עקבו אחרינו ברשתות החברתיות

כתובתינו

רחוב יגאל אלון 94 תל אביב 6789156 מגדלי אלון 2 קומה 20 נווטו אלינו
  • רביעי  ד' סיון התש"פ  27.05.2020
  • רחוב יגאל אלון 94 תל אביב 6789156 מגדלי אלון 2 קומה 20
  • לתיאום פגישה: 03-7765017
חותם אמינות
תפריט

מהו תפקידו של עורך דין לענייני ביטוח?

yanir@yhc-law.co.il · מאמר
26.12.2016, 17:24 · מדריכים משפטיים · נקרא 1,029 פעמים

תמונת נושא עבור מהו תפקידו של עורך דין לענייני ביטוח?

ייעוץ מעורך דין לענייני ביטוח

איך עורך דין לענייני ביטוח יכול לסייע לכם? מדוע לא כדאי להגיש תביעה לחברת ביטוח ללא עורך דין? כל התשובות שיכולות למנוע ממכם אכזבות ותסכולים:

חברות ביטוח נוהגות במקרים רבים לדחות תביעות

כדי להבין את התפקיד של עורך דין לענייני ביטוח צריך להתחיל מההתחלה ולהבין כיצד פועלות חברות הביטוח. ההתקשרות בין מבוטח לחברת הביטוח שלו מתנהלת בדרך כלל במשך שנים על מי מנוחות, כאשר המבוטח משלם את הפרמיה השנתית ולא דורש דבר מחברת הביטוח. כשמבוטח מגיש תביעה לקבל פיצוי ונענה בשלילה, משתנה ברגע כל מה שהיה לנו מובן מאליו, כלומר, שבהתרחשות המקרה הביטוחי, נקבל מחברת הביטוח את הפיצוי שמגיע לנו בהתאם לתנאי הפוליסה. כשמתקבלת דחיה מחברת הביטוח מבוטחים הופכים מתוסכלים, כי הם מרגישים שחברת הביטוח מעלה באמונם כשהחליטה שלא לתת את הגב הפיננסי שהיא התחייבה לספק.


שלחו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם:


 

הסיבה לכך שזאת החוויה של מבוטחים רבים היא, שחברות הביטוח, מעצם היותן גוף כלכלי, נוהגות לעיתים לבחור בפרשנויות המשפטיות שיאפשרו להן לדחות תביעות. לכן, זכאותו של המבוטח לפיצוי, גם כשלכאורה זה ברור, בהתבסס על תנאי הפוליסה, כי הפיצוי מגיע לו, איננה כלל מובנת מאליה. במסגרת תהליך הגשת תביעה, יכולה חברת הביטוח להחליט כי מסיבות כאלה ואחרות, שבדרך כלל נוגעות לסעיפי החרגה בפוליסת הביטוח שהמבוטח כלל לא היה מודע אליהם, כי היא מסרבת לשלם. כתוצאה מכך, מבוטחים רבים נותרים בודדים במערכה, כאשר עליהם להתמודד עם עלויות הנזק של המקרה הביטוחי, וזאת למרות ששילמו את הפרמיה כנדרש.

פנייה לעורך דין מאפשרת לכם לממש את זכויותיכם

לקונטקסט הזה נכנס תפקידו של עורך דין לענייני ביטוח, שיכול למקסם את תהליך הגשת התביעה לטובתו של המבוטח ולחתור לכך שהוא יקבל את הפיצוי שמגיע לו. עורך דין לענייני ביטוח יכול לייצג את המבוטח על רקע דחיית הכיסוי הביטוחי שמגיע לו, בזכות היכרות רבה עם החקיקה ועם הפסיקה הקיימת בדיני ביטוח והודות לבקיאות באופן התנהלותן של חברות הביטוח. הוא יסייע למבוטח, כלומר לכם, לנצח את המלחמה מול חברת הביטוח, כך שתוכלו ליהנות מהתוצאות הרצויות לכם. המציאות מלמדת, שמבוטחים שנעזרים בעורך דין ולא מוכנים לוותר לחברת הביטוח, מקבלים את הפיצוי שהובטח להם בפוליסה. לעיתים אף די במכתב אחד שנכתב על ידי עורך דין המכיר את התחום, כדי שחברת הביטוח תחזור בה מהסירוב להיענות לתביעה.
חברות הביטוח מודעות לכך, שפעמים רבות הליך משפטי לא ייטיב עימן ויגרור אותן להוצאות משפטיות מיותרות, ולכן הן יעדיפו להיענות לתביעה או להגיע לפשרה כלשהיא עם המבוטח. אז אל תרימו ידיים ופנו לעורך דין כדי למצות את זכויותיכם בהקדם האפשרי.


עו״ד יניר הראל מומלץ ע״י לקוחות וההמלצות מדברות בעד עצמן:

5.0
אני ממליץ על עו"ד יניר הראל ושות' בגלל מס סיבות 1. אדיב ומנומס 2. מקצוען עקשן לא מוותר מול כול נתבע ונתבע 3. 100% הצלחה בהוצאת פיצויים מרביים לטובת הלקוח 4. כול צד הנתבע שרואה את עו"ד יניר ושות' מבינים שעומד מולם עו"ד תותח שמבין עיניין ושהם בעמדת קושי מול התובע 5. ממליץ בחום אל תתפשרו
5.0
אני רוצה להודות למשרד עו״ד יניר הראל ושות׳ במיוחד לעו״ד יניר עבור הליווי והתמיכה , העבודה שנעשתה ביסודיות ,מקצועיות ביעילות ובמסירות ראויה לשבח. והכי חשוב ,היחס האישי ,האדיב , הבטחון והרצון לעזור בכל עת . יישר כח
5.0
אנו מודים למשרד עורכי דין יניר הראל ושות' לעורכת דין ענבר על היחס החם תודה על העזרה ותודה על הסבלנות שירות אישי ואדיב מאוד מומלץ בחום
5.0
טופלתי לאחרונה בתיק נזיקין מול חברת ביטוח ע"י המשרד. ברצוני להודות על שירות וטיפול נעים ואדיב. ישר כח !
5.0
עורך דין תותח, טיפול מסור ויסודי לאורח כל הדרך עבור תביעת ביטוח סיעודי.
5.0
פיניתי לעוד יניר בגין תביעת תשלום סעודי לאימי .התוצאות מדהימות , מעבר למצוופה יש על מי לסמוך ; יחס אישי .אמין ,מקצועי .אל תהססו ,שוווהההההה!!!!!
5.0
עו"ד יניר מלווה אותי מרגע שיצאתי לאזרחות מול ביטוח לאומי ומול מגדל מבטחים אני כל כך שמח שנמצא לידי איש מקצוע מהמדרגה הראשון בתחום. אני ממליץ בחום לקהל הרחב להיות שותפים
5.0
תודה לעורך דין יניר הראל . על יצוג מוצלח, יחס מצויין, מקצועיות רבה תודה
5.0
תודה רבה על השרות המקצועי, הליווי והתמיכה.
5.0
יניר היקר, תודה רבה על טיפול מקצועי ומסור. אין ספק שהרגשנו שאנחנו בידיים טובות לכל אורך הדרך והיחס החם והאדיב שלך רק שיפר עוד יותר את החוויה הטובה מלכתחילה. מומלץ בחום!!!
5.0
יניר, תודה רבה על שירות מקצועי ואדיב. יצאנו מאוד מרוצים הן מהתהליך והן מהתוצאה. ממליץ בחום.
5.0
יש עורך דין ויש עורך דין .. הניסיון של עו"ד יניר הראל בא לידי ביטוי בשטח, הוא ייצג אותי נאמנה ודאג שאקבל את הזכויות המגיעות לי! מעריכה בחום רב! ממליצה בחום והכי חשוב תודה רבה.
5.0
עו"ד יניר הראל יישר והגון, בעל ניסיון מרשים, ידע רחב והכי חשוב קבלות בשטח. ממליץ בחום רב!
5.0
אפשר לכתוב כאן כמה הוא מקצועי, שירותי וכד. אבל לעניננו הבן אדם סוג של קוסם. מאוד מומלץ.
5.0
המון תודה על שירות מקצועי ואדיב. על רגישות וסבלנות אין-קץ. יצאנו מאוד מרוצים הן מהתהליך והן מהתוצאה. ממליצה עליכם בחום. יישר כוחכם.
5.0
אין עליו, גם כשאנחנו בחול עם הפרשי שעות בעייתיים יניר מוצא את הזמן והסבלנות עבורנו. מקצועי,מיומן ונחוש. מומלץ בחום רב!
5.0
אני רוצה להודות למשרד עו״ד יניר הראל ושות׳ במיוחד לעו״ד יניר עבור הליווי והתמיכה, העבודה שנעשתה ביסודיות, מקצועיות ביעילות ובמסירות ראויה לשבח. והכי חשוב, היחס האישי, האדיב, הבטחון והרצון לעזור בכל עת. יישר כח.
5.0
Yanir has handled a range of issues for me in Israel, including litigation and contract work. Yanir is a very adept lawyer with an excellent understanding of Israeli law and it’s practical applications in everyday situations.

ספר דיני הראיות בתביעות ביטוח ופלת

דיני הראיות בתביעות ביטוח ופלת"ד מאת עו"ד יניר הראל

כריכה קשה, 450 עמ' הוצאת "פרלשטיין- גינוסר".
ספרו של עו"ד יניר הראל מוביל בתחומו ונרכש ע"י הנהלת בתי המשפט לספריות בתי המשפט בישראל.

יניר הראל ושות׳ מומלצים בעקביות ע"י לקוחות ובעלי הצלחות מוכחות.
מידע נוסף


קבלו ייעוץ משפטי ראשוני לבירור זכויותיכם:

דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)
WhatsApp
פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.