עקבו אחרינו ברשתות החברתיות

כתובתינו

רחוב יגאל אלון 94 תל אביב 6789156 מגדלי אלון 2 קומה 20 נווטו אלינו
 • ראשון  י"א אייר התשפ"ד  19.05.2024
 • רחוב יגאל אלון 94 תל אביב 6789156 מגדלי אלון 2 קומה 20
 • לתיאום פגישה: 03-7765017
 • מעבר לשפה האנגלית RU
 • מעבר לשפה האנגלית EN
 • FIRM PROFILE PDF
אתר באנגלית אתר ברוסית

איך מגישים תביעה לאחר תאונת דרכים: כמה כללי ברזל

Avatar photo
yanir@yhc-law.co.il · מאמר
16.03.2017, 09:44 · מדור תאונות דרכים · נקרא 9,686 פעמים

תמונת נושא עבור איך מגישים תביעה לאחר תאונת דרכים: כמה כללי ברזל

עודכן לאחרונה ב־08:07, 29 בנובמבר 2017.

כללי ברזל להגשת תביעה לאחר תאונת דרכים

אחרי תאונת דרכים משאלת הלב של כל נפגע הינה לחזור לתפקוד רגיל כמה שיותר מהר, להחלים ולקבל פיצוי מרבי שיתמוך בכל התהליך הזה. כדי שכל זה יקרה, יש למקסם את תהליך הגשת התביעה, כדי שגובה הפיצוי יתאים לצרכים הנדרשים לחזרה לשגרה. הנה כמה כללי ברזל שחשוב להקפיד עליהם כדי שזה יקרה.

תיאור מדוייק של השתלשלות האירועים

תביעה לקבלת פיצוי מחברת הביטוח על רקע תאונת דרכים מצריכה ממכם להקפיד על דיוק רב ועל תיאור מפורט ביותר של סדר השתלשלות האירועים בתאונה. חברת הביטוח מחפשות אי התאמות וטעויות שונות. לכן חשוב שיהיה לכם תיעוד מפורט בכתב של מה שקרה לכם בתאונה. רצוי לעשות זאת מיד בסמוך למועד התאונה, כשהאירוע עוד יהיה טרי עבורכם כך שתוכלו לזכור כל פרט קטן שעשוי לתמוך בטענותיכם.


לקבלת ייעוץ ראשוני בנוגע לתביעה עקב תאונת דרכים - שלחו פרטים:


  איסוף מסמכים רלוונטיים וצילומים

  חברות הביטוח ידרשו מכם לצרף כמה שיותר מסכמים שיש בהם כדי להצביע על נזקי הגוף שנגרמו לכם. דו"חות רפואיים על הטיפולים שניתנו לכם, חוות דעת של הרופאים שבדקו אתכם, קבלות על הוצאות רפואיות שהיו לכם כמו תרופות, צילומים וכן הלאה – כל אלה הם פרטים שכל נפגע תאונת דרכים חייבן לצרף. חשוב מאוד לעשות צילומים של הנזק שנגרם לכם כולל תמונות של פצעים ונזקים שעשויים כבר להחלים במועד הגשת התביעה.

  מציאת התזמון הנכון להגשת התביעה

  השאלה מתי להגיש את התביעה משחקת תפקיד חשוב בשאלה איך להגיש תביעה בצורה נכונה. היות שישנה תקופת התיישנות, שלאחריה לא ניתן לתבוע פיצוי, חשוב להקפיד להגיש תביעת תאונת דרכים במסגרת חלון הזמן הזה, שעומד על תקופה של 7 שנים. בהקשר הזה, כדאי מאוד לקבל ייעוץ משפט בנוגע לאיזון הנכון בין הגשת תביעה במועד שאינו מאוחר מדי, כאמור בשל סוגיית ההתיישנות, אך גם לא מוקדם מדי, כאשר היקף הנזקים ומידת החומרה שלהם עדיין אינם מספיק ברורים. סוגים רבים של נזקי גוף מתגבשים בחודשים שלאחר התאונה, ולא מיד עם התרחשותה, ולכן רצוי לקבל ייעוץ משפטי מתאים בנוגע לעיתוי הנכון מבחינתכם להגשת תביעת הפיצויים.

  ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתאונות דרכים

  כמה שתלמדו את הנושא של הגשת תביעת תאונת דרכים וכמה שתתוודעו אל הליך הגשתה של תביעה כזו מחברים או בני משפחה וכמה תלמדו את לשון החוק ואת זכויותיכם במסגרת חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים – אנחנו ממליצים לכם להתייעץ עם עורך דין. ייעוץ משפטי מעורך דין יאפשר לכם להפיק את המקסימום מן ההליך ולקבל פיצוי מרבי בגין נזקי הגוף שלכם. זכרו שייעוץ משפטי יכול למנוע טעויות נפוצות בתחילת הדרך. כמובן חשוב לפנות לעורך דין המתמחה בהגשת בתביעות בגין תאונות דרכים. חברות הביטוח דואגות להגן על עצמן באמצעות סוללה של אנשי מקצועי, לרבות עורכי דין, ומכיוון שתהליך קבלת הפיצוי פעמים רבות בהתדיינות מורכבת ביניכם לבין חברת הביטוח, מן הראוי שתיקחו עורך דין מקצועי שיגן על האינטרסים שלכם.

  לוגו המשרדהתייעצות עם עו"ד יכולה לחשוף אפשרויות משפטיות נוספות לקבלת פיצויים לאחר תאונת דרכים


  נזקי גוף – תאונת דרכים – תביעה לקבלת פיצויים – כללים להגשת תביעה לאחר תאונת דרכים
  קבלו ייעוץ משפטי ראשוני לבירור זכויותיכם:

   רוצים לדבר איתנו?

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

    סגירת חלון
    דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)