עקבו אחרינו ברשתות החברתיות

כתובתינו

רחוב יגאל אלון 94 תל אביב 6789156 מגדלי אלון 2 קומה 20 נווטו אלינו
 • רביעי  י"ח תמוז התשפ"ד  24.07.2024
 • רחוב יגאל אלון 94 תל אביב 6789156 מגדלי אלון 2 קומה 20
 • לתיאום פגישה: 03-7765017
 • מעבר לשפה האנגלית RU
 • מעבר לשפה האנגלית EN
 • FIRM PROFILE PDF
אתר באנגלית אתר ברוסית

טיפים להגשת תביעת ביטוח מוצלחת 


תמונת נושא עבור טיפים להגשת תביעת ביטוח מוצלחת 

עודכן לאחרונה ב־13:10, 31 באוגוסט 2023.

איך מגישים תביעת ביטוח מוצלחת

מבוטחים שמעוניינים להגיש תביעה לחברת הביטוח כדי לקבל תשלום מכוח פוליסת הביטוח חייבים לפעול בהתאם לתנאי הפוליסה ונהלים שונים כדי שחברת הביטוח תתחיל בהליך בדיקת הזכאות. מה ניתן לעשות כדי שלא לחוות מפח נפש וכדי שתוכלו לממש את הזכויות הביטוחיות המגיעות לכם ולהשיג את התוצאה הרצויה מבחינתכם? הנה 5 טיפים שיעזרו לכם לקבל את תשלומי הביטוח המגיעים לכם.קראו היטב את הנחיות חברת הביטוח  

קראו היטב את הנחיות חברת הביטוח. באתרי האינטרנט של רוב חברות הביטוח יש דברי הסבר מפורטים בנוגע לאופן הגשת התביעה ויש לפעול בהתאם לנדרש. עובדי חברת הביטוח ידחו את הטיפול בתביעות שחסרים בהן מסמכים מהותיים או תביעות שלא מולאו כהלכה ומבחינתכם הדבר יגרום לעיכובים שלא לצורך. לכן לפני שאתם יוצאים לדרך הקפידו לקראו היטב את הנחיות חברת הביטוח ודעו בדיוק מה אתם אמורים לעשות, איזה טפסים עליכם למלא ואילו מסמכים אתם חייבים לצרף.


שמרו מסמכים נדרשים לתביעת הביטוח

שמרו היטב על כל מסמך שיכול להיות ראייה להיקף הנזק שנגרם לכם ולגובה הפיצוי שמגיע לכם. הקפידו לשמור כל דבר מרגע התרחשות המקרה הביטוחי, גם מה שנראה לכם לא רלוונטי או פחות חשוב. ברגע האמת, כשתידרשו להוכיח את מקרה הביטוח ואת הנזק שהגרם לכם, אתם תדעו להעריך את המאמץ שהשקעתם כדי לשמור את המסמכים הנדרשים.


חשיבה חיובית

זאת אולי לא עצה משפטית אבל כדאי מאוד לגשת להליך התביעה בגישה חיובית. גישה חיובית ועניינית תורמת פעמים רבות להצלחת הליך התביעה.


היזהרו מהתיישנות מקוצרת בתביעות ביטוח

אל תתמהמהו עם הגשת תביעת הביטוח. אנחנו יודעים עד כמה זה קל לדחות עניינים בירוקרטיים מסורבלים ומעיקים, אבל במקרה הזה, הדחייה הזו יכולה לשחק לרעתכם, תקופת ההתיישנות המרבית בתביעת ביטוח עומדת על 3 שנים בלבד ולכן כדי שלא תמצאו את עצמכם עומדים בפני הדלתות הסגורות של בית המשפט או של חברת הביטוח, התחילו את תהליך התביעה בהקדם האפשרי. שימו לב שחוק ההתיישנות תוקן וכיום יש לבחון היטב את הפרמטרים של המקרה שלכם ואת ההוראות הספציפיות לענין בחוק.


אל תנחשו – התייעצו עם עורך דין המתמחה בתביעות ביטוח

חבל לנחש – עדיף להתייעץ עם עורך דין המתמחה בכל הנדרש לצורך הגשת תביעת ביטוח מוצלחת. ליווי של עורך דין ביטוח יהפוך את כל הליך התביעה, שיכול להיות סבוך ומורכב, להרבה יותר פשוט, ברור וקצר. עורך דין המתמחה בהגשת תביעות לחברות הביטוח, לא רק שיגיש תביעת ביטוח מושלמת בשמכם, שנתמכת בכל הטפסים, המסמכים הדרושים והאסמכתאות המשפטיות, הוא גם יידע כיצד להתנהל מול חברת הביטוח כדי שזו תיענה לתביעה שלכם, מהר יותר ולשביעות רצונכם.


יעוץ אישי והערכת סיכוי לתביעת ביטוח

התחלה נכונה של הליך התביעה מחייבת קבלת ייעוץ אישי לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה וסכום הפיצוי אותו ניתן לקבל. קבלו ייעוץ משפטי לגבי אפשרויות משפטיות שיכולות להגדיל את סיכויי ההצלחה בתביעת ביטוח. ייעוץ משפטי ראשוני אינו כרוך בתשלום.


פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני והערכת סיכוי ללא התחייבות:


  יניר הראל ושות' מובילים בטיפול בתביעות ביטוח ומתמחים במתן ייעוץ משפטי מקצועי בקשר עם ביטוח חיים, ביטוח נכות מתאונה, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח מחלות קשות, נכות או מוות כתוצאה מתאונה, ביטוח רכוש, ביטוח עבודות קבלניות וביטוחי מנהלים.


  יניר הראל ושות' מומלצים בעקביות:


  ספר דיני הראיות בתביעות ביטוח ופלת

  דיני הראיות בתביעות ביטוח ופלת"ד מאת עו"ד יניר הראל

  ספרו של עו"ד יניר הראל מוביל בתחומו ונרכש ע"י הנהלת בתי המשפט לספריות בתי המשפט בישראל.
  450 עמ', כריכה קשה, בהוצאת "פרלשטיין- גינוסר".

  מידע נוסף


  קבלו ייעוץ משפטי ראשוני לבירור זכויותיכם:

   רוצים לדבר איתנו?

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

    סגירת חלון
    דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)