עקבו אחרינו ברשתות החברתיות

כתובתינו

רחוב יגאל אלון 94 תל אביב 6789156 מגדלי אלון 2 קומה 20 נווטו אלינו
 • רביעי  י"ד שבט התשפ"א  27.01.2021
 • רחוב יגאל אלון 94 תל אביב 6789156 מגדלי אלון 2 קומה 20
 • לתיאום פגישה: 03-7765017
 • מעבר לשפה האנגלית EN
 • FIRM PROFILE PDF
אתר באנגלית
תפריט

עורך דין ביטוח סיעודי: יניר הראל ושות'

יניר הראל ושות' מתמחים בייצוג בתביעות ביטוח סיעודי 

אנו מובילים בהשגת פיצויים מרביים ומומלצים בעקביות 


מעוניינים לממש את זכויותיכם מהביטוח הסיעודי? הגעתם למקום הנכון.


יניר הראל ושות' בהובלת עו"ד יניר הראל מתמחים בייצוג בתביעות ביטוח סיעודי, מובילים בהשגת פיצויים מרביים ומומלצים בעקביות ע"י לקוחות. אנו בעלי ניסיון של 20 שנים בייצוג בתביעות ביטוח סיעודי עם הישגים והצלחות משמעותיים.


הידע והניסיון שלנו מאפשרים לנו להתמודד עבורכם בצורה נכונה מול טענות חברת הביטוח, להעלות את הטענות המשפטיות הנכונות למקרה שלכם ולהשיג לכם פיצויים מרביים במסגרת תביעת ביטוח סיעוד מקצועית. במקרים מתאימים ניתן לתאם פגישה במקום המגורים/אשפוז הלקוח.


אנו בעלי ניסיון רב בהתמודדות עם טענות חברות הביטוח לאי גילוי, סירוב להכיר במצב סיעודי, התקיימות חריגים לפוליסה, סירוב להכיר בילדים במצב סיעודי (אוטיזם וליקויים), פרשנות הפוליסה וממצאי חקירות.


חשוב לדעת: שכ"ט עו"ד המקובל בתביעות ביטוח מבוסס על הצלחה ומשולם רק במקרה של זכיה.


קיבלתם סירוב בקשר עם תביעת ביטוח סיעוד? מושכים אותכם ולא נותנים לכם תשובה? יניר הראל ושות' יתמודדו עבורכם מול חברת הביטוח וישיגו לכם פיצויים מרביים.


פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
03-7765017

01

קבלו ייעוץ ראשוני בשיחת טלפון

02

התקדמו לפגישת ייעוץ במשרדנו או בזום

03

הגישו תביעה למימוש זכויותיכם


  פנו אלינו במייל ונחזור אליכם בשעה הנוחה לכם:

  פנו אלינו במייל ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

  יניר הראל ושות׳ זמינים
  גם בוואטסאפ

  לחצו לפניה בוואטסאפ


  משרדנו מומלץ בעקביות ע"י לקוחות:


  יניר הראל ושות' מומלצים בעקביות:


  עו"ד יניר הראל הינו מחבר הספר: "דיני הראיות בתביעות ביטוח ופלת"ד"


  ספר דיני הראיות בתביעות ביטוח ופלת

  דיני הראיות בתביעות ביטוח ופלת"ד מאת עו"ד יניר הראל

  ספרו של עו"ד יניר הראל מוביל בתחומו ונרכש ע"י הנהלת בתי המשפט לספריות בתי המשפט בישראל.
  450 עמ', כריכה קשה, בהוצאת "פרלשטיין- גינוסר".

  מידע נוסף

  חותם אמינות

  יניר הראל ושות׳ נושאים את חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט.

  יניר הראל ושות׳ קיבלו בשנת 2018 את חותם האמינות של dun and bradstreet.

  מידע נוסף

  משרד יניר הראל ושות' הינו בעל ניסיון רב והצלחות מוכחות בהשגת פיצויים מרביים.
  אנו משיגים מזה שנים פיצויים מרביים ללקוחות בזכות ניסיון רב, מקצועיות וחתירה נחושה להצלחה.


  חברות הביטוח מנסה לדחות תביעות של מבוטחים בביטוח סיעוד

  באופן מקומם, מבוטחים רבים נאלצים לעיתים להתמודד מול טענות חברת הביטוח כי אינם זכאים לפיצויים מכוח ביטוח הסיעוד למרות שבעצם מצבם הרפואי והמשפטי מקנה להם את הזכות המלאה לכך. במצב דברים זה צריך לעמוד על הזכויות המוקנות בהתאם לפוליסת ביטוח סיעוד ויש לפעול להגשה מקצועית של תביעת ביטוח סיעוד.


  אנו מטפלים במלוא מקרי הביטוח הסיעודי: מבוגרים, נכים, מאושפזים סיעודיים, דיירים בדיור מוגן, מחלות קשות, טיפולי סרטן, תאונות, ילדים בעלי צרכים סיעודיים, בעלי מוגבלויות, אוטיזם, אספרגר, ספקטרום אוטיסטי וליקויים התפתחותיים.


  הצטרפו לקהל הלקוחות המרוצה של משרדנו. אנו נתמודד עבורכם מול טענות חברות הביטוח.


  חברת הביטוח מסרבת לשלם? קבלו ייעוץ מקצועי לגבי זכויותיכם:   וידאו דיני הראיות בתביעות ביטוח ופלת"ד • מאת עו"ד יניר הראל, 450 עמ' בכריכה קשה:   נשיג עבורכם פיצויים מרביים במסגרת תביעת ביטוח סיעודי

   מבוטחים משלמים במשך שנים, חודש בחודשו, בגין כיסוי ביטוחי עבור מצב סיעודי וזאת כדי שביום פקודה יהיה להם כיסוי כספי מלא להוצאות הנלוות למצב סיעודי. יחד עם זאת חברות ביטוח מסרבות לעיתים להכיר בקיומו של מצב סיעודי המזכה בתשלומי הביטוח וזאת תוך שימוש בפרשנויות משפטיות הנוחות להן. אם חברת הביטוח מסרבת לשלם לכם עבור מצב סיעודי, חשוב לעמוד על זכויותיכם ולהגיש תביעת ביטוח סיעודי נגד חברת הביטוח למימוש זכויותיכם. פנו אלינו כדי שנגיש עבורכם תביעת ביטוח סיעודי מקצועית ונשיג לכם פיצויים מרביים.


   אפשר לשוחח בטלפון, בוואטסאפ, בזום ובמסגרת פגישה:


   בחרו את התחום המתאים למקרה שלכם:


   וידאו משרד יניר הראל ושות' • קומה 20 מגדלי אלון 2 תל אביב:   נגיש עבורכם תביעת ביטוח סיעודי למימוש מלוא זכויותיכם

   יניר הראל ושות' הינו משרד עורכי דין המתמחה במתן פתרונות משפטיים להסדרת זכויות מבוטחים בביטוח סיעודי שנדחו ע"י חברות ביטוח. משרדנו הינו בעל הניסיון המקצועי והיכולות הנדרשות לטיפול מיטבי בתביעת ביטוח סיעודי מכוחן של פוליסות ביטוח סיעוד קבוצתיות ופרטיות וכן במקרים של ילדים בעלי צרכים סיעודיים. פנו אלינו לצורך הגשת תביעת ביטוח סיעודי מקצועית.


   יניר הראל ושות' יתמודדו עבורכם מול חברת הביטוח

   משרד יניר הראל ושות' מתמחה במימוש זכויות מבוטחים בביטוח סיעודי שנדחו ע"י חברת ביטוח ופועלים להסדרת מלוא זכויות המבוטח לקבלת תגמולי הביטוח הסיעודי. חברות הביטוח מפרשות לעיתים פוליסות ביטוח סיעודי באופן שמביא לדחיית תביעת הביטוח של המבוטח ושולחות למבוטח מכתב דחייה. במקרה של קבלת דחייה מחברת ביטוח יש לבדוק היטב אפשרות להגיש לביהמ"ש תביעת ביטוח סיעודי לצורך מימוש זכויות המבוטח. אנו נתמודד עבורכם מול חברת הביטוח ונשיג לכם את זכויותיכם.


   לוגו המשרדייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתביעות סיעוד יכול למנוע טעויות נפוצות.


   ייעוץ מקצועי לבירור זכויות

   התחלה נכונה של תביעת ביטוח סיעודי מחייבת קבלת ייעוץ מקצועי מעורך דין לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה והפיצוי אותו ניתן לקבל. 


   פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי לגבי זכויותיכם:


    יניר הראל ושות' הינו משרד עורכי דין המתמחה בטיפול בתביעות ביטוח סיעודי מכוח פוליסות ביטוח קבוצתיות ופרטיות.


    לוגו המשרדייעוץ מקצועי בתחילת הדרך הוא המפתח להצלחה בתביעת סיעוד.


    כמה עצות להגשת תביעת ביטוח סיעודי

    מאת: עורך דין יניר הראל

    אם שילמתם בגין פוליסת ביטוח סיעודית וחברת הביטוח אינה מוכנה להכיר במצב הסיעודי שלכם עליכם להגיש תביעה כדי לממש את זכויותיכם. במצב זה חשוב שתתנהלו בחכמה ושתבינו היטב את תחום הגשת תביעות הביטוח הסיעודיות. לצערנו במקרים רבים, חברות הביטוח משתמשות בפרשנויות משפטיות הנוחות להן כדי לדחות תביעות, כמו למשל: העלאת טענה בדבר הסתרת מידע רפואי או אי חשיפת המצב הבריאותי האמיתי של המבוטח בעת ההצטרפות לפוליסה. כדי שהתביעה שלכם לא תידחה, קראו כמה טיפים שיעזרו לכם במימוש הזכויות שמגיעות לכם.

    מסמכים רפואיים 

    כדי להגיש תביעה יהיה עליכם להוכיח כי מצבכם הפך לסיעודי ולשם כך תידרשו להציג מסמכים רפואיים התומכים בטענותיכם או חוו"ד רופא המאשרת את מצבכם הסיעודי. ממצאים רפואיים אלו הם הבסיס שעליו תיבנה התביעה נגד חברת הביטוח ובלעדיהם יהיה קשה מאוד לממש זכויות מכוח פוליסת הסיעוד. חברת הביטוח אינה מסתפקת בממצאים הרפואיים שמסרתם והיא תשלח נציגים מטעמה לעורך לכם בדיקה רפואית.

    גישה עניינית

    כדאי לגשת לענין בגישה עניינית. נכון שלפי הסטטיסטיקות תביעותיהם של מבוטחים סיעודיים רבים נדחות, אבל אם מראש תסתכלו על חצי הכוס המלאה, הרי שאין שום סיבה שדווקא התביעה שלכם היא זו שתידחה. מעבר לכך, וכפי שנראה בהמשך, גם כשמקבלים תשובה שלילית קיימות אפשרויות משפטיות שונות למימוש זכויותיכם.

    אל תוותרו – יש מה לעשות 

    אם עשיתם את המירב כדי להגיש תביעה מפורטת בהתאם להנחיות וחברת הביטוח דחתה את התביעה שלכם – אל תוותרו כמובן. נתונים מצביעים על כך שמבוטחים רבים שנענים בשלילה ויוצאים למאבק בחברת הביטוח מקבלים בסופו של דבר את דמי הביטוח במסגרת מו"מ לפשרה או לאחר הגשת תביעה. המשמעות היא שאם לא תרימו ידיים ולא תקבלו את תשובתה של חברת הביטוח כגזירת גורל, הסיכויים יהיו לטובתכם, מאחר שטיפול משפטי מגדיל משמעותית את הסיכוי להצלחה.

    אל תנחשו – קחו ייעוץ מקצועי 

    הגדילו את הסיכויים שתקבלו תשובה חיובית והתייעצו עם עורך דין כבר בתחילת הדרך. אם לא פניתם לעורך דין בעת הגשת התביעה, תוכלו עדיין לפנות לעורך דין אחרי שקיבלתם תשובה שלילית ולנסות ולשפר בכך את מצבכם.    שלחו פרטים לקבלת פגישת ייעוץ לבירור זכויותיכם:

     דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)
     WhatsApp