עקבו אחרינו ברשתות החברתיות

כתובתינו

רחוב יגאל אלון 94 תל אביב 6789156 מגדלי אלון 2 קומה 20 נווטו אלינו
  • חמישי  י"ט אלול התשע"ט  19.09.2019
  • רחוב יגאל אלון 94 תל אביב 6789156 מגדלי אלון 2 קומה 20
  • לתיאום פגישה: 03-7765017
חותם אמינות
תפריט

איך מגדילים את הסיכוי לאישור תביעת ביטוח

yanir@yhc-law.co.il
28.09.2016, 15:58 · מדריכים משפטיים · נקרא 1,840 פעמים

תמונת נושא עבור איך מגדילים את הסיכוי לאישור תביעת ביטוח

7 טיפים שיאפשרו לכם להגדיל את הסיכוי לאישור תביעת הביטוח שלכם

צריכים להגיש תביעה לחברת הביטוח כדי לקבל תשלומי ביטוח? כדאי לקרוא ולהבין איך עושים את זה נכון.טיפ ראשון: סדר וארגון

תביעת ביטוח חייבת להיות מוגשת בצורה מסודרת ומאורגנת, תוך שהיא נתמכת במסמכים ופרטים נדרשים. חברות הביטוח מפרסמות הנחיות והוראות ברורות איך להגיש תביעות והן לא מקדמות את הטיפול במבוטחים שהגישו תביעת ביטוח בניגוד להנחיות. לכן הקפידו לקרוא קודם בקפידה את הנחיות חברות הביטוח ואל תנסו לקצר תהליכים, כי כל ניסיון לקצר תהליכים יגרום לעיכובים מיותרים בטיפול בתביעת הביטוח שלכם.

טיפ שני: בקשו אישורי הגשה והעתקי מסמכים

ברגע שהתחלתם הליך במסגרתו הגשתם תביעת ביטוח אתם כבר בשדה המשפט. המשמעות היא שכל דבר כבר חייב להיות מתועד באופן פורמאלי. אם הגשתם דבר מה לחברת הביטוח בקשו אישור על ההגשה ושמרו עליו היטב. האישור הזה הוא ההוכחה שלכם שהגשתם ובלי האישור הזה לא תוכלו בעתיד להוכיח את מסירת המסמך ובפרט את מועד ההגשה. אישור מסירה שנמסר ע"י חברת הביטוח באופן דיגיטלי הינו תקין ומהווה אסמכתא מלאה להגשה. גם בנוגע למסמכים עליהם תתבקשו לחתום, אל תחששו לבקש העתקים מכל מסמך כזה ושמרו על כל המסמכים בתיקייה מסודרת.

טיפ שלישי: לנהל מו"מ

אל תחששו לנהל משא ומתן עם חברות הביטוח. אם אתם מאמינים שמגיע לכם סכום מסוים ואילו חברת הביטוח חושבת שמגיע לכם פחות מכך אל תקבלו בהכנעה את תשובתה של חברת הביטוח וראוי ונכון לנסות לנהל משא ומתן כדי להתקרב לסכום הרצוי מבחינתכם. בין אם תקראו לזה 'להיות נודניקים' ובין אם תקראו לזה אסרטיביות, ככל שתעמדו על שלכם – בצורה עניינית – ולא תסכימו לוותר על זכויותיכם, סביר שתקבלו הצעה טובה יותר מחברת הביטוח. כמובן שיש להעלות בפני חברת הביטוח טענות מבוססות ולא ניתן סתם להתעקש מבלי שיש לכם טענות של ממש.


פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי ואישי ללא התחייבות:

משרד עו"ד יניר הראל ושות' מתמחה במתן ייעוץ משפטי מקצועי ואישי בקשר עם ביטוח חיים, ביטוח נכות מתאונה, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח מחלות קשות, ביטוח נכות או מוות כתוצאה מתאונה, ביטוח בריאות, ביטוח עבודות קבלניות וביטוחי מנהלים.


טיפ רביעי: מסמכים ורשומות רפואיות

שמרו ותעדו כמה שיותר מסמכים וקבלות שקשורים למקרה הביטוח וזאת כדי לתמוך ולבסס משפטית את טענותיכם כי מגיע לכם לקבל פיצוי. בין אם המדובר ברשומות רפואיות, בקבלות על טיפולים וביקורים אצל רופאים או בתמונות של הנזק שנגרם לכם – שמירת המסמכים תפעל לטובתכם כשתגישו את התביעה. אנשים רבים נמנעים משמירת מסמכים אך במקרה של תביעת ביטוח הדבר יכול לגרום לנזק של ממש בשל הפגיעה ביכולת המבוטח להוכיח את תביעת הביטוח.

טיפ חמישי: היזהרו מהתיישנות מקוצרת

לא כולם יודעים שיש בתביעות ביטוח התיישנות מקוצרת. בדרך כלל יש להגיש את התביעה תוך שלוש שנים ממועד קרות מקרה הביטוח, אך יש גם מקרים בהם תקופת ההתיישנות יכולה להיות קצרה יותר. עקבו אחר המועדים ואל תגרמו לעצמכם נזק, שכן אם חלפה תקופת ההתיישנות לא תוכלו עוד להגיש את התביעה שלכם.

טיפ שישי: גישה חיובית

לצורך קידום האינטרס שלכם כדאי לגשת לענין בגישה חיובית, ולא בגישת ה"מגיע לי". הפקיד בחברת הביטוח או מסלק התביעה הם בני אדם כמוכם והם לא רוצים שיצעקו עליהם, שיתנצחו איתם, ושידברו אליהם באופן מתנשא או קולני ומאיים. יתכן שאם תבואו בגישה חיובית, זה ימקסם את המאמצים שאתם משקיעים בהגשת התביעה ויביא לתוצאה הרצויה.

טיפ שביעי: התייעצו עם עורך דין המתמחה בתביעות ביטוח

כדאי ונכון להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתביעות ביטוח. הגשת תביעת ביטוח היא תהליך מורכב, שכאמור מחייבת דיוק, היכרות עם דיני הביטוח וניסיון בהתמודדות מול חברות ביטוח. זה לא פשוט לעמוד לבד מול חברת הביטוח ועורך דין מהווה משענת מקצועית איתנה, שתגדיל משמעותית את סיכויי ההיענות של חברת הביטוח לתביעה שלכם.

לוגו המשרדהתייעצות עם עו"ד יכולה למנוע טעויות נפוצות בתחילת הדרך.

עורך דין יניר הראל מתמחה בנזיקין ודיני ביטוח ומטפל בתביעות נגד גורמי נזק וחברות ביטוח. עו"ד יניר הראל וצוות המשרד מטפלים במלוא ההליכים הנדרשים לצורך מימוש זכויות נפגעים ומבוטחים לקבלת פיצויים בגין פגיעות גוף ונזקי רכוש. עו"ד יניר הראל כותב מאמרים משפטיים ועדכוני חדשות שבועיים מפסיקת בתי המשפט בישראל.  משרד עורכי דין יניר הראל ושות' מתמחה במימוש זכויות מבוטחים ונפגעי תאונות.


עו״ד יניר הראל מומלץ ע״י לקוחות וההמלצות מדברות בעד עצמן:

5.0
פיניתי לעוד יניר בגין תביעת תשלום סעודי לאימי .התוצאות מדהימות , מעבר למצוופה יש על מי לסמוך ; יחס אישי .אמין ,מקצועי .אל תהססו ,שוווהההההה!!!!!
5.0
עו"ד יניר מלווה אותי מרגע שיצאתי לאזרחות מול ביטוח לאומי ומול מגדל מבטחים אני כל כך שמח שנמצא לידי איש מקצוע מהמדרגה הראשון בתחום. אני ממליץ בחום לקהל הרחב להיות שותפים
5.0
פיניתי לעוד יניר בגין תביעת תשלום סעודי לאימי .התוצאות מדהימות , מעבר למצוופה יש על מי לסמוך ; יחס אישי .אמין ,מקצועי .אל תהססו ,שוווהההההה!!!!!
5.0
עו"ד יניר מלווה אותי מרגע שיצאתי לאזרחות מול ביטוח לאומי ומול מגדל מבטחים אני כל כך שמח שנמצא לידי איש מקצוע מהמדרגה הראשון בתחום. אני ממליץ בחום לקהל הרחב להיות שותפים
5.0
תודה לעורך דין יניר הראל . על יצוג מוצלח, יחס מצויין, מקצועיות רבה תודה
5.0
תודה רבה על השרות המקצועי, הליווי והתמיכה.
5.0
יניר היקר, תודה רבה על טיפול מקצועי ומסור. אין ספק שהרגשנו שאנחנו בידיים טובות לכל אורך הדרך והיחס החם והאדיב שלך רק שיפר עוד יותר את החוויה הטובה מלכתחילה. מומלץ בחום!!!
5.0
יניר, תודה רבה על שירות מקצועי ואדיב. יצאנו מאוד מרוצים הן מהתהליך והן מהתוצאה. ממליץ בחום.
5.0
יש עורך דין ויש עורך דין .. הניסיון של עו"ד יניר הראל בא לידי ביטוי בשטח, הוא ייצג אותי נאמנה ודאג שאקבל את הזכויות המגיעות לי! מעריכה בחום רב! ממליצה בחום והכי חשוב תודה רבה.
5.0
עו"ד יניר הראל יישר והגון, בעל ניסיון מרשים, ידע רחב והכי חשוב קבלות בשטח. ממליץ בחום רב!
5.0
אפשר לכתוב כאן כמה הוא מקצועי, שירותי וכד. אבל לעניננו הבן אדם סוג של קוסם. מאוד מומלץ.
5.0
המון תודה על שירות מקצועי ואדיב. על רגישות וסבלנות אין-קץ. יצאנו מאוד מרוצים הן מהתהליך והן מהתוצאה. ממליצה עליכם בחום. יישר כוחכם.
5.0
אין עליו, גם כשאנחנו בחול עם הפרשי שעות בעייתיים יניר מוצא את הזמן והסבלנות עבורנו. מקצועי,מיומן ונחוש. מומלץ בחום רב!
5.0
אני רוצה להודות למשרד עו״ד יניר הראל ושות׳ במיוחד לעו״ד יניר עבור הליווי והתמיכה, העבודה שנעשתה ביסודיות, מקצועיות ביעילות ובמסירות ראויה לשבח. והכי חשוב, היחס האישי, האדיב, הבטחון והרצון לעזור בכל עת. יישר כח.

ספר דיני הראיות בתביעות ביטוח ופלת

דיני הראיות בתביעות ביטוח ופלת"ד

מאת: עורך דין יניר הראל

ספרו של עו"ד יניר הראל מהווה ספר מוביל בתחום תביעות הביטוח והפיצויים לנפגעי תאונות דרכים ומבטא ידע משפטי מקיף בתחום דיני הביטוח.
מידע נוסף


קבלו ייעוץ משפטי ראשוני לבירור זכויותיכם:

דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)