רחוב יגאל אלון 94 תל אביב 6789156 מגדלי אלון 2 קומה 20
  • לתיאום פגישה: 03-7765017
חותם אמינות
תפריט

עורך דין אובדן כושר עבודה: יניר הראל ושות'

מובילים בתביעות אובדן כושר עבודה • מומלצים ע"י לקוחות

קבלו ייעוץ אישי והערכת סיכוי ללא התחייבות • הידע והניסיון שלנו מובילים להצלחות

משרד עורכי דין יניר הראל ושות' מוביל בטיפול בתביעות אובדן כושר עבודה וזכה במהלך השנים לשבחים והמלצות מלקוחותיו על טיפולו המוצלח במקרים של אובדן כושר עבודה. אם קיבלתם סירוב יניר הראל ושות' יתמודדו עבורכם מול חברת הביטוח או קרן הפנסיה וישיגו את מלוא זכויותיכם. הניסיון שלנו מאפשר לנו להתמודד עבורכם בצורה נכונה מול טענות חברת הביטוח או קרן הפנסיה ולהשיג לכם את זכויותיכם במסגרת מו"מ או תביעת אובדן כושר עבודה.
יניר הראל ושות' • משרד עורכי דין שיודע להתמודד עבורכם מול חברות הביטוח וקרנות הפנסיה.


חברת הביטוח או קרן הפנסיה מסרבות לשלם לכם? פנו אלינו לקבלת ייעוץ אישי והערכת סיכוי ללא התחייבות לגבי מקרה אובדן כושר העבודה שלכם. במסגרת הייעוץ ניתן לברר זכויות ולקבל הערכה של סיכויי התביעה. חשוב לדעת כי שכ"ט עו"ד המקובל בתביעות אובדן כושר עבודה מבוסס על הסדר של הצלחה בלבד. הידע וההניסיון שלנו משיגים הצלחות ללקוחותינו. התקשרו אלינו לתיאום שיחת ייעוץ: 03-7765017.


יניר הראל ושות' מובילים בטיפול בתביעות אובדן כושר עבודה ונושאים את חותם האמינות של dun and bradstreet.
עו"ד יניר הראל מתמחה בדיני ביטוח והינו מחבר הספר: "דיני הראיות בתביעות ביטוח ופלת"ד".


חשוב לדעת כי קיים כיסוי למצב של אובדן כושר עובדה אצל חברות הביטוח המספקות כיסוי ביטוחי במסגרת פוליסות ביטוח אובדן כושר עבודה וגם אצל קרנות פנסיה הכוללות רכיב של פנסיית נכות, חלקית או מלאה, לתקופה שלפני הפנסיה אשר מהווה למעשה ביטוח אובדן כושר עבודה. מבוטחים אשר בידם ביטוח אובדן כושר עבודה וגם כיסוי בקרן הפנסיה יכולים לתבוע בשני המסלולים ולקבל תשלומים מצטברים הן מחברת הביטח והן מקרן הפנסיה.


התחילו את התהליך  פנו אלינו כדי שנשיג לכם את זכויותיכם:

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ללא התחייבות:

01

קבלו ייעוץ ראשוני

קבלו הערכה בדבר סיכויי התביעה שלכם וסכום הפיצוי המגיע לכם.

02

הגישו תביעה

נגיש עבורכם תביעה יחד עם חוו״ד מומחה התומכת בטענותיכם.

03

קבלו פיצויים

נשיג עבורכם פיצוי מירבי במסגרת מו״מ או פסק דין.

התחילו את התהליך

פנו אלינו לקבלת ייעוץ:
03-7765017

לחצו לטופס יצירת הקשר באתר


פנו אלינו במייל לתיאום שיחת ייעוץ אישית ללא התחייבות:

פנו אלינו במייל לתיאום שיחת ייעוץ אישית ללא התחייבות:


עו״ד יניר הראל מומלץ ע״י לקוחות וההמלצות מדברות בעד עצמן:

5.0
יש עורך דין ויש עורך דין .. הניסיון של עו"ד יניר הראל בא לידי ביטוי בשטח, הוא ייצג אותי נאמנה ודאג שאקבל את הזכויות המגיעות לי! מעריכה בחום רב! ממליצה בחום והכי חשוב תודה רבה.
5.0
עו"ד יניר הראל יישר והגון, בעל ניסיון מרשים, ידע רחב והכי חשוב קבלות בשטח. ממליץ בחום רב!
5.0
אפשר לכתוב כאן כמה הוא מקצועי, שירותי וכד. אבל לעניננו הבן אדם סוג של קוסם. מאוד מומלץ.
5.0
המון תודה על שירות מקצועי ואדיב. על רגישות וסבלנות אין-קץ. יצאנו מאוד מרוצים הן מהתהליך והן מהתוצאה. ממליצה עליכם בחום. יישר כוחכם.
5.0
אין עליו, גם כשאנחנו בחול עם הפרשי שעות בעייתיים יניר מוצא את הזמן והסבלנות עבורנו. מקצועי,מיומן ונחוש. מומלץ בחום רב!
5.0
אני רוצה להודות למשרד עו״ד יניר הראל ושות׳ במיוחד לעו״ד יניר עבור הליווי והתמיכה, העבודה שנעשתה ביסודיות, מקצועיות ביעילות ובמסירות ראויה לשבח. והכי חשוב, היחס האישי, האדיב, הבטחון והרצון לעזור בכל עת. יישר כח.

הצלחות חדשות של משרד עו"ד יניר הראל ושות': 677 אלף ש"ח למבוטח בתביעת ביטוח אובדן כושר עבודה • 128 אלף ש"ח למבוטח בתביעת ביטוח בריאות • 194 אלף ש"ח למבוטח בתביעת ביטוח תאונות אישיות • 92 אלף ש"ח למבוטח בתביעת ביטוח סיעודי • 928 אלף ש"ח למבוטח בתביעת ביטוח אובדן כושר עבודה • 117 אלף ש"ח למבוטחת בתביעת ביטוח מחלות קשות • 55 אלף ש"ח להולכת רגל שנפגעה בתאונת דרכים • 98 אלף ש"ח למבוטח בתביעת ביטוח מחלות קשות • 58 אלף ש"ח למבוטח בפוליסת בריאות קבוצתית • ועוד. הצטרפו גם אתם לקהל הלקוחות המרוצה של משרדנו.


ספר דיני הראיות בתביעות ביטוח ופלת

דיני הראיות בתביעות ביטוח ופלת"ד

מאת: עורך דין יניר הראל

ספרו של עו"ד יניר הראל מהווה ספר מוביל בתחום תביעות הביטוח והפיצויים לנפגעי תאונות דרכים ומבטא ידע משפטי מקיף בתחום דיני הביטוח.
מידע נוסף


נגיש עבורכם תביעת אובדן כושר עבודה

במהלך החיים יכולים להתרחש אירועים מצערים, כגון מחלה קשה או תאונה, שגורמים לאובדן כושר עבודה זמני או קבוע. בדיוק למקרים כאלה מבוטחים רוכשים ביטוח אובדן כושר עבודה שאמור להגן עליהם מפני אובדן ההכנסה בתקופת אי הכושר. יחד עם זאת, חברות הביטוח או קרנות הפנסיה דוחות לעיתים תביעות של מבוטחים וזאת תוך הסתמכות על פרשנויות משפטיות שנוחות להן. במקרים בהם התקבלה דחייה של דרישת המבוטח לתשלום בגין אובדן כושר עבודה, יש לפעול למימוש זכויות הביטוח באמצעות הגשת תביעת אובדן כושר עבודה.

1.3 מיליון ש"ח לעובד בגין אובדן כושר עבודה • "מגדל" חויבה לשלם 157,000 ש"ח בגין אובדן כושר עבודה
"הפניקס" תפצה בשל אובדן כושר עבודה "איילון" תשלם בגין אובדן כושר עבודה בתוספת "ריבית מיוחדת"


בחרו את התחום המתאים למקרה שלכם:


חותם אמינות

יניר הראל ושות׳ נושאים את חותם האמינות של דנס אנד ברדסטריט

משרד עו"ד יניר הראל ושות׳ קיבל בשנת 2018 את חותם האמינות של dun and bradstreet.
יניר הראל ושות׳ מובילים בייצוג מבוטחים ונפגעים בתביעות ביטוח, מסחרי ונזיקין.

מידע נוסף

בדקו זכויות: קבלו ייעוץ משפטי אישי ללא התחייבות 03-7765017

משרד עורכי דין יניר הראל ושות' מתמחה בטיפול בתביעות אובדן כושר עבודה ובהשגת תשלומים מרביים בתקופת העדר כושר העבודה. פנו אלינו לקבלת ייעוץ משפטי אישי ללא התחייבות. חשוב לדעת שתחום אובדן כושר העבודה הינו תחום ייחודי ומשרדנו הינו בעל הניסיון הנדרש כדי לטפל בצורה מיטבית בתביעות אובדן כושר עבודה.

לוגו המשרדפנו אלינו לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני לגבי אובדן כושר עבודה: 03-7765017.
במסגרת הייעוץ ניתן לקבל הערכה משפטית לגבי סיכויי התביעה והפיצוי אותו ניתן לקבל.
ייעוץ משפטי מגדיל את סיכויי ההצלחה של תביעת אובדן כושר עבודה

לוגו המשרדהניסיון שלנו משיג הצלחות ללקוחותינו. פנו אלינו כדי להתחיל את הטיפול במקרה שלכם.


מימוש זכויות מבוטחים המצויים במצב של אובדן כושר עבודה

ביטוח "אובדן כושר עבודה" נותן כיסוי למבוטח למקרה של נכות או מחלה הפוגעים ביכולתו של המבוטח להמשיך ולעבוד באופן חלקי או מלא. קבלת פיצוי חודשי בגין אובדן כושר עבודה מותנה בכך שהמבוטח מקיים את הגדרת "מקרה הביטוח" המופיעה בפוליסת הביטוח וחברות הביטוח דורשות ממבוטחים להתייצב לשם כך לבדיקה רפואית המבוצעת ע"י רופא מטעמה של חברת הביטוח. יניר הראל ושות' מתמחים בטיפול במקרים בהן חברות הביטוח דחו, או שילמו באופן חלקי, את תביעת המבוטח לקבלת פיצוי בגין אובדן כושר העבודה ופועלים להסדרת ההכרה בזכויות מבוטחים המצויים במצב של העדר כושר העבודה. פנו אלינו כדי להתחיל את הטיפול במקרה שלכם.

לוגו המשרדייעוץ משפטי מעו"ד המתמחה באובדן כושר עבודה יכול לגלות אפשרויות נוספות לקבלת פיצויים.


יניר הראל ושות' יתמודדו עבורכם מול חברת הביטוח או קרן הפנסיה

במקרה של קבלת דחייה מחברת ביטוח או קרן פנסיה הפתרון המשפטי הינו הגשת תביעת אובדן כושר עבודה לצורך מימוש זכויות הביטוח של מבוטח המצוי באי כושר. משרד עו"ד יניר הראל ושות' הינו בעל הניסיון המקצועי והיכולות הנדרשות לטיפול בתביעות אובדן כושר עבודה ולהשגת תשלומים מרביים. אנו נתמודד עבורכם מול חברת הביטוח או קרן הפנסיה. משרדנו מייצג מבוטחים בכל ההיבטים הנדרשים במסגרת תביעת אובדן כושר עבודה, כולל איתור מסמכים נדרשים, ניהול מו"מ מול חברת הביטוח או קרו הפנסיה והסדרת חוו"ד רופא מומחה.

איך מגדילים את הסיכוי לאישור תביעת ביטוח • טיפים להגשת תביעת ביטוח מוצלחת


ייעוץ משפטי מקצועי ואישי לבירור זכויות

התחלה נכונה של תביעת אובדן כושר עבודה מחייבת קבלת ייעוץ מקצועי מעורך דין לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה והתשלום אותו ניתן לקבל. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי ואישי ללא התחייבות:

משרדנו הוא משרד עורכי דין המתמחה במתן ייעוץ משפטי מקצועי בקשר עם ביטוח אובדן כושר עבודה. ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתביעות אובדן כושר עבודה יכול לעשות את ההבדל.

לוגו המשרדייעוץ מעורך דין בתחילת הדרך הוא המפתח להצלחה בהליך של תביעת אובדן כושר עבודה.

אנו מטפלים בתביעות ביטוח בגין ביטוח אובדן כושר עבודה מול חברות הביטוח: כלל חברה לביטוח בע"מ, הראל חברה לביטוח בע"מ, הפניקס חברה לביטוח בע"מ, איילון חברה לביטוח בע"מ, מנורה מבטחים ביטוח בע"מ, מגדל חברה לביטוח בע"מ, ביטוח ישיר חברה לביטוח בע"מ, אי איי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ AIG, אי די איי חברה לביטוח בע"מ, הכשרה חברה לביטוח בע"מ, שומרה חברה לביטוח בע"מ, פסגות חברה לביטוח (פ.ב.) בע"מ וש. שלמה חברה לביטוח בע"מ.

לוגו המשרדפנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי ואישי בנוגע לתביעת אובדן כושר עבודה.


תביעת אובדן כושר עבודה: "כלל" תפצה חולה בטרשת נפוצה ב-250 אלף ₪


כמה עצות לטיפול מוצלח בתביעה עקב אובדן כושר עבודה

מאת: עורך דין יניר הראל

שלב ראשון

כדי להתחיל את התהליך צריך למלא טופס הודעה על תביעת אובדן כושר עבודה, אותו ניתן או לקבל מסוכן הביטוח או להוריד מאתר האינטרנט של החברה המבטחת. קראו היטב את הדרישות בטופס, לכל חברת ביטוח יש דרישות משלה ויש למלא את כל הנדרש. כמובן יש לעיין היטב בתנאי הפוליסה ולבדוק אם המקרה שלכם מתאים להגדרת "אובדן כושר עבודה" בפוליסת הביטוח שלכם.

שלב שני 

עליכם לצרף מסמכים התומכים בטענתכם בדבר אובדן כושר העבודה ובלעדיהם חברת הביטוח לא תאשר את התביעה שלכם. המסמכים הנדרשים כדי לקבל פיצוי חודשי בגין אובדן כושר העבודה, הם  מסמכים ואישורים רפואיים מהרופאים המטפלים ובמקרים רבים כדאי גם להגיש חוו"ד מרופא מומחה בתחום הרלוונטי וכן מרופא מומחה בתחום הרפואה התעסוקתית.

שלב שלישי

לאחר הגשת תביעת אובדן כושר העבודה ומסמכים ואישורים רפואיים התומכים סביר שתזומנו לבדיקה אצל רופא מומחה מטעם חברת הביטוח. רצוי לשתף פעולה, בגבולות הסביר והנדרש, עם חברת הביטוח. חשוב להדגיש שלא כל דרישה של חברת ביטוח היא בגדר חובה ולכן יש לשקול היטב את דרישותיה של חברת הביטוח ואת המשמעות המשפטית שלה. כדאי לעיין באתר האינטרנט של חברת הביטוח שלכם ופעמים רבות נרשמות שם הזכויות שלכם כמבוטחים בהליך בירור התביעה.

שלב רביעי 

לאחר הגשת תביעת אובדן כושר העבודה ובדיקתכם אצל רופא מומחה מטעם חברת הביטוח, חברת הביטוח תשקול את עמדתה ותמסור לכם את החלטתה. לצערנו על אף שחברת הביטוח מתחייבת לשלם את סכום הביטוח בהתאם לתנאי הפוליסה, פעמים רבות הזכאות שלכם מוטלת בספק על ידי חברת הביטוח וזאת תוך שימוש בפרשנות משפטית הנוחה לחברת הביטוח. אם קיבלתם הודעת דחייה מחברת הביטוח, זכרו שזה לא סוף פסוק ויש לכם אפשרויות נוספות כדי לגרום לחברת הביטוח להכיר בתביעה שלכם.

אל תנחשו – התייעצו עם עורך דין המתמחה בתביעות אובדן כושר עבודה

הדרך הפשוטה להתמודד עם המצב היא להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתביעות ביטוח אובדן כושר עבודה והתייעצות כזאת יכולה להביא לכם את הפיצוי המיוחל מחברת הביטוח בדרך הקצרה והנכונה ביותר.שלחו פרטים לקבלת פגישת ייעוץ לבירור זכויותיכם:

דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)