• שלישי  כ"ח אלול התשע"ז  19.09.2017
  • רחוב ז׳בוטינסקי 2 רמת גן 5250501 מגדל אטריום קומה 35
  • לתיאום פגישה: 03-776-5017

עורך דין תאונות דרכים - מחלקת נזיקין וביטוח


פיצויים לאחר תאונת דרכים

במהלך החיים קורות לעיתים תאונות דרכים הגורמות לנזקי גוף ובמקביל להחלמה ולשיקום חשוב להתחיל את הטיפול המשפטי הנדרש לצורך קבלת פיצויים בגין הנזקים. הדרך המשפטית לקבלת פיצוי עבור נזקי גוף לאחר תאונת דרכים היא תביעה נגד חברת הביטוח וייעוץ מקצועי של עורך דין המתמחה בתאונות דרכים הוא הבסיס לתוצאה מוצלחת. משרדנו הוא בעל הניסיון המקצועי והיכולות הנדרשות לטיפול מיטבי בתביעת נזקי גוף עקב תאונת דרכים.

התייעצות עם עו"ד המתמחה בתאונות דרכים מאפשרת מימוש מלא של זכויות נפגעי תאונות דרכים

מימוש זכויות נפגעי תאונות דרכים לקבלת פיצויים

אירוע של תאונת דרכים גורם לעיתים לנזקי גוף לנוסעים או להולכי רגל ומכוח פוליסת ביטוח החובה הם זכאים לפיצוי מלא בגין נזקיהם. נפגעים זכאים לתבוע את חברת הביטוח שהוציאה פוליסת ביטוח חובה לרכב ולקבל פיצוי בגין נזקיהם. חשוב לדעת שחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים קובע כי אדם שנפגע בתאונת דרכים זכאי לקבל פיצוי ללא קשר לשאלה מי אשם בתאונה וכן כי מי שנפגע בתאונת דרכים זכאי לפיצוי בגין כל נזק גוף שנגרם לו אף אם נגרם לו רק נזק זמני שהחלים באופן מלא.

טיפול בהגשת תביעה לאחר תאונת דרכים

צוות משרדנו כולל עורכי דין המתמחים בטיפול בתביעות נזקי גוף עקב תאונות דרכים ואין תחליף לעורך דין מנוסה. משרדנו מטפל בכל הנדרש להגשת תביעה עקב תאונת דרכים, כולל איתור מסמכים רפואיים ואנו פועלים בכל המישורים הנדרשים כדי שלקוחותינו יקבלו פיצוי מרבי. משרדנו מתמחה במתן פתרונות משפטיים לצורך השגת פיצוי מרבי ללקוחותיו ולמימוש מלוא זכויותיהם.

לקוחות ממליצים:

"אין כמוכם תודה ושוב תודה שנלחמתם עבורי ולא ויתרתם. קיבלתי פיצויים משמעותיים ואני ממליץ בחום לכל אחד על עורכי דין כמוכם" א.ר. תביעה שהוגשה בבית משפט השלום בתל אביב.

"אני מודה לכם על טיפול מקצועי וסבלני ועל ההצלחה הגדולה בתיק שלי" ח.ג. תביעה שהוגשה בבית משפט השלום בתל אביב.

"קיבלתי פיצוי מלא על התאונה וזכיתי להכיר עורכי דין מעולים שאני ממליצה עליהם לכל אחד שרוצה להצליח בתביעה שלו" ש.ד. תביעה שהוגשה בבית משפט השלום בחיפה.


ייעוץ ראשוני לבירור זכויות

התחלה נכונה של הליך התביעה מחייבת קבלת ייעוץ מקצועי לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה וסכום הפיצוי אותו ניתן לקבל.

שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:

Please leave this field empty.

משרדנו מתמחה במתן ייעוץ משפטי מקצועי לנפגעי תאונות דרכים לצורך מימוש מלוא זכויותיהם לפיצויים.

ייעוץ מקצועי בתחילת הדרך הוא המפתח להצלחה בהליך התביעה

הידעתם: שכר הטרחה של עורך דין תאונת דרכים קבוע בחוק כאחוזים מסכום הפיצוי שיתקבל וזאת על בסיס הצלחה. שכר טרחת עוה"ד (שכ"ט עו"ד) מתווסף לסכום הפיצוי שמשלמת חברת הביטוח כך שהלקוח של עוה"ד אינו זה שנושא בתשלום שכר טרחת עוה"ד שלו.


הגשת תביעת נזקי גוף לאחר תאונת דרכים – מה צריך לעשות?

מאת: עורך דין יניר הראל

נפגעתם בשל מעורבות בתאונת דרכים? אתם וודאי רוצים לקבל את הפיצוי המקסימלי מחברת הביטוח, שיעזור לכם להתאושש ושיספק לכם את המשענת הכלכלית לה אתם זקוקים. לצערנו חברות הביטוח בוחרות לעיתים בפרשנות משפטית שגורמת להן לדחות תביעות או להציע פיצוי נמוך, וכתוצאה מכך לא לשלם למבוטח את מלוא זכויותיו. כדי שזה לא יקרה גם לכם הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להתמודד מול חברת הביטוח:

תיעוד מדויק של כל פרטי האירוע

מיד לאחר התאונה, הקפידו לבצע רישום מדויק וברור של השתלשלות האירועים כולל כל הפרטים החשובים ביותר שנוגעים לאירוע. בפרט רשמו את מיקום האירוע, מספר הרכבים שהיו מעורבים בו, מספרי פוליסות הביטוח שלהם, פרטי הנהגים ופרטי העדים בתאונה. חברת הביטוח תצפה מכם לפירוט מאורגן ומדוקדק של נסיבות התרחשות האירוע.

שמירת כל הרשומות הרפואיות והמסמכים הבריאותיים

חשוב לשמור על תיעוד ורשומות רפואיות, כולל מסמכים מרופאים המאשרים את הנזק הגופני שנגרם לכם. בהמשך, אתם תידרשו להציג את המידע הזה, ולכן כדאי שכבר מההתחלה הוא ישמר אצלכם באופן מאורגן ומסודר. זכרו, שחשוב, מצד אחד, לגשת לרופא או לבית החולים, גם כשנראה שלכאורה לא נגרם נזק פיזי רציני, ומצד שני, חשוב שהיקף הבדיקות ומספר הפניות והביקורים אצל הרופא יהיו פרופורציונאליים ביחס לנזק שנגרם בתאונה. על שריטות קלות בידיים, אין שום סיבה להגיע למיון כל יום, ואם תעשו כך, התביעה שלכם תהפוך פחות אמינה, וסיכויים טובים, שגם תקבלו פיצוי נמוך בהרבה ממה שציפיתם לקבל, אם בכלל.

פנייה לעורך דין לענייני תאונות דרכים

פתחנו עם זה שחברות הביטוח במקרים רבים בוחרות בפרשנויות משפטיות המאפשרות להן לא לשלם פיצוי למבוטחים ונסיים עם זה. כדי שזה לא יקרה לכם, מומלץ מיד עם התרחש התאונה לפנות לעורך דין המתמחה בתביעות של תאונות דרכים, שיסייע לכם להימנע מאותן טעויות, שעלולות להטות את הכף נגדיכם ולגרום לכם נזק משפטי. עורך הדין יסייע לכם להפיק את המקסימום מתהליך התביעה, כדי שתוכלו לקבל פיצוי כמה שיותר גבוה, ובכך להתמקד במאמצי ההחלמה וההתאוששות, במקום לדאוג לעניינים משפטיים ופיננסיים שיסיטו אתכם מהדבר הכי חשוב – החזרה לשגרה לאחר התאונה.

אנו מאמינים במצוינות ובחתירה נחושה להצלחה

משרדנו מתמחה בטיפול בתביעות בגין תאונות דרכים בנושאים:

נזקי גוף עקב תאונת דרכים, תשלום תכוף לאחר תאונת דרכים, ליווי ויעוץ לנפגעי בתאונת דרכים וכיסוי שיקום לנפגעי תאונת דרכים.


מידע נוסף: שאלות ותשובות בנוגע לתביעות בגין תאונות דרכיםשלחו פרטים לקבלת פגישת ייעוץ לבירור זכויותיכם:

Please leave this field empty.
דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)