• שני  ב' כסלו התשע"ח  20.11.2017
  • רחוב ז׳בוטינסקי 2 רמת גן 5250501 מגדל אטריום קומה 35
  • לתיאום פגישה: 03-776-5017

עורך דין תאונת דרכים פגע וברח


תביעה בגין תאונת דרכים פגע וברח

לצערנו מתרחשות לעיתים תאונות דרכים בהן הנהג הפוגע בורח מהמקום ופרטיו אינם ידועים. אם הנפגע היה ברכב שלו בעת התאונה הוא יכול לתבוע את ביטוח החובה שלו ואם הפגיעה היא של הולך רגל או רוכב אופניים התביעה תוגש בד"כ כנגד קרנית – קרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים.

ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתאונות דרכים יכול למנוע טעויות נפוצות בתחילת הדרך

בתאונות דרכים נגרמים לרוב נזקי גוף לנוסעים והדרך לקבלת פיצוי בגין נזקי הגוף הינה באמצעות הגשת תביעת ביטוח נגד חברת הביטוח שהפיקה את פוליסת ביטוח החובה או נגד קרנית, בהתאם למקרה. קבלת ייעוץ משפטי מעורך דין בסמוך לאחר תאונת הדרכים הוא המפתח להצלחה בתביעת תאונת דרכים ולקבלת פיצוי מרבי בגין נזקי הגוף שנגרמו עקב התאונה.

משרד עו"ד לטיפול בנזקי גוף לאחר תאונת דרכים

חברות הביטוח מנסות לעיתים להתנער מאחריותן הביטוחית וזאת ע"י שלילת עצם הכיסוי או הצעה של סכום נמוך בגין נזקי הגוף שנגרמו לנוסעים. אנו משרד עו"ד המתמחה בטיפול במקרים של תביעות בגין תאונת דרכים ופועלים להסדרת זכויות נפגעים לקבלת פיצוי מלא וראוי לנזקים שנגרמו להם. התחילו את התהליך וצרו קשר לצורך קבלת ייעוץ משפטי ראשוני לבירור זכויותיכם.


ייעוץ משפטי ראשוני לבירור זכויות 

התחלה נכונה של תביעה בגין תאונת דרכים פגע וברח מחייבת קבלת ייעוץ מקצועי מעורך דין לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה וסכום הפיצוי אותו ניתן לקבל. ייעוץ משפטי ראשוני אינו כרוך בתשלום.

התחילו את התהליך וצרו עמנו קשר 03-7765017 או שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:

משרדנו הוא משרד עורכי דין המתמחה במתן ייעוץ משפטי מקצועי בקשר עם תאונות דרכים פגע וברח. ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתאונות דרכים יכול לעשות את ההבדל.

ייעוץ מעורך דין בתחילת הדרך הוא המפתח להצלחה בהליך התביעה

הידעתם: שכר הטרחה של עורך דין תאונת דרכים קבוע בחוק כאחוזים מסכום הפיצוי שיתקבל וזאת על בסיס הצלחה. שכר טרחת עוה"ד (שכ"ט עו"ד) מתווסף לסכום הפיצוי שמשלמת חברת הביטוח כך שהלקוח של עוה"ד אינו זה שנושא בתשלום שכר טרחת עוה"ד שלו.


ייעוץ משפטי בנוגע לזכויות נפגעים לכיסוי נזקי גוף בתאונת דרכים פגע וברח

משרדנו מאפשר קבלת ייעוץ משפטי ראשוני בנוגע לפוליסות ביטוח חובה לרכבים של חברות ביטוח שונות:

קרנית – קרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים הינה תאגיד ציבורי שהוקם מכוח חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה – 1975 ומטרתו לתת כיסוי ביטוחי לנפגעי תאונות דרכים בהתקיים נסיבות מיוחדות לכך.

9000000 IDI חברה לביטוח בע"מ מציעה ביטוח חובה ומקיף לרכב.

הראל חברה לביטוח בע"מ מציעה ביטוח חובה ומקיף לרכבים פרטיים ומסחריים.

ביטוח ישיר IDI חברה לביטוח בע"מ מציעה ביטוח חובה לרכבים וכן ביטוח מקיף.

כלל חברה לביטוח בע"מ מציעה ביטוח מקיף וחובה לרכב פרטי ומסחרי.

מנורה חברה לביטוח בע"מ מציעה ביטוח חוב ומקיף לרכבים פרטיים ומסחריים.

AIG ישראל חברה לביטוח בע"מ מציעה ביטוח מקיף וחובה לרכבים וכן הסדרים מיוחדים לנהגים טובים.שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:

דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)