• שלישי  ד' ניסן התשע"ח  20.03.2018
  • רחוב ז׳בוטינסקי 2 רמת גן 5250501 מגדל אמות אטריום קומה 35
  • לתיאום פגישה: 072-3311434

עורך דין אובדן כושר עבודה


משרד עו"ד המתמחה בתביעות אובדן כושר עבודה

במהלך החיים יכולים להתרחש אירועים מצערים, כגון מחלה קשה או תאונה, שגורמים לאובדן כושר עבודה זמני או קבוע. בדיוק למקרים כאלה מבוטחים רוכשים ביטוח אובדן כושר עבודה שאמור להגן עליהם מפני אובדן ההכנסה בתקופת אי הכושר. יחד עם זאת, חברות הביטוח או קרנות הפנסיה דוחות לעיתים תביעות של מבוטחים תוך הסתמכות על פרשנות משפטית ועובדתית שנוחה להן. במקרים בהם חברת הביטוח דחתה את דרישת המבוטח לתשלום בגין אובדן כושר עבודה, יש לפעול להגשת תביעת ביטוח אובדן כושר עבודה.

משרדנו הינו משרד עורכי דין המתמחה בטיפול בתביעות אובדן כושר עבודה ובהשגת תשלומים מרביים בתקופת העדר כושר עבודה. חשוב לדעת שתחום אובדן כושר העבודה הינו תחום ייחודי ומשרדנו הינו בעל הניסיון הנדרש כדי לטפל בצורה מיטבית בתביעות אובדן כושר עבודה.

לוגו המשרדקבלו ייעוץ משפטי ראשוני לגבי המקרה שלכם: 072-3311434. ייעוץ ראשוני אינו כרוך בתשלום.
במסגרת הייעוץ ניתן לקבל הערכה משפטית לגבי סיכויי התביעה והפיצוי אותו ניתן לקבל.

לוגו המשרדהניסיון שלנו משיג הצלחות ללקוחותינו. צרו עמנו קשר כדי להתחיל את הטיפול במקרה שלכם.

משרד ראשי: רח' ז'בוטינסקי 2 רמת גן | סניף חיפה: רח' סוקולוב 18 חיפה | סניף ירושלים: רח' רשב"א 15 ירושלים.


1.3 מיליון ש"ח לעובד בגין אובדן כושר עבודה • "מגדל" חויבה לשלם 157,000 ש"ח בגין אובדן כושר עבודה

"הפניקס" תפצה בשל אובדן כושר עבודה "איילון" תשלם בגין אובדן כושר עבודה בתוספת "ריבית מיוחדת"


התחילו את הטיפול במקרה שלכם:

איך מתקדמים לקבלת פיצוי:

01

קבלו ייעוץ ראשוני

קבלו הערכה בדבר סיכויי התביעה שלכם וסכום הפיצוי המגיע לכם. ייעוץ משפטי ראשוני אינו כרוך בתשלום.

02

הגישו תביעה

נגיש עבורכם תביעה יחד עם חוו״ד מומחה התומכת בטענותיכם.

03

קבלו פיצויים

נשיג עבורכם פיצוי מירבי במסגרת מו״מ או פסק דין.

התחילו את התהליך

צרו קשר לקבלת ייעוץ:
072-3311434

או שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
לחצו לטופס יצירת הקשר באתר


קבלו ייעוץ משפטי מעורך דין המומלץ ע"י לקוחות:

"קיבלתי המלצה עליכם מחבר ואני שמח שפניתי אליכם. נלחמתם עבורי כמו שצריך ובסוף קיבלתי את התשלום שהגיע לי. תודה רבה." ד.י. תביעת אובדן כושר עבודה מכוח פוליסת ביטוח.

"תודה שליוויתם אותי במצב לא פשוט והוצאתם עבורי את הפיצויים שהייתי צריך" נ.ת. תביעת אובדן כושר עבודה נגד מעסיק.

 "המון תודות על ההתמדה והנחישות מול חברת הביטוח ואני ממליץ עליכם בשמחה" ג.כ. תביעת אובדן כושר עבודה מול חברת ביטוח.

 "עזרתם לי כשנתקלתי בסירוב מחברת הביטוח והגשתם תביעה עבורי שהביאה לי הישגים משמעותיים. תודה רבה ואני ממליצה עליכם לכל מבוטח שרוצה להצליח לקבל את המגיע לו" י.ד. תביעת אובדן כושר עבודה מקצוע.


מימוש זכויות מבוטחים המצויים במצב של אובדן כושר עבודה

אנו מתמחים בטיפול במקרים בהן חברות הביטוח דחו, או שילמו באופן חלקי, את תביעת המבוטח לקבלת פיצוי בגין אובדן כושר העבודה ופועלים להסדרת ההכרה בזכויות מבוטחים המצויים במצב של העדר כושר העבודה.

ביטוח בגין "אובדן כושר עבודה" נותן כיסוי למבוטח למקרה של נכות או מחלה הפוגעים ביכולתו של המבוטח להמשיך ולעבוד באופן חלקי או מלא. קבלת פיצוי חודשי בגין אובדן כושר עבודה מותנה בכך שהמבוטח מקיים את הגדרת "מקרה הביטוח" המופיעה בפוליסת הביטוח וחברות הביטוח דורשות ממבוטחים להתייצב לשם כך לבדיקה רפואית המבוצעת ע"י רופא מטעמה של חברת הביטוח.

לוגו המשרדייעוץ משפטי מעו"ד המתמחה באובדן כושר עבודה יכול לגלות אפשרויות נוספות לקבלת פיצויים


משרד עו"ד להגשת תביעת אובדן כושר עבודה

הפתרון למצב של קבלת דחייה מחברת ביטוח או קרן פנסיה הוא הגשת תביעת אובדן כושר עבודה לצורך מימוש זכויות המבוטח ומשרדנו הוא בעל הניסיון המקצועי והיכולות הנדרשות לטיפול בתביעות אובדן כושר עבודה ולהשגת תשלומים מרביים. משרדנו הוא משרד עו"ד המטפל בכל הנדרש לטיפול בתביעת אובדן כושר עבודה, כולל איתור מסמכים נדרשים והסדרת חוו"ד רופא מומחה.

הידעתם: שכר הטרחה המקובל של עורך דין בתביעת אובדן כושר עבודה נקבע באחוזים מסכום הפיצוי שיתקבל וזאת על בסיס הצלחה. שכר טרחת עורך דין (שכ"ט עו"ד) מתווסף בד"כ לסכום הפיצוי שמשלמת חברת הביטוח או קרן הפנסיה כך שהלקוח אינו נושא בתשלום שכר טרחת עורך הדין שלו.


ייעוץ משפטי ראשוני לבירור זכויות

התחלה נכונה של תביעת אובדן כושר עבודה מחייבת קבלת ייעוץ מקצועי מעורך דין לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה וסכום הפיצוי אותו ניתן לקבל. ייעוץ משפטי ראשוני אינו כרוך בתשלום.

התחילו את התהליך וצרו עמנו קשר 03-7765017 או שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

משרד ראשי: רח' ז'בוטינסקי 2 רמת גן | סניף חיפה: רח' סוקולוב 18 חיפה | סניף ירושלים: רח' רשב"א 15 ירושלים.

שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:

משרדנו הוא משרד עורכי דין המתמחה במתן ייעוץ משפטי מקצועי בקשר עם ביטוח אובדן כושר עבודה. ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתביעות אובדן כושר עבודה יכול לעשות את ההבדל.

לוגו המשרדייעוץ מעורך דין בתחילת הדרך הוא המפתח להצלחה בהליך התביעה

אנו מטפלים בתביעות ביטוח בגין ביטוח אובדן כושר עבודה מול חברות הביטוח: כלל חברה לביטוח בע"מ, הראל חברה לביטוח בע"מ, הפניקס חברה לביטוח בע"מ, איילון חברה לביטוח בע"מ, מנורה מבטחים ביטוח בע"מ, מגדל חברה לביטוח בע"מ, ביטוח ישיר חברה לביטוח בע"מ, אי איי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ AIG, אי די איי חברה לביטוח בע"מ, הכשרה חברה לביטוח בע"מ, שומרה חברה לביטוח בע"מ, פסגות חברה לביטוח (פ.ב.) בע"מ וש. שלמה חברה לביטוח בע"מ.


כמה עצות לטיפול מוצלח בתביעה עקב אובדן כושר עבודה

מאת: עורך דין יניר הראל

שלב ראשון

כדי להתחיל את התהליך צריך למלא טופס הודעה על תביעת אובדן כושר עבודה, אותו ניתן או לקבל מסוכן הביטוח או להוריד מאתר האינטרנט של החברה המבטחת. קראו היטב את הדרישות בטופס, לכל חברת ביטוח יש דרישות משלה ויש למלא את כל הנדרש. כמובן יש לעיין היטב בתנאי הפוליסה ולבדוק את המקרה שלכם מתאים להגדרת "אובדן כושר עבודה" בפוליסת הביטוח שלכם.

שלב שני 

עליכם כמובן לצרף מסמכים התומכים בטענתכם בדבר אובדן כושר עבודה ובלעדיהם חברת הביטוח לא תאשר את תביעה שלכם. המסמכים הנדרשים כדי לקבל פיצוי חודשי בגין אובדן כושר העבודה, הם בדרך כלל מסמכים רפואיים ואישורים מפורטים ומעודכנים מהרופא המטפל ורצוי מאוד חוו"ד מרופא מומחה בתחום הרלוונטי וכן רופא מומחה בתחום הרפואה התעסוקתית.

שלב שלישי

לאחר הגשת טופס התביעה ומהמסכים התומכים סביר שתזומנו לבדיקה אצל רופא מומחה מטעם חברת הביטוח. רצוי לשתף פעולה, בגבולות הנדרש, עם חברת הביטוח. חשוב להדגיש שלא כל דרישה של חברת ביטוח היא בגדר חובה ולכן יש לשקול היטב את דרישותיה של חברת הביטוח ואת המשמעות המשפטית שלה. כדאי לעיין באתר האינטרנט של חברת הביטוח שלכם ופעמים רבות נרשמות שם הזכויות שלכם כמבוטחים בהליך בירור התביעה.

שלב רביעי 

לאחר הגשת התביעה ובדיקתכם אצל רופא מומחה מטעם חברת הביטוח, חברת הביטוח תשקול את עמדתה ותמסור לכם את החלטתה. לצערנו על אף שחברת הביטוח מתחייבת לשלם את סכום הביטוח בהתאם לתנאי הפוליסה, פעמים רבות הזכאות שלכם מוטלת בספק על ידי חברת הביטוח וזאת תוך שימוש בפרשנות משפטית הנוחה לחברת הביטוח. אם קיבלתם הודעת דחייה מחברת הביטוח, זכרו שזה לא סוף פסוק ויש לכם אפשרויות נוספות כדי לגרום לחברת הביטוח להכיר בתביעה שלכם.

אל תנחשו – התייעצו עם עורך דין המתמחה בתביעות אובדן כושר עבודה

הדרך הפשוטה להתמודד עם המצב היא להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתביעות ביטוח אובדן כושר עבודה והתייעצות כזאת יכולה להביא לכם את הפיצוי המיוחל מחברת הביטוח בדרך הקצרה והנכונה ביותר.שלחו פרטים לקבלת פגישת ייעוץ לבירור זכויותיכם:

דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)