עקבו אחרינו ברשתות החברתיות

כתובתינו

רחוב יגאל אלון 94 תל אביב 6789156 מגדלי אלון 2 קומה 20 נווטו אלינו
  • שישי  כ"ו שבט התש"פ  21.02.2020
  • רחוב יגאל אלון 94 תל אביב 6789156 מגדלי אלון 2 קומה 20
  • לתיאום פגישה: 03-7765017
חותם אמינות
תפריט

טיפים להגשת תביעת ביטוח מוצלחת 

yanir@yhc-law.co.il
03.10.2016, 07:17 · מדריכים משפטיים · נקרא 1,199 פעמים

תמונת נושא עבור טיפים להגשת תביעת ביטוח מוצלחת 

איך מגישים תביעת ביטוח מוצלחת

מבוטחים שמעוניינים להגיש תביעה לחברת הביטוח כדי לקבל תשלום מכוח פוליסת הביטוח חייבים לפעול בהתאם לתנאי הפוליסה ונהלים שונים כדי שחברת הביטוח תתחיל בהליך בדיקת הזכאות. מה ניתן לעשות כדי שלא לחוות מפח נפש וכדי שתוכלו לממש את הזכויות הביטוחיות המגיעות לכם ולהשיג את התוצאה הרצויה מבחינתכם? הנה 5 טיפים שיעזרו לכם לקבל את תשלומי הביטוח המגיעים לכם.קראו היטב את הנחיות חברת הביטוח  

קראו היטב את הנחיות חברת הביטוח. באתרי האינטרנט של רוב חברות הביטוח יש דברי הסבר מפורטים בנוגע לאופן הגשת התביעה ויש לפעול בהתאם לנדרש. עובדי חברת הביטוח ידחו את הטיפול בתביעות שחסרים בהן מסמכים מהותיים או תביעות שלא מולאו כהלכה ומבחינתכם הדבר יגרום לעיכובים שלא לצורך. לכן לפני שאתם יוצאים לדרך הקפידו לקראו היטב את הנחיות חברת הביטוח ודעו בדיוק מה אתם אמורים לעשות, איזה טפסים עליכם למלא ואילו מסמכים אתם חייבים לצרף.

שמרו מסמכים נדרשים

שמרו היטב על כל מסמך שיכול להיות ראייה להיקף הנזק שנגרם לכם ולגובה הפיצוי שמגיע לכם. הקפידו לשמור כל דבר מרגע התרחשות המקרה הביטוחי, גם מה שנראה לכם לא רלוונטי או פחות חשוב. ברגע האמת, כשתידרשו להוכיח את מקרה הביטוח ואת הנזק שהגרם לכם, אתם תדעו להעריך את המאמץ שהשקעתם כדי לשמור את המסמכים הנדרשים.

חשיבה חיובית

זאת אולי לא עצה משפטית אבל כדאי מאוד לגשת להליך התביעה בגישה חיובית. גישה חיובית ועניינית תורמת פעמים רבות להצלחת הליך התביעה.

היזהרו מהתיישנות מקוצרת 

אל תתמהמהו עם הגשת התביעה. אנחנו יודעים עד כמה זה קל לדחות עניינים בירוקרטיים מסורבלים ומעיקים, אבל במקרה הזה, הדחייה הזו יכולה לשחק לרעתכם, תקופת ההתיישנות המרבית בתביעת ביטוח עומדת על 3 שנים בלבד ולכן כדי שלא תמצאו את עצמכםם עומדים בפני הדלתות הסגורות של בית המשפט או של חברת הביטוח, התחילו את תהליך התביעה בהקדם האפשרי.

אל תנחשו – התייעצו עם עורך דין  המתמחה בתביעות ביטוח

חבל לנחש – עדיף להתייעץ עם עורך דין המתמחה בכל הנדרש לצורך הגשת תביעת ביטוח מוצלחת. ליווי של עורך דין יהפוך את כל הליך התביעה, שיכול להיות סבוך ומורכב, להרבה יותר פשוט, ברור וקצר. עורך דין המתמחה בהגשת תביעות לחברות הביטוח, לא רק שיגיש תביעת ביטוח מושלמת בשמכם, שנתמכת בכל הטפסים, המסמכים הדרושים והאסמכתאות המשפטיות, הוא גם יידע כיצד להתנהל מול חברת הביטוח כדי שזו תיענה לתביעה שלכם, מהר יותר ולשביעות רצונכם.


יעוץ אישי והערכת סיכוי ללא התחייבות

התחלה נכונה של הליך התביעה מחייבת קבלת ייעוץ אישי לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה וסכום הפיצוי אותו ניתן לקבל. קבלו ייעוץ משפטי לגבי אפשרויות משפטיות שיכולות להגדיל את סיכויי ההצלחה בתביעת ביטוח. ייעוץ משפטי ראשוני אינו כרוך בתשלום.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ אישי והערכת סיכוי ללא התחייבות:

יניר הראל ושות' מובילים בטיפול בתביעות ביטוח ומתמחים במתן ייעוץ משפטי מקצועי בקשר עם ביטוח חיים, ביטוח נכות מתאונה, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח מחלות קשות, נכות או מוות כתוצאה מתאונה, ביטוח רכוש, ביטוח עבודות קבלניות וביטוחי מנהלים.


עו״ד יניר הראל מומלץ ע״י לקוחות וההמלצות מדברות בעד עצמן:

5.0
אני רוצה להודות למשרד עו״ד יניר הראל ושות׳ במיוחד לעו״ד יניר עבור הליווי והתמיכה , העבודה שנעשתה ביסודיות ,מקצועיות ביעילות ובמסירות ראויה לשבח. והכי חשוב ,היחס האישי ,האדיב , הבטחון והרצון לעזור בכל עת . יישר כח
5.0
אנו מודים למשרד עורכי דין יניר הראל ושות' לעורכת דין ענבר על היחס החם תודה על העזרה ותודה על הסבלנות שירות אישי ואדיב מאוד מומלץ בחום
5.0
טופלתי לאחרונה בתיק נזיקין מול חברת ביטוח ע"י המשרד. ברצוני להודות על שירות וטיפול נעים ואדיב. ישר כח !
5.0
עורך דין תותח, טיפול מסור ויסודי לאורח כל הדרך עבור תביעת ביטוח סיעודי.
5.0
פיניתי לעוד יניר בגין תביעת תשלום סעודי לאימי .התוצאות מדהימות , מעבר למצוופה יש על מי לסמוך ; יחס אישי .אמין ,מקצועי .אל תהססו ,שוווהההההה!!!!!
5.0
עו"ד יניר מלווה אותי מרגע שיצאתי לאזרחות מול ביטוח לאומי ומול מגדל מבטחים אני כל כך שמח שנמצא לידי איש מקצוע מהמדרגה הראשון בתחום. אני ממליץ בחום לקהל הרחב להיות שותפים
5.0
תודה לעורך דין יניר הראל . על יצוג מוצלח, יחס מצויין, מקצועיות רבה תודה
5.0
תודה רבה על השרות המקצועי, הליווי והתמיכה.
5.0
יניר היקר, תודה רבה על טיפול מקצועי ומסור. אין ספק שהרגשנו שאנחנו בידיים טובות לכל אורך הדרך והיחס החם והאדיב שלך רק שיפר עוד יותר את החוויה הטובה מלכתחילה. מומלץ בחום!!!
5.0
יניר, תודה רבה על שירות מקצועי ואדיב. יצאנו מאוד מרוצים הן מהתהליך והן מהתוצאה. ממליץ בחום.
5.0
יש עורך דין ויש עורך דין .. הניסיון של עו"ד יניר הראל בא לידי ביטוי בשטח, הוא ייצג אותי נאמנה ודאג שאקבל את הזכויות המגיעות לי! מעריכה בחום רב! ממליצה בחום והכי חשוב תודה רבה.
5.0
עו"ד יניר הראל יישר והגון, בעל ניסיון מרשים, ידע רחב והכי חשוב קבלות בשטח. ממליץ בחום רב!
5.0
אפשר לכתוב כאן כמה הוא מקצועי, שירותי וכד. אבל לעניננו הבן אדם סוג של קוסם. מאוד מומלץ.
5.0
המון תודה על שירות מקצועי ואדיב. על רגישות וסבלנות אין-קץ. יצאנו מאוד מרוצים הן מהתהליך והן מהתוצאה. ממליצה עליכם בחום. יישר כוחכם.
5.0
אין עליו, גם כשאנחנו בחול עם הפרשי שעות בעייתיים יניר מוצא את הזמן והסבלנות עבורנו. מקצועי,מיומן ונחוש. מומלץ בחום רב!
5.0
אני רוצה להודות למשרד עו״ד יניר הראל ושות׳ במיוחד לעו״ד יניר עבור הליווי והתמיכה, העבודה שנעשתה ביסודיות, מקצועיות ביעילות ובמסירות ראויה לשבח. והכי חשוב, היחס האישי, האדיב, הבטחון והרצון לעזור בכל עת. יישר כח.
5.0
Yanir has handled a range of issues for me in Israel, including litigation and contract work. Yanir is a very adept lawyer with an excellent understanding of Israeli law and it’s practical applications in everyday situations.

ספר דיני הראיות בתביעות ביטוח ופלת

דיני הראיות בתביעות ביטוח ופלת"ד מאת עו"ד יניר הראל

כריכה קשה, 450 עמ' הוצאת "פרלשטיין- גינוסר"
ספר מוביל בתחומו אשר נרכש ע"י הנהלת בתי המשפט לספריות בתי המשפט בישראל

יניר הראל ושות׳ מובילים בייצוג מבוטחים בתביעות ביטוח ותאונות דרכים ומומלצים בעקביות ע"י לקוחות
מידע נוסף


קבלו ייעוץ משפטי ראשוני לבירור זכויותיכם:

דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)